Het Europees Parlement wil volgend jaar de eigen uitgaven met zes procent verhogen. Europarlementariër Caroline Nagtegaal (VVD) noemt dit ‘een compleet verkeerd signaal in deze tijd’. Ze vindt het voorstel ‘overdreven, onzinnig en onnodig’.
Volgens haar zou de Europese volkvertegenwoordiging in deze tijden een pas op de plaats moeten maken.
Meerderheid stemt in
Het grootste deel van het extra budget moet naar de royaal betaalde Europarlementariërs gaan. Een meerderheid van hen stemde donderdag in met deze wens voor de begroting.
Vorig jaar bleek uit een berekening van De Telegraaf dat EU-kopstuk Frans Timmermans toen ruim 1800 euro per maand extra kreeg. Een Kamermeerderheid keerde zich vervolgens tegen de loonsverhoging van de eurocommissaris.
Hoppa weer 6% erbij voor de EU graaiers. Afgelopen winter konden ze ook al rekenen 7% loonsverhoging.
PvdA-erTimmermans kreeg toen maar liefs €1800 extra per maand, terwijl de burgers door zijn #klimaatwaanzin in de kou zitten.
Er is iets gruwelijks mis in dit land. pic.twitter.com/tYBiC246y2— Marjolein Faber PVV (@pvvfaber) April 21, 2023
Er is iets gruwelijk mis
Ook PVV-senator Marjolein Faber maakt zich boos. “Hoppa, weer zes procent erbij voor de EU-graaiers. Afgelopen winter konden ze ook al rekenen op zeven procent loonsverhoging,” twittert ze.
“PvdA’er Timmermans kreeg toen maar liefst 1800 euro extra per maand, terwijl de burgers door zijn klimaatwaanzin in de kou zitten,” vervolgt Faber.
“Er is iets gruwelijk mis in dit land,” benadrukt het Eerste Kamerlid.
Mariniers schieten betogers Wall Street te hulp, JPMorgan geeft gul aan NYPD (+video’s)
World Economic Forum gaat ‘misinformatie’ over gezondheid en vaccins censureren
Big Pharma maakt winst, maar geen medicijnen
Conventionele kankerbehandelingen veroorzaken meer kanker
Beveiliger azc Ter Apel slaat alarm: ‘Media liegen om het te downplayen’
Archeologen doen ‘verbazingwekkende ontdekking’ bij Stonehenge: Grootste prehistorische monument ooit gevonden
Jouw Kwantum Hoger Zelf, wat is het en wat kan het?
Grootste corporaties VS boeken recordwinst, Exxon op een
Christianne van der Wal: ‘Ik ben ook een professionele minister’