Een bijstandsechtpaar uit Eindhoven kreeg financiële hulp van de eigen kinderen, maar wordt daarvoor nu fiks gestraft, schrijft het ED.
De gemeente vordert een slordige 11.000 euro terug en legt ook een boete op van 900 euro. Het echtpaar wordt de komende 10 jaar op hun uitkering gekort. Bij de boete is ‘rekening gehouden met de geringe draagkracht’ van het stel.
In Eindhoven is het mogelijk om een anonieme tip in te dienen bij een vermoeden van bijstandsfraude. Bij de sociale recherche kwam zo’n tip binnen, waarna de bankafschriften van het echtpaar werden opgevraagd.
Ronduit misdadig
Arts Paul van Hoek zegt: “Welkom in Nederland. Veel schofteriger is bijna niet mogelijk.”
“Er zijn dus personen in Nederland die anoniem de gemeente tippen die zo’n kliklijn hebben gefaciliteerd. Vraag mij af of ze nog kunnen slapen. Mensen die niet kunnen rondkomen ook nog een boete opleggen, vind ik ronduit misdadig,” reageert onafhankelijk energieadviseur Simone Juffermans.
Die betalen wij
Waar medeburgers die financieel niet kunnen rondkomen en geholpen worden door hun kinderen en/of vrienden bestraft worden en ook nog een boete ontvangen doordat ze anoniem zijn aangegeven door klikspanen, hoeven asielzoekers géén ziektekosten of een eigen bijdrage te betalen. Want die betalen wij, vervolgt Juffermans.
Voor asielzoekers geldt geen eigen bijdrage en geen eigen risico. Ze kunnen aanspraak maken op zorg in natura.
Ik zeg wegwezen uit het bananenland!
het nieuwe nederland, fantastisch toch! Als iedereen maar met die pride onzin meedoet en volgende maand hun spuitje weer haalt dan zal het vast goed komen. En dan op tv reclame maken voor generatie D…….DOMBOS
wordt tijd dat rechts aan de macht komt
wordt hier echt een beetje moe van al dit gezeik!
maar Nee precies ja gvd statushouders asielzoekers krijgen alles.
Kijk weet je vrouwen en kinderen uit oekraine oke geen probleem,
maar zien ze nou niet in dat het niet hun zijn!
Nee en wij maar betalen en dat dit ook nog schoften zijn het!
Geen woorden voor
Daarom “cash is KING”
Je bloed gaat er van koken wat een ratten die NSB-ers