Binnenland

De Rabobank ‘gaat vol Noord-Korea’: ‘Dit begint nu echt gevaarlijk te worden’

Help ons door dit met je vrienden op je socials te delen!

Op sociale media circuleert een recent nieuwsbericht over de Rabobank, die bij klanten die dat willen de CO2-uitstoot van hun aankopen in de app toont.

De bank hoopt dat dit ertoe leidt dat klanten hun koopgedrag aanpassen en aankopen doen die minder CO2 uitstoten. Om de inschattingen preciezer te maken, wordt klanten gevraagd of ze veel vlees eten en of hun huis goed geïsoleerd is.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Barbara Baarsma, voormalig directeur van de Rabo Carbon Bank, zei dat het doel hiervan ‘absoluut niet is om als bank met een vingertje te wijzen en sturend op te treden’.

Dit begint nu echt gevaarlijk te worden

FVD-leider Thierry Baudet voorspelde dit al in zijn boek ‘Het Coronabedrog’.

“De Rabobank gaat vol Noord-Korea,” reageert vastgoedondernemer Erik de Vlieger. “Uitkijken, mensen. Dit begint nu echt gevaarlijk te worden.”

MasterCard gaf eerder een creditcard uit die automatisch blokkeert als er te veel uitgaven met een hoge CO2-uitstoot worden gedaan.

Dat was toch een complottheorie?

Journalist Eric van de Beek vraagt: “Een pas die blokkeert als je te veel CO2 uitstoot? Dat was toch een complottheorie?’

Deze week verscheen er een nieuwsbericht waarin wordt gesteld dat cashbetalingen voor een hogere CO2-uitstoot zorgen dan elektronische betaaloplossingen.

Uit onderzoek van Worldline zou blijken dat een cashbetaling tot 15 keer meer CO2 uitstoot dan een elektronische betaling.

“Voor uw gezondheid en veiligheid is het beter om elektronisch te betalen, een vaccinatiepaspoort te hebben, een gezichtsscan te doen, de AIVD en MIVD met u kunnen meelezen en de banken de lange arm van de overheid zijn,” zegt onderzoeksjournalist Marc van der Vegt.

“Vul maar aan.”


Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je dit artikel goed?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 175 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

151 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
rambo
rambo
1 jaar geleden

weg bij de RABO bank

Joop
Joop
1 jaar geleden

Val dood met je nazi’s Rutte en co en Gestapo aivd rotop met je leugens en bedriegen ga eens een vak leren of vakkenvullen ipv zakkenvullers met je gelul .

William
William
1 jaar geleden

Het Internet is zo lek als een mandje, de rapen zijn pas echt gaar als t internet (waar de meeste betalingen over gaan) onderuit gaat, of t nu door een EMP (electromagnetic pulse) hackers of massale stroomuitval zal zijn, je kan er op wachten…

Gerr
Gerr
1 jaar geleden

Alle rekeningen opzeggen en naar een andere bank gaan

Kale kip kan je niet plukken
Kale kip kan je niet plukken
1 jaar geleden

Wat moeten mensen die continu “complot” of “wappies” roepen zich toch ongelofelijk dom voelen.

Mijn buurman is er ook zo eentje en beweerde vanmiddag dat de Rabobank is geïnfiltreerd door wappies en dat dit daarom gebeurd is.

De schapen snappen er letterlijk helemaal niks meer van. “Hoe kan het nou dat al die complotten waarheid worden?….”

Nogmaals, ongelofelijk dom die lui

Doe es even normaal zeg
Doe es even normaal zeg
1 jaar geleden

–“Voor uw gezondheid en veiligheid is het beter om elektronisch te betalen,” — Ook weer zo’n kreet, gewoon lachwekkend ik betaal gewoon met contant geld! De bank die op gaat treden als een soort schoolmeester, ik zou zeggen hou je gewoon bezig met bankzaken daar zijn jullie voor en anders niks.

DutchOutlaw
DutchOutlaw
1 jaar geleden

Bericht aan de Rabobank en de naam zegt het al met de nadruk op “bank”. Juist ja “bank” dat wil zeggen dat jullie je bezig dienen te houden met alles wat met geld te maken heeft. Dat betekent dus ook dat jullie je NIET met CO2-uitstoot dienen bezig te houden. Dus lazer op met je onzin. Schoenmaker blijf bij je leest. Een groenteboer gaat zich toch ook niet bemoeien met een chirurg die een openhartoperatie gaat uitvoeren. En trouwens CO2 is juist goed voor de natuur. Dus sodemieter een eind op K*T Rabobank. Stelletje debielen!!!!!!

