CoronaMens en Dier

Geschrokken reacties na vertrek Gideon van Meijeren uit coronacommissie: ‘De waarheid mag niet uitkomen!’

Help anderen door dit artikel met anderen op je socials te delen!

Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren trekt zich terug uit de parlementaire enquêtecommissie die onderzoek doet naar de coronacrisis.

Hij verwijt de commissie sturing, controle en manipulatie, het uitsluiten van kritische stemmen en een doofpot.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het Kamerlid zegt dat hem is geweigerd een aantal kopstukken te verhoren. Hij noemt onder anderen oud-premier Rutte en -ministers De Jonge en Grapperhaus.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Geen toegang

“Na een hoogopgelopen discussie bleek dat de commissie voet bij stuk houdt,” zegt Van Meijeren in een videoboodschap.

Hij kreeg bovendien geen toegang tot de miljoenen documenten en inlichtingen die de coronacommissie gevorderd heeft.

Er wordt verbijsterd gereageerd. “Weer een schandaal in Nederland! De Covidwaarheid mag niet uitkomen!” reageert topmodel Lonneke Engel.

Nieuw dieptepunt

“Heldere uitleg en correcte beslissing,” vindt financieel expert Ab Flipse. “Het ultieme bewijs dat we leven in een land waar een kleine elite de dienst uitmaakt. Een land waar de doofpottencultuur en netwerkcorruptie tot kunst is verheven. Nederland is geen democratie.”

Statisticus Herman Steigstra spreekt van ‘een nieuw dieptepunt’ in onze democratie en het vertrouwen in de politiek. “Het is duidelijk dat alles uit de kast gehaald wordt om de doofpot dicht te houden.”

“Wat mogen we niet weten?” vraagt oud-politieagent en raadslid Haseena Bakhtali. “Wat hebben de machthebbers de Nederlandse gemeenschap aangedaan?!”

ON!-redacteur Kim Tjoa benadrukt: “Ambtenaren zijn de werkelijke bestuurders in Den Haag en dat wordt nogmaals bevestigd.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit goed?
Deel het met vrienden op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 189 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

160 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Wil
Wil
11 maanden geleden

Wij steunen Gideon, eens zal de leugen het verliezen.

Annette
Annette
11 maanden geleden

WAT een steengoede reactie van Gideon van Meijeren om uit die parlementaire enquetecommissie te stappen.

Gideon is niets anders dan een pareltje. Zulke integere politici zijn praktisch op de vingers van één hand te tellen. En HIJ is er één van.

Ik heb gistermiddag, meteen nadat Gideon dit best wel ernstige besluit heeft genomen, zijn videoboodschap gezien en gehoord.

Het is overduidelijk, dat hij absoluut geen andere keuze had. Uiteindelijk zat hij niet alleen voor zichzelf in die commissie, maar ook nog eens namens zijn partij Forum voor Democratie.

Uiteraard staat de partij 100% achter hem. En zo hoort het ook.

Gelukkig zijn het niet alleen de leden van Forum die positief op het besluit van Gideon reageren, maar ook een Lonneke Engel, Ab Flipse, Haseena Bakhtali, Herman Steigstra en Kim Tjoa.

Laten wij het even anders formuleren: IEDEREEN die nog in het bezit is van een goed stel hersens, zal het hier 100% mee eens zijn.

In ieder geval is het klip en klaar, dat die hele commissie niets anders is dan een grote schijnvertoning.

Maar….. zijn wij daar werkelijk nu nog verbaasd over?

Karel
Karel
11 maanden geleden

Kijken hoever je komt als je niet eens de moeite neemt een comissie te organiseren ter opdekking van de landverradende ambtenaren netwerkwancultuur. Maar gelijk een volkstribunaal verdedigd door echte volksverdedigers van het leger en de politie.

Waarschijnlijk zijn ze te braaf volgzaam aan de sociopathische en psychopathische destructieve narcistische ‘autoriteiten’.
Het netwerken van dezen begint bij de studentenkorpsen.

sander
sander
11 maanden geleden

Wat de mavhthebbers hebben gedaan? Dagelijks in het nieuws, het nieuwe normaal, jong ongeneeslijk ziek worden en overlijden. Sterkte allemaal zowel voor degenen die de prik hebben gehaald en degenen die destijds hebben geweigerd, de

Kees
Kees
11 maanden geleden

Wanneer weten wij hoe deze ambtenaren heten zodat we ze ter verantwoording kunnen roepen voor hun wan daden.

King of light
King of light
11 maanden geleden

Dat is toch logisch, want de rest van de commissie leden zijn van partijen die pro vaccinatie waren, dus de beerput moet dicht blijven en de onderste steen blijft liggen waar die ligt.

Estherretje
Estherretje
11 maanden geleden

Trots op deze fantastische keus en op Gideon daarom toen al op jou gestemd

MARKIEZ
MARKIEZ
11 maanden geleden

Menig zuid Amerikaanse politici zouden jaloers zijn op onze bananen dictatuur

Je moeder
Je moeder
11 maanden geleden

Een parlementair enquête zonder diepgravend onderzoek is gericht op het creëren en verstrekken van desinformatie.
Zijn er geen regels wat betreft ‘degelijk’ onderzoek? Is er een andere manier om de laaielichters ter verantwoording te roepen?

