
In het Engelse Wiltshire is een enorme graancirkel in de vorm van een swastika verschenen. Het symbool, dat is ontdekt in een weiland in Beckhampton, heeft een doorsnee van ruim 50 meter.
De swastika is het heiligste teken uit het hindoeïsme en staat voor positiviteit. Schrijver Hugh Newman, die met een drone beelden heeft gemaakt van de enorme formatie, zag op Facebook een bericht voorbij komen over de graancirkel.
Grote vraag
De 43-jarige Newman, die in Wiltshire woont, snelde naar de plek waar de formatie was verschenen en maakte met zijn drone een aantal foto’s. “De grote vraag is wie deze graancirkels maakt, omdat mensen soms geen idee hebben hoe ze daar terecht zijn gekomen. De boer wist het ook niet,” zei hij.
Hugh zei dat het oude symbool staat voor positiviteit en vaak kan worden gezien op oude boeddhabeelden en tempels. De swastika werd al 5000 jaar voor de komst van Adolf Hitler gebruikt.
Geluk
Het woord swastika is afgeleid van het Sanskriet svastika, dat de betekenis heeft van dat wat gunstig is of geluk brengt en in het bijzonder als teken voor mensen of objecten om hun geluk mee aan te kondigen.
In de jaren voor en tijdens de Tweede Wereldoorlog werd het hakenkruis ook door de nazi’s als symbool gebruikt. Sindsdien wordt het in westerse landen vooral hiermee geassocieerd, ondanks de zeer oude geschiedenis van het symbool zelf.
Tip : Laat je niet voor de gek houden ze komen niet van een andere planeet zoals ze zeggen. Ze waren hier al vanaf het begin.
Groot verschil tussen deze omgekeerde swastika ( die Hitler en co gebruikten) en de echte.
http://www.jrbooksonline.com/html-docs/the_backwards_swastika.htm
“Hitler did not want the keep the wheel of history moving, he wanted it to turn backwards”, writes the German historian Guido Knopp, who also speaks about Hitler’s intention “to go back to pre-modern, even pre-civilised forms of society”.
Bij het swastika symbool uit India wijzen de uiteinde de andere kant op.
Iets anders dus als het hakenkruis uit de 2e wereld oorlog
Jammer dat dit teken niet in een Indiase rijstveld is gemaakt. Daar zouden ze het als een goddelijke teken beschouwen dat het goed zal gaan met de mensheid.