Minister Hugo de Jonge stelde dat het coronavaccin veilig is, maar voor de 55-jarige Wubbo, een actieve wielrenner, pakte het anders uit.
In augustus 2021 kreeg hij zijn tweede Pfizer-vaccin. Binnen een week na de prik kreeg hij last van een ‘enorm hoge’ hartslag. Plotseling kon hij geen helling meer omhoog fietsen, hij kon zijn kinderen niet meer bijhouden en werd steeds zieker en zwakker.
Wubbo heeft mij toestemming gegeven om zijn persoonlijke verhaal te delen aangaande zijn ervaring met het pfizer vaccin.
Gelukkig gaan steeds meer mensen zich uitspreken.Video in 2 delen.
1/2 pic.twitter.com/Jn2cZLbNxM— Ⱥցҽҽէ Ϛҟąҽք 🐑 (@P0eMPieDinges) June 16, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Bedlegerig
Hij kreeg daarnaast klachten aan het autonome zenuwstelsel, ademhalingsproblemen, spierspasmes, tintelingen, druk op de borst en enorm hoge hartslag als hij ging staan. Verder: cognitieve klachten, nadenken ging niet meer, geheugen was weg. Hij kreeg de diagnose POTS, dysautonomie.
Wubbo werd bedlegerig en lag ongeveer een jaar in zijn bed. Hij kon nog net op en neer naar de wc lopen. Hij raakte zijn bedrijf kwijt en kreeg een rolstoel.
Deel 2 pic.twitter.com/VKwbZ7WaDY
— Ⱥցҽҽէ Ϛҟąҽք 🐑 (@P0eMPieDinges) June 16, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Pensioen kwijtgeraakt
Het normale gezondheidssysteem kotste hem uit en gaf hem de diagnose MS. Hij kwam vervolgens bij privéklinieken en begint zich nu, na vele behandelingen, beter te voelen.
“Ik ben anderhalf jaar van mijn leven kwijtgeraakt en mijn pensioen ben ik kwijtgeraakt,” zegt Wubbo, die verwacht voor 50 tot 60 procent invalide te blijven.






Nieuwe wet geeft minister Kuipers ‘ongekende dictatoriale macht’
Verloren stad opgegraven in Cambodja
Palestijnse televisie: Israël verantwoordelijk voor 9/11
Italianen de straat op om te protesteren tegen verplichte vaccinpaspoorten: ‘Geen dictatuur!’
Europarlementariërs sturen vervolgbrief aan EMA na schokkende onthullingen Covid-vaccinaties
Iraakse commandant: Amerikanen en Saoedi’s leveren inlichtingen aan Islamitische Staat in Mosul
Onbeperkt gratis energie opwekken met de ABHA Torus (video)
Professor: ‘Alle dictators passen altijd deze 4 trucs toe’
De dag dat UFO’s een voetbalwedstrijd stillegden