
Er zijn beelden opgedoken van een UFO bij het internationale ruimtestation ISS. Het ongeïdentificeerde object kwam voorbij op live beelden die vanaf het ISS werden gestreamd.
Het beeldmateriaal is op YouTube geplaatst en toont een kleine witte schijf in de buurt van het ruimtestation. Het is niet de eerste keer dat de camera’s van het ISS raadselachtige objecten hebben vastgelegd. Verschillende UFO-spotters hebben beweerd dat buitenaardse schepen zijn vastgelegd op video.
Sceptici beweren dat de UFO-waarnemingen kunnen worden verklaard door de slechte kwaliteit van de camera en dat het object in het filmpje in feite de maan is.
Zelfbenoemd UFO-expert Scott C. Waring zei: “Streetcap1 keek naar live beelden van het ruimtestation van NASA toen hij in de verte een glimp opving van een kleine metaalkleurige schijf. Op het eerste gezicht lijkt het alsof de schijf beweegt, maar ik denk dat het object zich even snel voortbeweegt als het ruimtestation.”
De website Snopes.com is minder overtuigd en schreef: “NASA heeft toegegeven dat de camera’s verre van perfect werken. Het HDEV-experiment is gedaan in een poging betere camera-apparatuur te ontwikkelen voor toekomstige missies.”
Dit is wat de mainstream media je niet vertellen over Oost-Ghouta
Vrijdag 20 september – SOPN klaar voor de tweede helft – Ede
Elk zwart gat bevat een nieuw universum
Voormalig Clinton-adviseur: Amerika verandert onder Biden in ’totalitaire staat’
Iraans aanslagplan in Denemarken was false flag-operatie van de Mossad. Minister zet vraagtekens bij ongelooflijke toevalligheden
Autisme VS sterk toegenomen, nog altijd kwik in vaccins
Advocate uit het team van Reiner Füllmich gearresteerd in Parijs: ‘Roept veel vragen op’
Europarlementariër geeft in 3 minuten 3 redenen waarom wereldwijd pandemieverdrag gevaarlijk is
“De situatie is onhoudbaar”: Hoe Big Pharma de ADHD-epidemie creëerde