Buitenland

Video: De gruwelijke waarheid uitgelegd in 3 minuten en 23 seconden

Help ons door deze informatie met anderen op je socials te delen!

De defensie-industrie wil de NAVO continu uitbreiden. Waarom? Omdat landen die lid worden flink moeten investeren in wapens. En belangrijker nog: hun orders moeten plaatsen bij specifieke bedrijven.

Robert F. Kennedy jr. noemt in een filmpje op X wapenfabrikanten Northrop Grumman, Raytheon, General Dynamics, Boeing en Lockheed.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

In maart 2022 zette de Amerikaanse overheid 113 miljard dollar opzij voor Oekraïne. Sindsdien zijn er nog vele tientallen miljarden vrijgemaakt. Na de oorlog moet alles wat we vernietigd hebben weer worden opgebouwd.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Voorwaarden

Senator Mitch McConnell liet zich ontvallen dat al dat geld niet echt naar Oekraïne gaat, maar naar Amerikaanse wapenfabrikanten.

En wie is de eigenaar van die bedrijven? BlackRock.

Senator Tim Scott zei dat Oekraïne het geld niet cadeau krijgt, maar dat het gaat om een lening. Waarom noemen ze het een lening? Zodat ze daar voorwaarden aan kunnen verbinden, zei Kennedy. Denk daarbij aan extreme bezuinigingen. Oekraïne moet bovendien alle staatsbezittingen verkopen aan multinationals, waaronder alle landbouwgrond, de meest vruchtbare landbouwgrond ter wereld, de broodmand van Europa.

Meer dan een half miljoen Oekraïense jongens zijn gestorven om die grond bij Oekraïne te houden. Dertig procent van de grond is inmiddels al verkocht aan DuPont, Cargill en Monsanto. Wie is de eigenaar van die bedrijven? BlackRock.

Recht voor onze neus

En wie gaat helpen bij de wederopbouw van Oekraïne? BlackRock.

Ze doen dit recht voor onze neus. Het interesseert ze niet dat wij het weten omdat ze weten dat ze ermee weg kunnen komen. Hoe? Door te zorgen dat wij oorlog met elkaar blijven voeren. Ze zetten mensen tegen elkaar op: blank tegen zwart, links tegen rechts, enzovoorts.

“De gruwelijke waarheid uitgelegd in 3 minuten en 23 seconden. Hoelang laten wij ons nog bedriegen en voorliegen door de ‘puppets’ van de Deep State?” vraagt financieel expert Ab Flipse.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 183 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

52 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Rose
Rose
1 jaar geleden

Blackrock, Rockefellers, Rothschilds drukken nogvsteeds geld uit het niets, zodat ze er wel schulden en veroveringen in de wereld kunnen van maken al 250 jaar van maken, op de rug en uitbuitingen van alle bevolkingen.Zal nog lang duren om globalisten, zionisten weg te krijgen op deze wereld van voortdurende oorlogen. Dringend tijd op herverdeling, rechten, gezondheid voor iedereen die leeft op deze gruwelijke planeet.Een bevolkingssysteem ZONDER GELD. En die Wilders naar Israël in de roots van de zionisten met Netanyahu verspreid over de hele criminele wereld ?

Snappie nr 1
Snappie nr 1
1 jaar geleden

Volledig eens met Ab Flipse !

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

De genialiteit van de eeuwige oplichting zit hem in de eenvoud.

Edward S
Edward S
1 jaar geleden

Beter had iemand anders dit kunnen inspreken. Die stem van hem is zo irritant. Jaren geleden wilde deze gaat nog mensen vervolgen die climate change ontkende.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Dit alles mogelijk gemaakt door het ons kent ons systeem dat mee op de payrol staat.