Rose
Rose
1 jaar geleden

Massaal er uit !

Prometheus
Prometheus
1 jaar geleden

Direct boycotten……

Robbie
Robbie
1 jaar geleden

Niet aan meedoen, ons niet gek laten maken.
Na de Rabo zullen andere banken heus wel volgen, zoveel mogelijk contant blijven betalen.

Andre Maneschijn
Andre Maneschijn
1 jaar geleden

Tja alle banken zijn WEF banken. Globalisten bevelen banken om te stoppen met het financieren van vleesproducenten om ‘klimaatverandering te bestrijden’ stond op frontnieuws. Ze gaan in een hogere versnelling.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Op welke dope zitten die mafketels heden, tjonge jonge dat men in zijn leven nog in een open waanzinnige gesticht terecht zou komen, het is werkelijk de druppel.

Cok
Cok
1 jaar geleden

Controle controle controle!!!

Lisa
Lisa
1 jaar geleden

wat blijkt hier uit?
Zoveel mogelijk contant betalen en spullen kopen die veel co2 uitstoten
want dat is goed voor de planten/bossen en dus ook goed voor de mensheid.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Fuck die Wef Rabobank!

Marco
Marco
1 jaar geleden

Een beuk van 100 jaar oud heeft 600.000 bladeren en dus een bladoppervlak van 1.500 vierkante meter. Hij ademt en produceert 4,5 ton zuurstof per dag – net zoveel als 15 volwassen mensen jaarlijks moeten inademen. In die honderd jaar haalt hij zes ton kooldioxide uit de lucht. Bijna ongelofelijk, hij filtert ook een ton fijnstof en vuil. Hij pompt elke dag tot 400 liter water in zijn kroon, waardoor de omgeving drie tot vijf graden Celsius afkoelt. En Bill Gates wil er 60 miljoen kappen.
https://ejbron.wordpress.com/2024/09/19/de-beuk/

Jeroen Mus
Jeroen Mus
1 jaar geleden

Ik heb het altijd al gedacht en het is nu bevestigd: contant betalen is beter voor de planten.

Fred
Fred
1 jaar geleden

Wat fijn dat er zo goed voor ons gezorgd wordt. Hopelijk kunnen we het tij nog keren en vergaat de wereld niet.

Jan W. Horenjas
Jan W. Horenjas
1 jaar geleden

RABO bank te veel Co2 die WEF gekken

Willem
Willem
1 jaar geleden

Wat een mafkezen. Lekker cash blijven betalen mensen. Hoe meer co2 des te beter. Wordt de planeet nog groener. ????

Marc
Marc
1 jaar geleden

Wat een flauwekul, word het klimaat nu ook al misbruikt om mensen hun laatste vrijheid af te nemen zodat en een aan e uit knop op de mens heeft.

Misschien eens gaan zeiken bij de broedkippen als de mens zogenaamd teveel uitstoot.

Willem
Willem
1 jaar geleden

Co2 = oke

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Nu nog vrijwillig. Een test hoeveel propagandistisch beïnvloede schapen tussen de kudde lopen. Straks voor iedereen verplicht afhankelijk waar de balans doorslaat in voordeel van de NWO cabal. Ik zit niet bij RABO maar of het verschil gaat maken? Niet meedoen met deze flauwekul is voor nu het beste.

Uiltje
Uiltje
1 jaar geleden

DONDERSTAAL EEN EIND OP met die CO2 hoax!!! Er is he-le-maal NIKS aan de hand met de natuur. Sterker nog, de natuur floreert als een malle, en dat kun je zelf met je eigen ogen zien als je ze open doet.
Wie nu nog in die stikstof / CO2 hoax geloofd is echt niet goed bij zijn verstand, en is in mijn ogen een ZEER DOM SCHAAPJE dat alles gelooft wat hem voor wordt gelogen door de “geleerden” die door de roverheid worden betaald.

