De Franse regisseur Chris Nahon werkt momenteel aan een documentaire over de Bosnische piramides. “De grootste piramides ter wereld zijn gevonden in Europa, in Bosnië om precies te zien,” zegt hij. “Deze piramides zijn ouder dan de Egyptische piramides en in sommige gevallen groter dan de Grote Piramide van Gizeh.”
De piramides zijn in de afgelopen tienduizenden jaren bedekt met bodemmateriaal en vegetatie. Van een afstand zien ze eruit als gewone bergen, aldus Nahon. De piramides zenden nog steeds elektromagnetische straling uit. De tunnels die onder het piramidecomplex lopen, zijn volgens de regisseur in staat de aura van mensen te versterken. Ze bevatten bovendien een hoge concentratie negatieve ionen, die een gezondheidsbevorderende werking zouden hebben. Nahon voegt toe dat de tunnels ook een extreem hoge Boviswaarde hebben.

“Deze 30.000 jaar oude hoogontwikkelde, verloren beschaving geeft ons de kans – door middel van de monumentale bouwwerken die ze voor ons heeft achtergelaten – om onze geschiedenis te herschrijven,” aldus Nahon.
Met de film hoopt de Fransman wetenschappers van over de hele wereld te mobiliseren. Hij wil aantonen dat onze voorouders geavanceerde technologieën hebben achtergelaten waarmee we toegang kunnen krijgen tot vrije energie, gratis communicatie en genezing.
Omdat de gevestigde media het bestaan van de piramides niet willen erkennen, is Nahon van plan wetenschappers, experts en laboratoria in te schakelen om uitsluitsel te geven. Chris Nahon is vooral bekend geworden door zijn films Kiss of the Dragon, Empire of the Wolves en Blood: The Last Vampire.






Thierry Baudet geeft hier even een cursus staatsrecht, de stilte is oorverdovend
Nederlandse hoogleraar: “Ik ben blij dat we af zijn van die Clinton-maffia”
Massaal protest tegen coronapas: ‘Als we niet nu in actie komen, komen we hier nooit meer uit’
China houdt mysterieuze Witte Piramide verborgen voor het Westen. Het raadsel van de Chinese piramides
De geest van Bilderberg regeert. Hoe de ontspoorde klimaatlobby en ‘groene’ politici het volk misleiden
Wonder: 24-jarige vrouw leeft zonder kleine hersenen
Journalist over MH17-bedrog: ‘Het is absurd dat dit door de rechter als belangrijkste bewijs is gebruikt’
Tweede Kamer stemt tegen omstreden kleutertoets
Kijk: Met een slecht geknipt filmpje vergoeilijkt de NOS de moordaanslag op Charlie Kirk