Zonnetje
Zonnetje
11 maanden geleden

De doofpot gaat zo lang te water tot ze …..

Overlever van toen..
Overlever van toen..
11 maanden geleden

Nee, NOET de ambtenaren zijn de bestuurders!
Het zijn slechts de uitvoerders van de orders gegeven door het ongekozen opperhoofd welke samenheul met de andere smerige families die zichzelf heer en meester voelen op deze aardkloot!

Steven
Steven
11 maanden geleden

Wie kijkt hier nog van op?!

Mir
Mir
11 maanden geleden

Ambtenaren zijn niets meer dan publieke dienaren, ze horen hun plaats te kennen en dienstbaar te zijn aan het volk. In Nederland is het andersom. Het wordt tijd om ze allemaal terug in hun hok te trappen, niet goedschiks, dan desnoods maar kwaadschiks.

J J
J J
11 maanden geleden

Hoe smerig moet het corona dossier zijn. Om het niet te openbaren. En wij maar wappies genoemd worden. Wat ben ik trots op mijn wappie zijn. Als je nu nog niet snapt dat het niet klopt. Dan moet je stemrecht ontnomen worden.

Inhetmeer
Inhetmeer
11 maanden geleden

Ach gut. Mogen de namen niet worden uitgesproken van de ophitsers,?…..de gifmengers?…… het tuig uit dat politieke wereldje?!…….de ziekteverspreiders?……de hoeren van de angstporno?…….

ERNST KUIPERS…….!!!!!!!
HUGO DE JONGE……!!!!!!
MARK RUTTE………!!!!!!

Naar believen aanvullen.

C N
C N
11 maanden geleden

Die is al uit gekomen…..aan de andere kant van dezelfde wereld ….wat lullen jullie…..Het komt gewoon uit ….ontlopen je straf NIET…. karma zeg maar….MET de groeten van Q

Jan
Jan
11 maanden geleden

Hef dan de commissie maar op bespaart weer een hoop geld
Wand wat er ook uit komt zal wel weer een hoop leugens zijn

Max Maximus
Max Maximus
11 maanden geleden

Gvd dat is precies wat ze wilde

rvsracer
rvsracer
11 maanden geleden

Lees het boek van Meeuwis T Baaijen “De Roofdieren tegen Het volk”, en je weet genoeg…. Dan snap je in ieder geval, (wat de waarheid ook is) dat deze tegen alle kosten in de doofpot moet blijven zitten. Waarheidsvinding is iets wat al lang niet meer bestaat, zo lijkt het…

Locke
Locke
11 maanden geleden

Ja Gideon slidderen op de begane grond met NSB geïnfiltreerd gajes en Gatekeepers voor de trap.
Het antwoord ligt bij de auto pen met aanhang.
Alles zit er vuist diep in.

Bezorgde burger 1
Bezorgde burger 1
11 maanden geleden

Natuurlijk mag dit niet uitkomen. Velen (kamerleden) hebben bloed aan hun handen omdat ze zo dwaas waren het narratief van de leugen te volgen. Dwaas in de zin van goed vertrouwend dat men de juiste politieke keuzes deed.

Want de leugen was giga wat hun voorgeschoteld werd door de mensen achter deze leugen. Niet in de gaten hebbende dat ze zo zijn misleid. Zoals heel het volk uiteindelijk zwaar is misleid.

Want geloof me, ook bij mensen om ons heen is het nog steeds lastig om te praten over de gevolgen, de bijwerkingen van de spuit. Nog steeds denkt men op grote schaal dat de reden long COVID is, als men klachten heeft. En ook deze mensen sluiten zich de oren.

Begrijpelijk want de spuit zit erin, het gif zit erin, de verkeerde politieke keuzes zijn gemaakt. Hoe draait men dit nog terug ???

Er is maar 1 oplossing voor heel dit vreselijke corona gebeuren wat zoveel mensen heeft misleid en kapot heeft gemaakt, zowel lichamelijk als psychische : en dat is dat men zich wendt tot de allerhoogste ; de Here Jezus Christus. Die alle macht gekregen heeft op aarde en in de hemel ; Mattheus 28:18

Hij is bij machte om te genezen, het hart te vernieuwen en je de kracht te geven om er voor uit te komen dat we verkeerde beslissingen hebben genomen, zoals vele mensen toen met een politieke verantwoording.

Want ze durven NIET uit te komen voor de waarheid. Ze durven niet toe te geven dat ze zwaar misleid zijn en daardoor zoveel mensen de dood hebben ingejaagd. Want laten we eerlijk zijn, deze hele corona leugen heeft vele (ook jonge) mensen hun leven gekost en NOG steeds!!

Ik snap goed dat ze bang zijn om toe te geven. Of dat ze onder groepsdruk staan en niet durven op te staan!

In menselijke kracht kan men de leugen niet overwinnen. Er is maar 1 kracht die de leugen heeft overwonnen en dat is de Here Jezus Christus. Volbracht op t KRUIS.