Greet Resist
Greet Resist
1 jaar geleden

terwijl zij zelf medeverantwoordelijk zijn voor een massa crematie, wat een zieke grap

Cons
Cons
1 jaar geleden

Die optie is er al een jaar en hoef je niet eens aan te zetten. Snap de heisa nu pas niet zo maar ja

Janny
Janny
1 jaar geleden

Ik betaal cash en die winkels waar ze dat niet willen daar kom ik niet meer

Ron
Ron
1 jaar geleden

Rabobank, abna en ING allemaal WEF.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Ehhhh, Co 2? Hoedan?

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Pak ze terug zeg je rekening op !!!

Sander
Sander
1 jaar geleden

Dit is een enorme freakshow waarmee de Rabobank alleen maar klanten wegjaagt, de mens wakker maakt etc. Alleen maar iets om enorm om te lachen, omdat de zogenoemde elite de laatste 2 jaar steeds minder voor elkaar krijgt, is dit een laatste wanhoop struiptrekken en wij krijgen de vruchten want voor ons is het ‘de slappe lach’.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Nou ja meer landen gaan grenscontroles invoeren. (burgers nachecken voor de veiligheid) De criminelen komen er wel op andere manieren door. Maar de digipas komt zo snel in het zicht. Wat ook de bedoeling is. De uitgekooktheid van de zittende machten kent geen grenzen. Van allerlei gaaies binnen laten en vervolgens de burgers controleren. Je moet er maar opkomen.

Elise
Elise
1 jaar geleden

Meet eens hoeveel straling van cash of een bankpas komt bij een betaling? Oh nee, het mag niet om de mens zelf gaan, want die bestaan al niet meer. Rabobank(raffaissen boerenleen bank) ooit opgezet voor boeren(hebben ze veel geld mee verdiend/rente leningen) en nu zijn ze tegen de boeren, want die mogen geen co2 meer uitstoten. Kunnen ze daar weer geld mee verdienen. Schandelijk toch? Je zult maar boer zijn en bij de RABO zitten. Das toch om te janken gewoon. Haaien zijn het. Ook zij mogen van mij in een roeibootje midden op zee worden gezet en door echte haaien opgevreten worden. Misschien weer eens terug naar een loonzakje gaan?

Koffieboontje
Koffieboontje
1 jaar geleden

Ik doe er niet aan mee, is al geruime tijd dat je deze app kan activeren. Laat het gewoon links liggen en negeer het. Netzoals dat je bij je digid ook een Europese indetiteit kan activeren. Is er ook al een lange tijd.
Doe ik ook niet aan mee, ben er niet nieuwsgierig naar, dus weiger dit te activeren. Heb je dat eenmaal gedaan kan je niet meer terug, is mijn mening. Net zoals die CO2 App. Niet activeren anders kan je niet meer terug. En wat hopen ZIJ wel niet dat wij nieuwsgierig zijn….

Linda
Linda
1 jaar geleden

Rabo is maffia!
Ik kan het weten,was ooit klant en compleet uitgekleed!

Niet van gisteren
Niet van gisteren
1 jaar geleden

Ik ga alles wat ik bij de Rabobank heb lopen accuut opzeggen en overhevelen naar een betrouwbare bank, desnoods in het buitenland.

Pieter
Pieter
1 jaar geleden

Blijkbaar wordt hier ook volop gecensureerd. Daarom neem ik de commentaren alhier ook niet meer serieus.

Jef
Jef
1 jaar geleden

Is ook helemaal niet zo gek hoor dat banken zaken doen met … nou ja … wat niet? Money is money toch.? Dus doe niet zo gekkie en zeg het gewoon. Een bakker zoekt ook gewoon meel. En dat je al de regels aan je laars lapt snap ik ook nog wel; kutoverheid met z’n wetjes. Prima allemaal, maar laat ons tenminste ademen, dan steel je maar wat er te stelen valt. Niks nieuws, zo doen jullie dat al jaren. Dus houw je bij het jatten en ga vooral niet prediken. Daar zijn jullie helemaal niet goed in.

Vagevuur...
Vagevuur...
1 jaar geleden

Mede mogelijk gemaakt door de Useless Eaters die via de app bankieren…
Ing en abn amro volgen…

Ik vond het 2a3 jaar geleden al vreemd dat je geen rekening per laptop meer kunt openen, alleen per smartphone en tablet !
Dat zei mij al genoeg…
Hoogstwaarschijnlijk zal ik naar een Duitse bank gaan, daar kan je nog in een filiaal een rekening openen, ivm dat ik a/d grens woon.