Ariekanarie
Ariekanarie
1 jaar geleden

En intussen moeten we klimaatmaatregelen accepteren, haha. De hele wereld staat in de fik en moet opnieuw worden opgebouwd en wij liggen te creperen hier. Dat mensen eens wakker worden.

snotneus
snotneus
1 jaar geleden

wie waren er altijd goed in mensen tegen elkaar opzetten ? rothschild , rockefeller sorros chabad lubovitch synagoge van satan zespuntige ster hexagram ( zwaar occult ) liegen en bedriegen en uitmoorden

De realist
De realist
1 jaar geleden

Hij bevestigd hetgeen wij al jaren weten.
Hoe ze al de gebrainwashte mensen kunnen laten geloven dat de NAVO de redder in nood is en Rusland de agressor.
Als je aan mensen laat zien dat Zelensky een homo is en een acteur dan zeggen ze dat het gefabriceerde beelden zijn, Vertel je hen dat de beelden op het nieuws niet echt zijn ben jij de complottheorist.
Het gaat een hele bittere pil worden voor velen om de waarheid te kunnen aanvaarden.

Lei
Lei
1 jaar geleden

Hou houdt de mens het in deze walgelijke wereld uit.

Anja Heij
Anja Heij
1 jaar geleden

Dit filmpje moeten ze afspelen in de Tweede Kamer i.p.v. die bedelboodschappen van Zelensky en vervolgens de boel bespreken met de defensieminister.
Maar dit zal wel whishful thinking blijven.

salvar
salvar
1 jaar geleden

 Hoelang laten wij ons nog bedriegen en voorliegen door de ‘puppets’ van de Deep State?” vraagt financieel expert Ab Flipse.

als het aan mij ligt nog geen minuut langer.
moet maar een keer afgelopen zijn met het tuig.

ludo
ludo
1 jaar geleden

de wereld is verkocht aan blackrock!
ofwel moet blackrock totaal vernietigt worden ofwel worden we met z’n allen slaaf van blackrock!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

We leven in een corrupte wereld vol met leugens en bedrog met Deep State van Black Rock ,Rothschilds,State Street en Vanguard ,Bill Gates,Soros ze zijn alleen maar uit naar nog meer Geld en nog meer macht en onderdrukking van de mensheid en uit dunning alles moet kapot om hun nieuwe wereld orde er door te kunnen drukken een communistische wereld met CBDC ,Camera’s die iedereen volgen en afluister praktijken en een punten systeem niet volgzaam mag je niets meer gewoon uitsluiting van alles naar een chinees systeem het is echt de omgekeerde wereld van leugens en bedrog dit is het laatste wat er over gezegd kan worden

Jan
Jan
1 jaar geleden

JFK jr legt even duidelijk uit wie de vijand is. Blackrock de grote bankiers zijn het die de burgers beroven en vermoorden en die de aarde verderven.

The Age
The Age
1 jaar geleden

Deze uitleg van Kennedy stuurde ik mensen al sinds een jaar. Je weet vermoedelijk wel waar ik vaak voor wordt uitgemaakt. Het heeft totaal geen zin meer om de deugers hiervan te overtuigen.

Één van mijn beste vrienden kreeg een knalrood hoofd van kwaadheid, schold me hélemaal verrot en is stampvoetend vertrokken. Ik heb hem al een half jaar niet meer gezien of gehoord. Dit alleen omdat ik dit filmpje van Kennedy liet zien. Het ergste vind ik deze cognitieve dissonantie bij mensen. Écht heel bizar hoe mensen hierop reageren.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Over de satanische Amerikanen is een boek geschreven. De tittel: BIJ GEBREK AAN BETER door Diedert de Wagt. Ze geven geen zier om de levens en cultuur die ze vernietigen op ANDERE continenten. Erger nog mensen doden is een verdienmodel.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Het Westen(lees: de fascistische zioniste elite) wil hun alleenheersmaatschappij niet opgeven. Daarom en omdat het Westen failliet is willen ze een 3e WO forceren.