Zoek die kracht, die ons genezing geeft, kracht geeft om voor de waarheid uit te komen, kracht geeft om dit leven te doorstaan met al zijn moeilijkheden.

Hij is de weg, de WAARHEID en het leven, volg Hem en Hij zal jouw de weg wijzen door het doolhof van deze gecorrumpeerde wereld en je veilig thuis bij het Vaderhuis brengen.

Halleluja !

JanusW
JanusW
11 maanden geleden

Wijs besluit. Heb respect voor deze integere man. Dit vernederde land moet blij zijn met mensen die niet willen meewerken aan deze steeds bizarder wordende ontwikkelingen. Moge de waarheid gaan winnen!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
11 maanden geleden

Dat we geen democratie hebben zag ik vroeger al op school in de manier van de opleiding . Ik ben geboren in de jaren 70 ! Toen ging men er vanuit dat productie snelheid belangrijker was dan kwaliteit! Om maar een voorbeeld te noemen!

Ron2
Ron2
11 maanden geleden

Kopstukken als Rutte, de Jonge, Grappenhaus zal niks opleveren, omdat ze alles blijven ontkennen.

NooT
NooT
11 maanden geleden

Tribunalen lijkt mij eigenlijk ook veel beter dan zo’n slappe parlementaire enquêtecommissie.

Andre Breems
Andre Breems
11 maanden geleden

Ik word er moe van maar vooruit maar weer, en dat kan alleen in een corrupte dictatuur cq politiestaat in bananen monargie Nederland.

Want de uitslag is al bekend bij de meeloop partijen om de doofpot dicht te houden.
En het is alleen voor de bühne.

David Mills
David Mills
11 maanden geleden

Slagers die hun eigen vlees keuren.
Slagers zonder enig geweten of mededogen.
Slagers die braaf slachten waar opgedragen.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
11 maanden geleden

Kom maar Met een nieuwe corona commissie GEKOZEN DOOR HET VOLK !
Niet aangewezen door de beschuldigden!!!

Tanya
Tanya
11 maanden geleden

Controlled opposition. Ik weet dat velen in deze partij ‘geloven’ maar ik moet de dag nog meemaken dat ze over de kern van het probleem (‘onzichtbare bankiers’) gaan praten. Het feit dat ook deze partij deze onderwerpen doodzwijgt, zegt mij al genoeg. Doen alsof je iets wil veranderen terwijl je weet dat jou dat toch niet gaat lukken. Erg fijn voor de mensen op de bühne die daardoor hoop krijgen en zich afzijdig blijven houden. Politiek = spel

vrede
vrede
11 maanden geleden

dat iedereen weet dat het geheim gehouden wordt.
is blijkbaar minder erg
dan de inhoud die vrijkomt

dat geeft al heel wat aan

Proud 2 b Wappie
Proud 2 b Wappie
11 maanden geleden

Geen verrassing in een dictateur

Gerwin
Gerwin
11 maanden geleden

Eens met Ab Flipse; “Het ultieme bewijs dat we leven in een land waar een kleine elite de dienst uitmaakt. Een land waar de doofpottencultuur en netwerkcorruptie tot kunst is verheven.”

Het wordt tijd dat westerse burgers opstaan en rechtzaken aanspannen met als doel het begrip DEMOCRATIE te verbieden nog in het openbaar te noemen, omdat de elite keer op keer bewijst dat ze deze om zeep geholpen heeft. Hier, in Brussel en Amerika.

Cok
Cok
11 maanden geleden

Mijn buurvrouw is deze week overleden aan kanker, heeft prikje moeten nemen tijdens corona, anders was ze haar baan kwijt, dus …,

Carla
Carla
11 maanden geleden

Begrijpelijke reactie. Ze zijn blind en/of bang voor de waarheid gemaakt. En de leugenachtige daders/verantwoordelijken zullen onder ede ook blijven liegen. Van God los.

Ron
Ron
11 maanden geleden

Wat hebben ze de gemeenschap aangedaan, dood en verderf gezaaid door die nep corona. En nu zijn ze de boeren aan het wegpesten voor nep stikstof en het toppunt nu moeten huizen wijken voor defensie omdat de Rus zou kunnen aanvallen. Top criminelen eerste klas.

Dutch warrior
Dutch warrior
11 maanden geleden

Ik ben niet verbaasd en had zelfs niet anders verwacht. Ik blijf erbij, het volk moet zelf opstaan om dit.een halt toe te roepen

Dutch warrior
Dutch warrior
11 maanden geleden

Was van te voren al duidelijk

Marrob BE
Marrob BE
11 maanden geleden

Als je in genoemde cie. de waarheid boven tafel wil krijgen, dan moet je toch minimaal alle beschikbare documenten mogen inzien.
Nog los van het stellen van vragen.
Lukt dat niet, dan moet je doen wat Gideon nu doet: WEGWEZEN.
Je loopt anders het risico medeplichtig gesteld te worden.
Juiste beslissing genomen.

