Uit cijfers van het IMF blijkt dat de economie van het Verenigd Koninkrijk sneller zal groeien dan die van de EU, zei het Estse Europarlementslid Jaak Madison van de fractie Identiteit en Democratie tijdens het laatste Brexit-debat.
“Afgelopen week voorspelde het IMF dat de Britse economie in de komende twee jaar na de Brexit sneller zal groeien dan die van de eurozone,” zei hij.
“Dat betekent dus dat de remainers al die tijd hebben gelogen,” voegde hij toe.
Helemaal verkeerd
Ze logen dat de economie van Groot-Brittannië zou instorten. Ze logen, benadrukte Madison.
“Als zij sneller groeien dan de EU, houdt dat in dat de EU iets helemaal verkeerd doet,” ging hij verder.
Langzaam
“Als wij zo succesvol zijn, waarom groeien we dan zo langzaam en zij zo snel?” vroeg hij.
Vervolgens wendde het Europarlementslid zich tot de Britten: “Wij feesten mee met jullie.”
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Europa gaat 45 miljard belastinggeld in Zuid-Amerika pompen: ‘Onze regering was toch demissionair?!’
Chinese maanrover Yutu uitgeschakeld door UFO?
Eric Clapton na coronavaccin: ‘Ik had nooit bij de naald in de buurt moeten komen’
We klikken ons geheugen weg
Woede over Nederlandse ‘Kinderklimaattop’: ‘Dit is geen onderwijs, dit is gedragsbeïnvloeding pur sang’
Huisarts gaat wonderbaarlijke genezingen onderzoeken
Vrijgegeven Wob-documenten onthullen dat NCTV NineForNews nauwlettend in de gaten houdt
Kabinet gaat noodwet met zeer forse bevoegdheden gebruiken: ‘Me debiel geschrokken’
Neurochirurg krijgt spirituele ontwaking na bijna-doodervaring (video)