
Op internet gaat momenteel een filmpje rond waarin te zien is hoe een vreemde schuimachtige substantie zich door de Marokkaanse regio Doukala-Abda verspreidt. De maker van het filmpje reageert vol verbazing.
Op de sociale media is het filmpje inmiddels vele honderdduizenden keren bekeken. In de video is te zien hoe grote vlokken van het raadselachtige goedje over de grond rollen. De cameraman zegt dat hij nog nooit eerder zoiets heeft gezien en gelooft dat het wolken zijn die uit de lucht zijn gevallen. “Ik heb nog nooit wolken gezien die op de grond vallen,” zei hij. “Dit is vreemd.”
Sommigen menen dat ze het gevolg zijn van chemtrails. Anderen denken dat het echte wolken zijn die op de grond zijn gevallen. Dan is er nog een groep die stelt dat het gewoon zeeschuim is dat door de wind aan wal is geblazen, aangezien de regio aan de Atlantische Oceaan grenst.
Eén iemand reageerde op YouTube dat de substantie mogelijk ‘kunstmatig schuim is, dat gemaakt is om in de lucht te zweven en op wolken lijkt’. “Ik denk dat het iets te maken heeft met chemtrails,” zei iemand anders.
Op de sociale netwerken wordt druk gespeculeerd over de rare witte substantie. Experts hebben nog niet kunnen vaststellen wat het precies is. Klimatoloog Said Karrouk vertelde aan de Huffington Post: “Dit is schuim dat ontstaat bij vervuiling en zeker geen wolk.”
Kijk en oordeel zelf:
Misschien een nieuw experiment met andere metalen of troep die ze over de mensen heen sproeien, het ziet er niet echt natuurlijk uit.
Dat is zeep schuim!
Experts hebben nog niet kunnen vaststellen wat het precies is.
Dat is wat ik er nog het raarst aan vind. Hebben ze in Marokko geen laboratoria waar ze de exacte samenstelling van de stof gewoon kunnen analyseren ?
Schuimparty..
Nee, even zonder gekkigheid. Ik zou in ieder geval uit de buurt blijven. Dat is alles behalve ‘wolk’.