De Franse regisseur Chris Nahon werkt momenteel aan een documentaire over de Bosnische piramides. “De grootste piramides ter wereld zijn gevonden in Europa, in Bosnië om precies te zien,” zegt hij. “Deze piramides zijn ouder dan de Egyptische piramides en in sommige gevallen groter dan de Grote Piramide van Gizeh.”
De piramides zijn in de afgelopen tienduizenden jaren bedekt met bodemmateriaal en vegetatie. Van een afstand zien ze eruit als gewone bergen, aldus Nahon. De piramides zenden nog steeds elektromagnetische straling uit. De tunnels die onder het piramidecomplex lopen, zijn volgens de regisseur in staat de aura van mensen te versterken. Ze bevatten bovendien een hoge concentratie negatieve ionen, die een gezondheidsbevorderende werking zouden hebben. Nahon voegt toe dat de tunnels ook een extreem hoge Boviswaarde hebben.

“Deze 30.000 jaar oude hoogontwikkelde, verloren beschaving geeft ons de kans – door middel van de monumentale bouwwerken die ze voor ons heeft achtergelaten – om onze geschiedenis te herschrijven,” aldus Nahon.
Met de film hoopt de Fransman wetenschappers van over de hele wereld te mobiliseren. Hij wil aantonen dat onze voorouders geavanceerde technologieën hebben achtergelaten waarmee we toegang kunnen krijgen tot vrije energie, gratis communicatie en genezing.
Omdat de gevestigde media het bestaan van de piramides niet willen erkennen, is Nahon van plan wetenschappers, experts en laboratoria in te schakelen om uitsluitsel te geven. Chris Nahon is vooral bekend geworden door zijn films Kiss of the Dragon, Empire of the Wolves en Blood: The Last Vampire.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Trump geeft Pentagon opdracht binnen 30 dagen met plan te komen om IS te verslaan
Wijster: ‘Onschuldige volwassenen en kleine kinderen afgevoerd als terroristen’
Gasfirma zoon Joe Biden bereidt boringen schaliegas in Oost-Oekraïne voor
RIVM houdt belangrijke wijzigingen coronatest stil
Turkije: De zoveelste CIA-operatie onthuld door journalisten
Wat zit er achter deze nepwetenschap die de hele wereld gijzelde?
Rutte blijft ook als demissionair premier jokken
De demonisering van Thierry Baudet is in volle gang. Kijk hoe de linkse deugelite reageerde op zijn verpletterende verkiezingsoverwinning
Lange Frans geeft speech op Museumplein: ‘We staan op het punt van een grote wereldwijde verandering’