Hamala
Hamala
11 maanden geleden

Gideon, jij bent en blijft een topper, ga door met rechtzaken, de leugen wordt ontmanteld!

de pastoor
de pastoor
11 maanden geleden

Gideon van Meijeren jij ben voor mij gewoon een topper samen met al
die andere leden van de FVD.
Het is een partij om trots op te zijn en lid van te wezen.
Bij de volgende verkiezing (2026) stemmen op FVD en BVNL van Haga
Dit zijn mensen waar je Nederland aan kan toevertrouwen.
En elke ambtenaar die tegen werk of saboteert op staande voet ontslag.
En geen uitkering op basis van werk weigering.

Joop
Joop
11 maanden geleden

Moordenaars genocide landverraders door nazi’s Rutte en schoften Schoof met hun NSB ambtenaren bevel is bevel jullie komen er niet mee weg

Snappie
Snappie
11 maanden geleden

De huidige ministers en politici weten dat ze schaakmat staan , covid is verzegeld in de doofpot van geheim geclassificeerde leugens.
Geen onderzoek, geen mandaat, geen schuldigen.
De smeerlapperij kan alleen door een volksopstand worden gestopt.

Petra
Petra
11 maanden geleden

Het feit dat ze zo hun best doen om te zorgen dat Gideon van Meijeren niks mag weten en niks kan geeft aan dat er iets UITZONDERLIJK KWALIJKS verborgen gehouden moet worden.

Angel
Angel
11 maanden geleden

Gideon, je poot stijf houden en laat je niet meeslepen in dit netwerk van smeerlappen. Ik ben trots op je!

Marc
Marc
11 maanden geleden

Waarom ben ik niet verbaast ? Omdat de koekenbakkers die verder in die commissie zitten van de verkeerde partijen zijn.

de leugen regeert
de leugen regeert
11 maanden geleden

Grote steun voor Gideon van Meijeren Nederland is afgezakt tot een Doofpot land weg Democratie de leugen regeert maar eens zal de waarheid overwinnen

Jantje
Jantje
11 maanden geleden
Brioche
Brioche
11 maanden geleden

Eens zal er een tijd zijn, ik hoop dat het niet lang zal duren ,dat ze huilend voor het tribunaal zullen staan. Nu zit Nederland bang en laf nog op zijn stoel tv te kijken en doet helemaal niets. WORDT WAKKER EN DOE ER IETS AAN WANT ZO GAAN WIJ NAAR ONZE ONDERGANG.

Anja
Anja
11 maanden geleden

Ik begrijp Gideons keuze, maar toch vind ik het jammer. We hebben in die commissie juist iemand nodig die zo scherp is en die het volk laat zien hoe corrupt de rest is. Al haal je bakzeil, maar de vragen die Gideon stelt zetten misschien toch wat mensen aan het denken. En die zullen we nu nooit horen. Dus helemaal eens ben ik het niet met deze beslissing. Want er is nu geen luis meer in de pels en dat is precies waar men op uit was. Daar is Gideon dus ingestonken. Zonde dat hij dit spelletje van zijn collega’s niet heeft ingezien.

apyr
apyr
11 maanden geleden

Laat ze meteen zeggen wij gaan geld verspillen om alles in de doofpot te stoppen

Ingmur
Ingmur
11 maanden geleden

Hoe langer ze het deksel op de beerput houden, hoe harder de knal als hij er straks af vliegt; want dat gaat gebeuren, linksom of rechtsom, mede door de inspanningen van RFK Jr. en zijn team.

Jan vd K
Jan vd K
11 maanden geleden

Goede stap van Gideon. Rutte, HdJ, Koopmans etc stonden direct klaar om ongevaccineerden burgers als wappies en bekwame artsen als kwakzalvers te betitelen en uit te sluiten uit de samenleving door schandelijke discriminatie. Ze hebben vaccins gepushed waarvan ze wisten dat de werking niet getest was en dat ze schadelijk voor de gezondheid zouden zijn. Ze hebben ons opgesloten en smerige mondkapjes laten dragen. Ze hebben iedereen angst aangepraat voor een griepvirus. Het zijn grote misdadigers die voor hun daden vervolgt moeten worden. Ook nu nog beweerd dat tuig dat vaccineren voor je bescherming is. Moordenaars zijn het die genocide plegen op hun eigen burgers.

Marianna
Marianna
11 maanden geleden

het enige wat je kunt doen, als je voor de waarheid gaat.

Zwart
Zwart
11 maanden geleden

Waar is deze commissie nog voor nodig als het er zo aan toe gaat en niets naar buiten mag komen…. Opdoeken want we weten genoeg, ….wat die commissie naar buiten gaat brengen is slechts een FAKEverhaaltje om Rutte en co in te dekken a la feminisme, zelfde kliek

José D.
José D.
11 maanden geleden

Eerst werd Kadisha Arib op het hakblok gelegd en nu in feite Gideon ook, ook al is hij zelf opgestapt om hem zeer moverende redenen. Het is een vooropgezette actie geweest om hem kalt te stellen, is goed gelukt want weer een lastpak minder en ook nog eens zelf opgestapt!. Ik begrijp Gideon volkomen maar vind het wel jammer. En wat die commissie betreft: go to hell met jullie ongeloofwaardige spelletje voor de bühne, ik wil er niets van weten want de uitkomst is al toch al bekend!.