Mijn tip, doe NIETS met app’s en smartphone’s !!!!!!!!!!!!
Maar ja wie ben ik, dit verkondig ik hier al jaren…

Laat die smartphone los, of sponsor je The New Order of Barbarians…????

Kans
Kans
1 jaar geleden

Al je geld gewoon naar een andere bank overboeken, ik ben er klaar mee met deze weftank !,,,,,,

Thinkforyourself
Thinkforyourself
1 jaar geleden

Toont aan dat ze de nieuwe wereldorde installeren niet op een harde wijze met geweld of dwang, maar op een zachte manier, zodat u het gevoel hebt er vanzelf mee in te stemmen. Is trouwens allang gebeurd in de jaren ’60 van de vorige eeuw. Sex, drugs & rock ‘n’ roll was immers ook covert warfare om de geesten van de generaties van toen te manipuleren op een manier die aangenaam was voor hun gevoel en inspeelde op de innerlijke driften. Hetzelfde met vrije seks, homohuwelijk, transgenderisme, digitaal betalen en uiteindelijk AI-transhumanisme. Echter, het probleem voor hen is dat de menselijke geest weliswaar buigzaam is, maar de natuurlijke instincten toch sterker zijn en overwinnen als het erop aankomt. Maar eerst moet de ziel gelouterd worden, zeg maar.

JohnKuhles
JohnKuhles
1 jaar geleden

Welke Bank is NIET besmet met WEF Agenda 2030 en de “17 Sustainable Development Goals (SDGs)” ???

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
1 jaar geleden

Sowieso een organisatie die smerig spel speelde en speelt met projectontwikkelaars en overheidsinstellingen om met een rotsmoes over ‘stikstof’ boeren uit te kopen…..goedkope landbouwgrond en via hun corrupte vriendjes in de politiek dit veranderen in woningbouwgrond om zo hun eigen achterban een poot uitdraaien.
Waarbij het een raadsel is dat er überhaupt nog een landbouwondernemer is die bij dat maffia zooitje nog klant is.

Realist
Realist
1 jaar geleden

Wil je van bank veranderen? Let dan op de volgende zaken:

https://www.bankenvergelijking.nl/van-bank-overstappen/

Stap je over naar een andere bank? Vraag dan de Overstapservice aan bij je nieuwe bank. De Overstapservice regelt veel, maar niet alles. Wat je zelf moet regelen, zetten we voor je op een rij. Sommige banken bieden extra hulp bij het overstappen.

https://www.consumentenbond.nl/betaalrekening/overstappen

Uiteindelijk beginnen ze allemaal met duurzaamheids onzin en woke gejammer!

Vlindertje
Vlindertje
1 jaar geleden

Denken ze nou echt dat we allemaal last hebben van hersenverweking of zo? Hou toch op met die belachelijke nieuwsberichten en neem mensen eens serieus!

Marian
Marian
1 jaar geleden

De co2 uitstoot is op een historisch laag punt, als t nog lager wordt groeit er niks meer . Laat je niks wijsmaken door al die idioten . Plant bomen en laat boeren met rust, zonder boeren geen voer. Koop je eten bij de bio boer, geen gif enz erin,zoals in de supermarkt.Blijf zelf nadenken.

Maria
Maria
1 jaar geleden

Gewoon altijd cash betalen.

Koebe
Koebe
1 jaar geleden

Ze willen hiermee je koopgedrag aanpassen maar willen niet sturend optreden…
Eh?!?!

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Ambtenaren, banken en grote bedrijven spelen voor baasje in nederland en hebben schijt aan de politiek.
We worden geregeerd door de georganiseerde criminelen

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
1 jaar geleden

Allemaal internet de deur uit..en zeker smartphone…heb net een oudje gekocht..helaas had ik smartphone nog ivm NFN info.

salvar
salvar
1 jaar geleden

hoe krijg je verzonnen contant geld stoot hogere co2 uit.
breek die banken tot de grond toe af zou ik zeggen anders breken ze ons.