Maria
Maria
1 jaar geleden

Robert Kennedy mag wel uitkijken. Zijn ooms president Kennedy en zijn vader Robert Kennedy zijn ook vermoord. Het tuig zal niet aarzelen om ook hem te vermoorden

Arie
Arie
1 jaar geleden

30 procent van de grond is al verkocht, dikke pech als de Russen straks heel oekronazie in bezit hebben.

Denk niet dat de Russen dan zeggen hier heb jij je gekochte grond terug.

Jammer jongens maar zo zal het gaan.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

Precies en de grootaandeelhouders in Blackrock, Vanguard en InQtel zijn PRECIES dezelfde grootaandeelhouders als die van de privé banken Federal Reserve en BIS.

Dit soort onmensen zou stante pede failliet gaan en in de obscuriteit verdwijnen (waar ze thuishoren) wanneer er vrede uitbreekt op deze aarde, dus daarom doen ze er ALLES aan om precies DAT te voorkomen.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Tja…waar moet je beginnen om je niet te laten misleiden..ik alleen?

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Als het fysieke leven een film zou zijn, zou dat dan een kas kraker zijn geworden?
De mens( acteur) gedijt kennelijk het best in strijd, oorlogen, hebzucht, geld en macht.
Op een keer moet telkens datzelfde spel toch uitermate vervelen?
Als TV series constant worden herhaald, een soort groundhockday, dan kijkt toch niemand meer?
Waarom kiezen we dan geen andere rol?
Vrede, liefde, saamhorigheid, delen, sociaal gedrag,
ons leefgebieden verzorgen, beschermen en in waarde laten, zo ook alle mensen respecteren, geen dwang, drang enz.
Het proberen waard toch?

Willem
Willem
1 jaar geleden

We hebben te maken met een criminelen bende!

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Amerika en de eu zijn al verkocht nu Oekraïne er ook bij en als het even kan willen ze Rusland ook hebben.
Dit is compleet gestoord dat landen worden gekocht en verkocht
Nederland bv.
Zie ook Rusland die zich heeft vrij gekocht en alle schulden van de Sovjet unie heeft afbetaald, de rijksten willen Rusland.

De rijkste stinkerds zijn niet meer dan 10.000 personen die willen de hele wereld opkopen zij storten ons in het verderf van oorlog, honger , ziekte en slavernij
Kill them all and be free again

Hoe gestoord is de eu samen met rutte navo die een oorlogs economie willen.
Al het geld gast naar wapentuig, bommen en granaten en naar de dure oorlog patsers
Dit wordt ons ondergang, de eu is knettergek en wordt bestuurd door een stuk nazi nageboorte. Is dat duidelijk?

gerritje
gerritje
1 jaar geleden

jaja , je mag extra geld betalen om je kinderen of kleinkinderen terug te krijgen in een lijkenzak, maar heej de economie wordt er mee geredt en weer volop werk. En dat allemaal dankzij hen die de wereld willen redden

Wim
Wim
1 jaar geleden

En gelijk heeft hij ja 1000%

Soesman
Soesman
1 jaar geleden

De mensen die strijden om hun land vrij te maken / houden, weten hier niets van, dat hun land wordt verkocht voor wapens.

Ruud
Ruud
1 jaar geleden

Wapens zijn niet echt milieu vriendelijk,…en dit kut land is een van de grootste wapens leveranciers,..laat dat effe inzinken,…voordat jij je gas keteltje vervangt voor een warmtepompje….l

ikke
ikke
1 jaar geleden

Gaat straks toch afgelopen zijn want fake media, BlackRock, Rockefellor, de gehele financiele en pharmaceutische markt staat op instorten en failliet. Ze hebben al verloren dus wat willen ze nog fysiek uitrichten dan? Hun spel is uitgespeeld en de WH hebben gewonnen. WIj dus, de good guys. Licht wint het altijd van donker.Waarom denk je dat films eigenlijk altijd een goede afloop hebben?

Back to top button
52
0
We lezen graag je reactie!x