Julia
Julia
11 maanden geleden

De parlementaire enquête is niet voor de show. Het moet een instrument zijn voor waarheidsvinding. Voor correctie. Voor herstel. Als het dat niet is, dan is het een farce.
Wat hier gebeurt, toont aan dat het establishment liever grip houdt op het verleden dan verantwoording aflegt aan het volk. Van Meijeren heeft volledig gelijk dat hij deze farce niet accepteert.
Kortom In dit land is van rechtstaat, politiek tot commissies een grote beerput vol bedrog en corruptie. De waarheid mag niet naar boven komen want anders zou het o.a. voor Kuipers, Rutte, De Jonge en de rest van de coronadictators wel eens verkeerd kunnen uitpakken.

Dirk
Dirk
11 maanden geleden

Politici werken allemaal samen met als doel zoveel mogelijk belasting te innen en dat doen ze door verdeel en heers. Politici verkopen hun ziel aan diegenen boven hen, niet onder hen. Volksvertegenwoordiging is niets meer dan een duidelijke groep uit de samenleving het idee geven dat er iemand is die ze vertegenwoordigd. Het gaat om het idee geven. Perceptie. Meer is het niet. Want machtshebbers laten hun macht niet afhangen van een “stemming” door mensen met geen macht. Er is een reden waarom er “gepolderd” wordt. Er is een reden waarom er “water bij de wijn” moet. En die reden is de agenda. Heel veel politieke topics zijn ook afleiding, zodat de echte agenda niet op de radar komt. Onthoud gewoon dat het uiteindelijk altijd om controle gaat. En controle bereik je door samen te werken, door als groep een vuist te maken. Als groep sta je sterk. Toch? Het is de grote groep die daders (van bijvoorbeeld corona) beschermd. En hoe groter de groep, des te sterker sta je. Het is allemaal heel primitief. Je zit op een (be)stuurloos ruimteschip, verdwaald in een oneindig heelal. Hoeveel beter wordt je leven als je je door anderen laat vertellen hoe of wat belangrijk is? In vele gevallen ontkom je vervolging… Zolang je geweten het toelaat doe je dus mee. En lukt dat niet, dan zul je worden aangezien als een extremist en extremisme is iets waar iedereen een hekel aan heeft. Maar wat is extreem? Totalitaire controle of anarchisme?

Piet
Piet
11 maanden geleden

Gidion, je bent een kanjer!! De grootste vijand van het gewone volk is de Roverheid. De waarheid van wan / moordgedrag mag nooit boven tafel komen. Wat een vuil, smerig TUIG zit er in dit Rutte 5 kabinet en daarmee ook in de commissie.

Hans
Hans
11 maanden geleden

Uiteraard mag de waarheid niet uitkomen. We leven immers in Nederland, een land dat een traditie heeft om alle onaangename zaken onder de pet te willen houden.
De geschiedenis van Nederland als natiestaat (vanaf de 80-jarige oorlog tot nu) laat zien dat Nederland altijd overheerst is en wordt door de adel en de gegoede burgerij. Zij bepaalden en bepalen het narratief en zelfs historici schikken zich daarnaar. In de ons omringende landen zijn er, door de vele malen waarin die landen door een buitenlandse macht overheerst zijn, volkshelden zoals Wilhelm Tell, Robin Hood en, recenter, Tijl Uilenspiegel. Dit soort volkshelden heeft Nederland niet of nauwelijks gehad (alleen in de provincie Noord Brabant had je Bartje Poep of Gekke Bartje).
Vandaar wellicht de welhaast ondoordringbare deep state in Nederland, en met name in het westen van ons land. Hulde aan de mensen die daar wat aan proberen te veranderen. Het is, mijns inziens, een Tantaluskwelling maar, laten we optimistisch blijven, niet onmogelijk!

TOS
TOS
11 maanden geleden

Wat staat de bravoure in het uitdragen van de zogenaamde noodzaak tot ‘vaccins’, mondkapjes en avondklok toch in schril contrast met de

Rick
Rick
11 maanden geleden

Vervolgen wie dit tegen houdt, het is namelijk een misdaad!

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
11 maanden geleden

De waarheid zal nimmer nooit niet boven water komen. De overheid zal er alles voor doen om dit te vermijden.
Gisteren het trieste nieuws dat Freek van het zangduo Suzan en Freek ongeneeslijk ziek is door uitgezaaide longkanker.
Tja, het is mogelijk dat de natuur hier een steentje aan heeft bijgedragen.
Mijn gevoel zei wat anders…de vaccinaties!
Werk zelf al 30 jaar op een operatiecomplex als anesthesieverpleegkundige.
Ik zie nu na de vaccinaties ontzettend veel jonge mensen met ongeneeslijke ziektes, veelal turbokankers voorbij komen op de operatietafel…..
Toeval? Zekers niet!!!!
De doktoren houden hun kaken stevig op elkaar als ik hier een vraag over stel…