wolfje168
wolfje168
1 jaar geleden

De Chinezen geven in het buitenland opleidingen hoe opstanden neer te slaan. Gaat goed zo.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Rabobank, de ingang van Larry Fink ( BlackRock) in Noord Korea. Red Alert

Loes
Loes
1 jaar geleden

Cash loos systeem. Cdbc einddoel

Ruud
Ruud
1 jaar geleden

Eeeeeuh ten eerste oud artikel van 2022,….huh? En ik zou me meer zorgen maken om die idiote winkeliers die een product met -in goedkoper aanbieden als met cash! Deze lui moet je als de pest vermijden! Ook dat gelul met alleen pin! Rot op!

trump2024
trump2024
1 jaar geleden

Laten we kijken wat mijn AI ervan vind.

vraag:
a simple question but please calculate and think about it what i ask you.

Do cash payments cause it to consume more CO2 than electronic payments.

please explain as a six year old.

Antwoord:
Okay! Imagine if you have two ways to buy candy: using cash or using a magic card (like a credit card).

1. Cash Payments: When you use cash, someone has to make the money (like printing paper). They use machines that need energy, which can create CO2, a gas that isn’t good for our air
2. Electronic Payments: When you use your magic card, it goes through computers and the internet. Those computers also need energy, and that can create CO2 too.

Now, if you think about it, both ways can cause CO2, but usually, making cash can use more energy because of all the machines and paper. So, in many cases, using electronic payments can make less CO2 than cash. 

But it really depends on how much energy is used for both!

Vraag:
so is it a big difference ? i mean if we really want a massive CO2 reduction, do we even need to think about this? 

Antwoord:

The difference between cash and electronic payments isn’t huge in the grand scheme of things. While moving to electronic payments can help reduce CO2 emissions, focusing on bigger sources of emissions—like transportation, energy production, and industry—will have a much larger impact on CO2 reduction. 

So, while it’s good to think about every little bit, tackling major sources of pollution will make a bigger difference for our planet.

Vraag:
So basically its to low to even use it as a real pollution problem?

Yes, exactly! The emissions from cash and electronic payments are relatively low compared to major sources of pollution like transportation, industry, and energy production. While it’s good to be mindful of all sources of CO2, the contribution from payment methods is so small that it’s not a significant concern in the fight against climate change. Focusing efforts on larger contributors will have a much greater impact.

Dus kant en klare onzin!
Dit is gedaan met de laatste beta van chatgpt (private beta test) deze AI duurt langer met reageren maar heeft een veel hoger IQ (data dus) gebaseerd op de huidige wereld situatie.

Soort verglijkbaar resultaat op andere AI.
Zolang ze er niet op gaan filteren natuurlijk!

Pieternella
Pieternella
1 jaar geleden

Eerst maar eens uitleggen wat er nu zo erg is aan CO², of bedoelen ze een verbinding, ammoniak of zo en wat verwachten ze wat er gebeurt als dat gereduceerd is? Volgens mij is het veel beter om die gekken met vragen te bestoken, zo kunnen ze je niet beschuldigen van nepnieuws.

Deugniet
Deugniet
1 jaar geleden

Bij de ‘berekening’ van de ‘co2 waarden’ die worden vergeleken is natuurlijk het enorme stroomverbruik van het serverpark dat nodig is om het ‘digitale geld’ te beheren ‘per ongeluk’ vergeten.

Fratsenpats
Fratsenpats
1 jaar geleden

Op die manier probeert de Rabobank dus mensen o.a. die slavenmunt in te drukken, totale controle te krijgen over het leven van gewone burgers. Met hun ‘cash betalen stoot meer CO2 uit’. Wat is dit voor lulkoek!

Banken waren ooit bedoeld als een veilige opslagruimte voor mensen hun geld. Niet om te bepalen hoe jij je geld benut en hoe jij leeft! Belachelijk gewoon. Maar ik denk dat DIT uiteindelijk een langertermijnplanning is geweest.
Blij dat ik niet bij deze k*tbank zit. Hopelijk volgen andere banken NIET dit bewind.

Als men CO2 wil terugdringen, moeten ze maar eens kappen met boskap. Juist meer bos aanplanten in de wereld. Bomen nemen CO2 op.
En zelf ook veel minder in je prive-jetje of je dure Ferrari etc. zitten, stelletje asociale roofmiljardairs!

Ach, het gaat niet om het klimaat, en dat weet iedereen hier onderhand wel.

