Wetenschap

Wetenschappers: Parallelle werelden bestaan echt en interacteren met elkaar

Help door deze info met iedereen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Wetenschappers van de Griffith University in Australië stellen dat parallelle werelden echt bestaan en dat ze met elkaar interacteren. In een paper dat gepubliceerd is in het prestigieuze tijdschrift Physical Review X presenteren ze ‘hard bewijs’ voor hun beweringen.

Het team zegt dat parallelle werelden niet onafhankelijk van elkaar evolueren, maar elkaar beïnvloeden door middel van afstoting, het verschijnsel dat bepaalde voorwerpen op andere voorwerpen een kracht uitoefenen.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Wetenschappers: Parallelle werelden bestaan echt en interacteren met elkaar
Professor Howard Wiseman (Griffith University)

Deze interactie kan volgens de wetenschappers alle mysteries in de kwantummechanica oplossen. De kwantumtheorie is nodig om te verklaren hoe het universum op microschaal werkt. Het is echter moeilijk om de kwantumwereld te begrijpen omdat er fenomenen worden waargenomen die in strijd lijken te zijn met de wet van oorzaak en gevolg.

De Amerikaanse theoretisch natuurkundige Richard Feynman zei eens: “Ik denk dat niemand de kwantummechanica begrijpt.” Daar probeert de Griffith University nu verandering in te brengen. “Sinds 1957 wordt er in de kwantummechanica al gesproken over parallelle universa,” zei professor Howard Wiseman.

Wiseman en zijn collega’s stellen dat: Het universum waar we in leven onderdeel uitmaakt van een gigantische hoeveelheid werelden. Sommige zijn vrijwel identiek aan de onze, terwijl andere heel anders zijn. Al deze universa bestaan echt en hebben vastomlijnde eigenschappen. Alle kwantumfenomenen komen voort uit de universele kracht van afstoting tussen ‘nabijgelegen’ werelden.

Dr. Michael Hall zegt dat we zelfs kunnen gaan testen of er nog meer werelden zijn. Als er slechts één wereld is laat de theorie Newtoniaanse mechanica zien, maar in het geval van een gigantische hoeveelheid werelden laat de theorie kwantummechanica zien, aldus Hall.

[Griffith University]

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

37 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Kalki
Kalki
11 jaren geleden

De Wereldleraar reist vaak naar al deze ‘Parallelle werelden’.

David
David
11 jaren geleden

Een paar maanden geleden de serie “Fringe” gekeken van J.J. Abrams (bekend van de nieuwe Star Trek films met Nibiru verwijzingen).

De serie gaat over parallele werelden, quantummechanica, een false-flag “alien” invasie, mind-control, aanslagen op 9/11 en de overheid die die allemaal geheim houdt.

Producent: Fox (!)

Iedere aflevering heeft weer een “aparte” ontdekking, waarvan nu blijkt dat deze echt mogelijk zijn.

Arwijn
Arwijn
11 jaren geleden

Sorry, maar elke keer als ik over parallelle werelden hoor vraag ik me altijd af: Hebben deze wetenschappers nou echt niks beters te doen met hun tijd?

Axmann
Axmann
11 jaren geleden

Hoe gekker de ideeën, hoe meer mensen ze geloven. Men gaat tegenwoordig in steeds meer absurde dingen geloven, maar in God geloven ze niet. Welll…. ze zullen nog raar opkijken!

bert s
bert s
11 jaren geleden

Wat mij verbaasd is dat deze wetenschappers zeggen dat parallelle werelden echt zijn maar misschien mis ik iets, ik zie in dit artikel nergens hard bewijs dat dit ook echt waar is. Verder is het wel grappig om te lezen dat mensen er altijd films of series bij halen. Tegen deze mensen zou ik graag willen zeggen, haal feit en fictie aub niet door elkaar, nog even en we moeten gaan geloven dat superman echt is en Krypton ook echt heeft bestaan, in een parallelle wereld dan waarschijnlijk, of misschien ook niet?

Aardebewoner
Aardebewoner
11 jaren geleden

Ja dit klopt er zijn naast voor onze 5 zintuigen waarnemingen ook allerlei andere universa aanwezig.

Padja
Padja
11 jaren geleden

Als ik lees wie er heenreizen zal het wel een dolle boel zijn daar -:)
“Lord , Here, Imam, Grandfather…

Misschien ook weer verboden voor vrouwen?

Pascal
Pascal
11 jaren geleden

Wanneer geeft de gemanipuleerde wetenschap eens door dat wij gewoon SOFTWARE zijn van de goden die ons gemaakt hebben zodat we in kunnen gaan zien dat wij een gemaakt product en project zijn van de buitenaardse die boven ons de leiding hebben.

Anoniem
Anoniem
11 jaren geleden

Even een vraagje:

Is een parallel universum het zelfde als een holografisch universum?

max
max
11 jaren geleden

als jullie het niet erg vinden, ik duik even mijn blauwe telefooncel in om wat andere werelden te bezoeken..

even kijken waar de timelords uithangen

Candor
Candor
11 jaren geleden

Er bevind zich veel tussen de werelden in , we zien maar slechts 5 % van het totale lichtspectrum .

Dat je iets niet kunt zien wil niet zeggen dat het niet bestaat , wind en bacterien kun je ook niet zien we weten allemaal dat ze bestaan .

There is no empty space dit heeft Einstein al bewezen en die heeft ook al aangetoond dat er parallel universes een feit is .

Het is een feit dat er geen vaste materie bestaat en dat alles in het universum een frequency is .

https://www.youtube.com/watch?v=ZdEl8OlQlLc#t=24

Tim
Tim
11 jaren geleden

Wellicht dat voor de serieus geïnteresseerden in een wetenschappelijke benadering en koppeling met spiritualiteit (met inbegrip van kwantumfysica e.v.a.), het boek (of gratis als e-book online te vinden) Ontheemde zielen ontwaken, van Jan Wicherink iets is? Lees voor een overzicht van de behandelde onderwerpen de inhoudsopgave op onderstaande link maar eens door.

http://www.soulsofdistortion.nl/dutch/SODA_toc.html

trackback
Dhatu 3: Prithvi – Aarde – Morna Brighid
8 jaren geleden

[…] Bron: Ninefornews […]

Back to top button
37
0
We lezen graag je reactie!x