Maria
Maria
11 maanden geleden

Dag Gideon,
Het heeft geen zin. Ook in België is het zo erg.
Dit kreeg ik als antwoord, na jaren vragen over Corona en het Pandemie beleid, van onze Ministerie van Gezondheid hier in Vlaanderen:
‘Beste,

We reageren graag alsnog op de beslissing die is genomen over het pandemieverdrag. Onze excuses dat u nog niet eerder een antwoord hierover ontving. De pandemie heeft ons pijnlijk duidelijk gemaakt hoe kwetsbaar en ongelijk de wereld kan zijn tijdens een gezondheidscrisis. Dat kan én moet beter. Dus gingen we aan de slag. En met resultaat: met de goedkeuring van de allereerste Pandemic Agreement zet de WHO een grote stap naar een veiligere en eerlijkere wereld bij toekomstige pandemieën. Ons doel? Niemand mag achterblijven. Het akkoord legt de fundamenten voor betere samenwerking en snellere respons. En vooral: voor rechtvaardige toegang tot vaccins, geneesmiddelen en medische hulpmiddelen, in heel de wereld. De gezondheid van mensen stopt niet aan de grenzen. Dankzij dit akkoord zijn we beter voorbereid, beter beschermd en solidairer dan ooit.

We hebben te maken met een onnoemelijke, niet te vatten domheid PLUS niet te vatten slechtheid.

Er is maar één manier; niet meer vechten maar wél: ER UIT Stappen uit deze waanzin!

Geurtje
Geurtje
11 maanden geleden

De juiste stap van Gideon van Meijeren. Nooit proberen te dealen met een stel leugenaars.

Cirse
Cirse
11 maanden geleden

WE (HEEL NEDERLAND) gaan er wel 100% van uit dat Gideon DÓÓRZET wn als jurist, politicus en volksvertegenwoordiger dit NIET zo laat liggen en naar de rechter stapt, omdat dit duidelijk BELEMMERING is van VOLK, DEMOCRATIE en RECHTSSTAAT en BELEMMERING van OPPOSITIE en VOLK die het parlement ALTIJD 24.7 MOETEN KUNNEN CONTROLEREN !!!
Dus ook NIETS, maar ook NIETS mag OOIT zogenaamd “geheim” zijn wat de regering wil doen, doet, heeft gedaan, plant, besluit etc.

Willem
Willem
11 maanden geleden

“Doofpot” is onderhand de understatement van de eeuw. Het wordt langzamerhand wel duidelijk dat “doos van Pandora” een accurater benaming is.

bernodette
bernodette
11 maanden geleden

Gij zult de waarheid verstaan en de waarheid zal u vrijmaken. – Jezus Christus

Nog niet!
Nog niet!
11 maanden geleden

Goed dat hij niet mee doet met de grootste poppenkast uit de Nederlandse geschiedenis.
De commissie is samen gesteld om de waarheid onder het tapijt te vegen of erger, te vernietigen. Het is tegen de Democratie in. Maar hoe gaan we onze Democratie weer restaureren? Dat is een cruciale vraag. De tentakels van de octopus zit overal in.

johnny
johnny
11 maanden geleden

Goed gedaan Gideon.

Dick
Dick
11 maanden geleden

Door niet transparant te zijn. Is het zo helder als glas! Eens zal er een tribunaal komen.

Dubito
Dubito
11 maanden geleden

De andere leden van de commissie ‘herkennen zich niet” in de visie van de heer Van Meijeren.(volgens de Volkskrant)

Ach, die types (complete nobodies, het drab dat op de bodem van de commissie is achtergebleven) herkennen zichzelf nog in een spiegel niet. En wij (h)erkennen ze ook niet.

Charlotte
Charlotte
11 maanden geleden

Gideon heeft volkomen gelijk!… Dit heeft totaal geen zin, het schorriemorrie komt er weer mee weg… De doofpot blijft gesloten… Het zal echt vanuit de 🆚 moeten komen om deze smerige ellende totaal boven water te krijgen!….
🫣🤯🫩🤬🤷🏼‍♀️

yvja
yvja
11 maanden geleden

Het Geboefte blijft tevreden achter in een meer dan psychisch zieke CORONA-NEP Commissie!!!

Herman
Herman
11 maanden geleden

Hieruit mag je dan de conclusie trekken dat als bewindspersonen ondervraagd worden, de vragen en ook de antwoorden voorgekookt zijn en van generlei waarde voor het onderzoek.

Sophie
Sophie
11 maanden geleden

Vanaf het begin heb ik gezegd: de waarheid komt nooit boven tafel want anders breekt de pl…. uit en daar waakt het gespuis wel voor.
Toch jammer dat van Meijeren zich terug trekt
Wel begrijpelijk maar nu wordt het onder de tafel geveegd en er nooit meer over gesproken.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
11 maanden geleden

De clojonacommissie is een middel vd elite om de clojonaleugen onder banken en stoelen te vegen. Goed dat Keizer Gideon uit deze commissie vol met liegers en bedriegers is gestapt.

René Mäkel
René Mäkel
11 maanden geleden

Ik denk dat het de bedoeling is, dat het “onderzoek” jaren gaat duren, zoals met vele procedures tegen/bij de overheid. Die tijd hebben we niet meer en in de tussentijd zal de nieuwe wereldorde in rap tempo worden uitgerold.

