De CIA en de overheid sproeien chemicaliën, virussen en zware metalen uit boven Zweden. Dat zegt de fractievoorzitter van de Groene Partij in de gemeente Vingåker, zo meldt de Zweedse krant Aftonbladet.
Volgens Pernilla Hagberg moeten experts erop gaan toezien dat sproeitanks niet langer in vliegtuigen worden geïnstalleerd.
Haar uitspraken worden door wetenschappers verworpen als een samenzweringstheorie. Volgens Hagberg worden door vliegtuigen zogeheten ‘chemtrails’ gesproeid, die gifstoffen bevatten om het weer te beïnvloeden.
Agenda
“Dit verschijnsel doet zich momenteel erg veel voor in Zweden,” zei Hagberg. “Deze sporen bevatten veel chemicaliën, virussen en zware metalen zoals aluminium die het weer beïnvloeden.”
Pernilla Hagberg stelt dat de CIA en de Amerikaanse National Security Agency (NSA) achter de uitstoot van de chemicaliën zitten. De inlichtingendiensten zouden de technologie gebruiken om het weer te manipuleren en hun eigen agenda na te streven.
Hagberg meent dat ook de Zweedse overheid bij het project betrokken is. Volgens haar is het sproeien van chemtrails boven Zweden namelijk goedgekeurd door de regering.
Durven
De Zweedse benadrukt dat ze als individu spreekt en niet als vertegenwoordiger van de Groene Partij. Ze belooft te proberen een einde te maken aan de chemtrails als ze wordt herkozen. “Dit is een controversieel en zeer gevoelig onderwerp,” zei ze. “Het is erg interessant om hier onderzoek naar te doen en ik weet dat er verschillende politici zijn die stappen zouden willen ondernemen, maar niet durven.”
Hagberg kan niet rekenen op veel steun van meteorologische instituten. “Ik kan moeilijk geloven dat iemand het weer op die manier zou kunnen manipuleren,” aldus Anette Levin van het Zweedse weersinstituut SMHI.
Volgens Levin is er een eenvoudige verklaring voor de strepen in de lucht. Zij denkt dat de strepen worden veroorzaakt door de uitlaatgassen van vliegtuigmotoren.
Bron: Aftonbladet.se
Gerelateerd:
- Waarom sproeien ze in vredesnaam? (video)
- Nederland wordt wakker onder chemtraildeken
- Nieuw: chemtrails sproeien met ballonnen
- Chemtrails: Grieken geloven dat de overheid hun bewustzijn wil manipuleren
- Vereecke grijpt vragenuurtje aan voor chemtrails
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Indrukwekkend: Bioloog legt uit hoe cannabis kankercellen doodt
Het geheim van de getallen 5 en 6 en waar ze in verborgen zitten
Dit is absurd en niet realistisch! Hoe er wordt gemorreld aan uw pensioen (en de minister het volk de rug toekeert)
VIDEO: Het geheime leger van de CIA
Nieuwe studie onthult wat er daadwerkelijk met je brein gebeurt als je 15 minuten belt met je mobieltje
Gezondheidsexperts doen oproep na sterfgevallen in Noorwegen: geef coronavaccin Pfizer niet aan ouderen
Klaus Schwab bedankt ‘WEF-lakei’ Rutte voor zijn bezoek aan Kiev en steun aan Oekraïne
Waarom zijn er opeens zoveel hartaanvallen?
11 getuigen delen buitenaardse ontmoetingen – ‘je staat op een maan van Saturnus’