Mark
Mark
1 jaar geleden

hufters..!

Hans
Hans
1 jaar geleden

Die CO2 onzin geldt voor bedrijven, maar ze willen het plebs doen geloven dat het om hen gaat.
Ook is het een afleidingsmanoeuvre om de aandacht voor smerige gassen van fabrieken te ondermijnen.

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

De banken gaan voluit meewerken aan een duivels systeem. Op naar het “Rijk van het Beest”. Uit hoofdstuk 13, van de Openbaring van Johannes. Op naar Censuur, Controle en Dictatuur. Dat is het duivelse doel hier achter.

Locke
Locke
1 jaar geleden

Wacht maar die mafketels zijn zo stom denken dat je blij mag zijn klant bij die oplichters te zijn.
Een inkijk wat hier fout aan het systeem is. Voor de duidelijkheid dit is de Politiek dat hier de scepter zwaait kun je poppetjes uit de poppenkast kiezen wat je wil.

Als de poppetjes tegengas zouden gaan geven dan zou dat snel duidelijk zijn, maar dat is valse hoop, die komen uit de dollar factory.

Ron.
Ron.
1 jaar geleden

Rabo verlaalt uit het Latijn is IK STEEL….zegt genoeg toch.
Fijn weekend.

dna
dna
1 jaar geleden

nl Eubernazi voorloper in das viertesreich

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Gelukkig zit ik niet bij de RABOBANK… anders zeg ik mijn rekening vandaag nog op!!

johan
johan
1 jaar geleden

Massaal de Rabo verlaten. Heb ik jaren geleden al gedaan toen er met mijn geld in dubieuze projecten werd geinvesteerd.
Je moet dit soort megalomane instituties daar raken waar het ze pijn doet. Opstappen dus!

Simply
Simply
1 jaar geleden

Ze sporen niet iets invoeren wat niét bestaat !

Marrob BE
Marrob BE
1 jaar geleden

Is dit nieuws of oud nieuws.
Januari 2022 gebruikte ik 76 kg.
Aanklikken Raboapp en dan naar inzicht.
Klopte niet dus de app uitgezet.
Je bent niet verplicht.

Koos werkeloos
Koos werkeloos
1 jaar geleden

CASH IS KING, ik betaal bijna altijd cash en blijf dat zo lang mogelijk doen.
En meer CO2 is goed voor de bomen en de plantjes.

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

WAAR BEMOEIEN DIE KONTENKOPPEN ZICH MEE ? ZAK IN DE STRONT STELLETJE VARKENS ZELF CO2 UITSTOTEN BIJ HET LEVEN EN DAN NAAR ONS WIJZEN LOSERS!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Alles is leugens en bedrog WEF getint en met een sterke ELITE STANK het hele belasting stelsel is Pure Diefstal van de Burgers

Crazie
Crazie
1 jaar geleden

Contant betalingen zorgen voor meer uitstoot??????????
Veel nieuwkomers die hier binnen komen ook !!!!!!!!
Waar zijn wij in beland, Rabo wil ons ook al voorlichten ?
Met ons geld voelen zij zich rijk.

Jack
Jack
1 jaar geleden

Het hele systeem werkt er aan mee om ons te knechten.
Het moet en zal gebeuren!
Zolang wij het met z’n allen laten gebeuren helaas…

Grens
Grens
1 jaar geleden

Deze gasten zijn op problemen uit !

yvjayvj
yvjayvj
1 jaar geleden

De Rabo bank is dus nu al gestoord geraakt…of… nog erger… dictatoriaal?!

Wakkere in schaapskleren
Wakkere in schaapskleren
1 jaar geleden

Dus totdat ze echt gaan limiteren is een rekening bij de Rabobank wel handig om te onderzoeken hoe je je CO2-uitstook kunt maximaliseren (dus optimaliseren). I <3 CO2!