Wanneer gaat de massa zien dat de overheid de veroorzaker is van alle problemen en dat diezelfde overheid ons niet gaat redden? De overheid is een dekmantel van de parasieten….

Johnie
Johnie
11 maanden geleden

Welkom in de NL dictatuur…

Frans
Frans
11 maanden geleden

Wat zal de corona commissie blij zijn, kunnen ze eindelijk zonder gedoe hun opdracht uitvoeren: doofpot corona. Ik ken de uitkomst al: “De betrokken bewindslieden hebben met de kennis die ze toen hadden naar eer en geweten de maatregelen opgelegd en waren afhankelijk van anderen die hen mogelijk verkeerde informatie gaven”. Zoiets.

ted
ted
11 maanden geleden

Gideon en collega van Houwelingen, Chapeau. Jullie hebben de politieke moed om de juiste vragen te stellen. De verraders en het nepkabinet blijven de waarheid verdoezelen. Laten we niet vergeten de duizenden slachtoffers en doden door de gifprikken.
De daders komen aan de beurt, hun toekomst is niet rooskleurig. Het duister denkt nog macht te hebben met het uitrollen met spoed van beperkende maatregelen in de richting van het Nederlandse volk. Hun macht wordt per dag minder, en dat beseffen zij.

Nehemia
Nehemia
11 maanden geleden

De waarheid zal altijd aan het licht komen – blijkt in werkelijkheid vaak niets meer dan wishfull thinking.
Wij weten wat ze allemaal gedaan hebben maar de grote massa zal altijd onwetend blijven.

Ex. Marinier
Ex. Marinier
11 maanden geleden

Inmiddels is dus glashelder geworden, voor zover het dat niet al was, dat wij bestuurd worden door de meest duivelse rotschoften die in Neerland rondlopen.
Iedereen die ook maar de geringste betrokkenheid heeft getoond van deze smerige club onderkruipers lid te zijn, danwel geweest is , dient onverwijld opgepakt te worden, zonder aansziens des persoons, en levenslang wegens landverraad achter de tralies te verdwijnen.

George
George
11 maanden geleden

Wij worden bestuurd door het ambtenarenstelsel zoals Kim Tjoa terecht stelt echter zijn deze lieden de trekpoppen van de Brusselse bureaucraten en Totalitaire regelgeving.

Onze soevereiniteit is in de uitverkoop gedaan door RUTTE en de VVD aan de grote graaiers van het GLOBALISTISCHE WEF dat tot in de haarvaten van ons voormalig democratisch systeem is geïnfiltreerd.

Dan kun je dus verwachten dat er gigantische politieke en financieel/economische belangen op het spel staan.

BIG PHARMA en de Nederlandse Overheid hebben geheime en juridisch dichtgetimmerde contracten getekend waarin ongetwijfeld clausules zijn opgenomen die elke vorm van aansprakelijkheid voor nadelige gevolgen van dit COVID experiment teniet doen.

De Overheid heeft voorkennis gehad van de fysieke, mentaal en financieel/ economische gevolgen van dit enorme experiment met de bevolking maar heeft meer waarde gehecht aan de gigantische geldstromen van het WEF en BIG PHARMA.
BELANGENVERSTRENGELING EN CORRUPTIE.

Enorme waardering voor deze stap van Gideon. Je toont met deze beslissing aan dat deze Commissie een farce is, maar dat wist je natuurlijk wel.
De slager keurt zijn eigen vlees.

Ook moeten we Pepijn niet vergeten die onophoudelijk pogingen onderneemt om de beerput open te trekken. Respect!!!!

Het Binnenhof, VWS en aanverwante Instituten kun je rangschikken onder de noemer FIRMA LEUGEN, LIST EN BEDROG.

Megalomane ego’s die allen ingekapseld zijn in het Globalistische netwerk, doodsbenauwd dat hun smerige politiek het daglicht ziet en zich angstvallig schuilhouden achter z.g. Onderzoekscommissies.
Niets meer en minder dan tijd rekken en intussen wordt essentiële informatie langzaam weggewerkt.

Wie nu nog de illusie heeft dat we in een Democratie leven moet echt even uit de droom worden geholpen.
Volkomen eens met Ab!!!!!

Dan nog de schorsing van BAUDET.
Het wordt steeds duidelijker dat men probeert FVD te elimineren want ze krijgen het allemaal benauwd in de TK door de volharding waarmee FVD de hielenlikkers van het WEF in de hoek zet.

Geen idee of er nog verkiezingen zullen komen. Als die er komen wees er dan van overtuigd dat er gemanipuleerd zal worden met uitslagen en de WEF puppets keurig netjes op het politieke schaakbord gezet worden.

paul
paul
11 maanden geleden

Bij aantreden nieuw kabinet

Moeten alle hoge en middenkader ambtenaren

Ontslagen worden.

Ze kunnen daarna op nieuw soliciteren

Iedere keer opnieuw

De Bezem Erdoor!!!

Man in the moon
Man in the moon
11 maanden geleden

Hij had beter kunnen blijven en daarna exposen. Nu hebben we helemaal niemand integer meer in die commissie. Alleen maar corrupte criminele clowns die alles in de doofpot gooien. Die criminele bende heeft daarom Arib kalt gesteld.

Man in the moon
Man in the moon
11 maanden geleden

Er moeten tribunalen komen. Deze parlementaire enquête commissie is een farce.

Crelis
Crelis
11 maanden geleden

WAAR is onze KONING ???
Majesteit u bent toch niet alleen de koning van het rutte kartel.

Henny
Henny
11 maanden geleden

Gideon heeft in iedergeval bevestigd hoe wij dachten dat het zou gaan.
Gideon pas op jezelf. Je weet maar nooit.

G gmeijers
G gmeijers
11 maanden geleden

Applaus voor Gideon. Ðit zal de reden zijn geweest waarom Arib ook weg moest, ging!
Alle respect voor deze strijders

alex
alex
11 maanden geleden

Wij leven in een zeer corrupt land zolangzamerhand!! De democratie hebben we achter ons gelaten!! heel erg!

Hein
Hein
11 maanden geleden

vaccinatie = GREAT RESET

Jroam
Jroam
11 maanden geleden

oud-premier Rutte en -ministers De Jonge en Grapperhaus; NSB’ers!
Landverraders!
Nazi Liefhebbers!

Zouden ze dat niet zijn, dan hadden ze iedere kans aangegrepen om dat te bewijzen.
Maar hoe kunnen figuren die alles maar weglachen.
die injecties vergelijkt met frikandellen.
Die het Nederlandse leger inzet tegen de Nederlandse boeren
zich verdedigen?!

Het is netjes van Gideon van Meijeren, van het Fvd.
Maar er kan maar op een manier omgegaan worden met dergelijke landverraders “deserteurs”!
“INSPUITEN”!

longrider1919@hotmail.com
11 maanden geleden

“Wat mogen we niet weten?” vraagt oud-politieagent en raadslid Haseena Bakhtali.”

Ik zal het voor u beantwoorden. De antwoorden zijn alleen geldig als 1+1 gelijk is aan twee.

Het was allemaal vooraf gepland.
Event 201 in oktober 2019, een zogenaamde theoretische bureau oefening in relatie tot een fictieve pandemie in oktober 2019, was geen verzonnen theoretische situatie, maar een laatste globale afstemming in relatie tot hun plan.

De overheid wordt aangestuurd door een partij , in de schaduw, welke big Pharma beschermd.

De substanties waren al gereed voor de plandemie afkondiging. Het betreft geen experiment of met spoed gefabriceerde vaccinaties. Men wist voor de plandemie over hun werking.

Ondanks dat het een medische gebeurtenis zou betreffen hebben niet medici de pandemie regels opgesteld maar psychologen. Dus niet personen deskundig tav besmettingen en het menselijk lichaam maar personen deskundig aangaande de werking van de menselijke geest.

En als bonus.
Het bestaan van geen enkel virus is op objectieve wijze – ware wetenschap – aangetoond. Het bestaat omdat men – de gezaghebbenden – zeggen dat het bestaat en handelen alsof het bestaat.

Op virussen rust patent. Dat komt omdat het organismen zijn die via gain of function onderzoek gecreëerd worden.

Laatste bonus. Billy boy gates staat op beeld in 2017 conferentie in USA waarbij hij aangeeft dat als de vaccinatie campagne slaagt welke gepland is de wereld bevolking met 15 % zal afnemen ( de zaal heeft overigens hier uitbundig voor ge-aplaudiseerd. )

De rest geacht raadslid kan u oplossen via de waarheids formule, objectief 1+1 is altijd 2. Wat die twee ook niet is. Het is waar.

Maak ervan wat u wil.

catootje
catootje
10 maanden geleden

als lid ben ik SUPER trots op deze partij.

Bowa
Bowa
10 maanden geleden

Die verdwenen 5 MILJART van de jonge mogen niet *waarheidsbevinding *
gevonden worden.

Mark
Mark
10 maanden geleden

“Als u weet, dat God rechtvaardig is, erkent dan ook, dat een ieder, die de rechtvaardigheid nastreeft, uit Hem geboren is.”

Zoals verwacht: Er is geen gerechtigheid meer in dit land, en in deze wereld.
’t is tijd om te vertrekken naar een nieuwe hemel en een nieuwe aarde, waar de zon van gerechtigheid nooit ondergaat.

Hinderika
Hinderika
10 maanden geleden

Het zal niemand verbazen dat alles in de doofpot moet blijven. We zijn allang geen democratie meer. We leven in een dictatuur. Gideon neemt een verstandig besluit ,hij kan m.i. ook niet anders. De waarheid moet verborgen blijven ten koste van alles en iedereen. Diep en dieptriest.

Soesman
Soesman
10 maanden geleden

De hoofd schuldigen word de hand boven het hoofd gehouden. Documenten worden staats geheim gemaakt en onbereikbaar. Zo heeft de enquête geen nut.

Back to top button
160
0
We lezen graag je reactie!x