Julia
Julia
1 jaar geleden

Het gaat er niet om wat WIJ ervan vinden, het gaat erom wat banken gaan doen. Die zijn uitvoerders van overheden geworden en die zijn, net als Soros, Gates en Schwab weer uitvoerders namens een klein comité. Nu gaat het nog om een financiering, straks sluiten ze je bankrekening als je aan verkeerde organisaties doneert. Oh wacht, gebeurde in Canada al. Of misschien straks, als je te weinig doet aan CO2 met je bedrijf. Oh wacht, CEO van ING heeft dit al aangekondigd… De banken staan onder controle van dezelfde figuren die de organisaties betalen om samen de banken hierop aan te spreken. Wat ze willen is dat je niet teveel / geen vlees eet, niet teveel / geen auto rijdt, behalve elektrisch, je sociale kredietscore ok is en anders wordt jouw bankrekening gesloten. Je kunt de banken alles noemen wat je wilt maar als het aan hen ligt, gebeurt dit morgen al. En zolang ze in de lucht worden gehouden door anderen dan door hun klanten, kan het ze geen r**t schelen. Want de klant betaalt hun rekeningen niet. En wat blijkt de mens toch hoerig. Het lijkt erop alsof meer dan 80% zich prostitueert om met oogkleppen op hun opdracht uit te voeren. Als argumentatie hebben ze zichzelf ervan overtuigd dat ze ‘het goed doen’ en ‘de wereld aan het redden zijn’. Dit zijn de gevaarlijkste mensen. En het zijn er ERG veel. Tel eens alle mensen in de zorg, alle ambtenaren en alle mensen die bij banken werken bij elkaar op. Die gaan jou helpen om ‘het goede te doen’. Veel succes.

Axel M.
Axel M.
1 jaar geleden

“de banken de lange arm van de overheid zijn ”

het is altijd al anders om geweest de overheid is de lange arm van de banken en de big-farma want die betalen hen.

laten we nog eens kijken naar de rol van de banken en hoe dat ontstaan is ” en dan begin in rond 1950 “;
vroeger kreeg men per week salaris waarbij er een spyop werd uitgevoerd “dat er héél veel berovingen waren, en dat je het geld beter in een bank kon veilig stellen”.
in werkelijkheid is het dus zo dat de bank op ons geld past , of beter gezegd het geld van ons leent waar wij een vergoeding voor kregen in vorm van rente.
Zo gauw de bank het geld binnen heeft word het aan een ander uitgeleend die het met rente moet terug betalen.
De bank heeft dus geen geld op voorraad ! als er dus iemand komt die zegt dat hij “laten we zeggen “100.000 contant wil hebben kan een bank daar niet aan voldoen, hij zegt dat tegen een vriend die ook naar de bank gaat voor 100,000 contant en ook een nee krijgt, zegt dat ook weer tegen een andere vriend, enz enz. dan komt er dus een banken crash zoals onder andere in Griekenland gebeurde.

Vele mensen zijn vergeten waar een bank echt voor doelde ” het veilig stellen van geld, niet meer en niet minder ” De glaffia ( globle maffia ) die de banken beheren ” jp morgan, rockefeller, rothschild ” om de grootste maar te noemen.
Hebben daar dankbaar gebruik van gemaakt, wij moeten er nu voor betalen dat zij ons geld mogen lenen want de rente die wij vroeger kregen is afgeschaft, wij moet voor onze bankrekening betalen, wij moet voor het geld op onze rekening storten betalen én zij lenen ons geld ook nog uit aan andere voor de dikke rente.

Nu, en zeer zeker met de CBDC ( central bank digital currency ), gaat de bank ook nog eens bepalen waar wij ons geld wel of niet aan mogen uitgeven zijn ze nou helemaal besodemieterd !!!

je geld is veiliger onder je matras !!!!!!!

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
1 jaar geleden

En dan je telefoon laten ontploffen..

A M
A M
1 jaar geleden

Regiobank, dames en heren!

Rotterdammer
Rotterdammer
1 jaar geleden

Barbara Baarsma.

Kees
Kees
1 jaar geleden

Hoe kan Cash energie verbruiken als het in een lade licht , misschien ben ik wel achterlijk of buiten gewoon begaafd.
Maar als je electronisch alles op slaat in data centra die ook nog eens met miljoenen liters drinkwater worden gekoeld inclusief alle zendmasten verdeelpunten en andere electronische infrastructuur, reken het mij dan maar voor hoeveel tonnen co2 uitstoot dit wel niet is ,geld in een geldlades gaat hooguit muf stinken meer niet en er is enkel co2 uitstoot als het geïnd of uitgegeven word ,de rest van de tijd geen uitstoot.
Maar het is maar net welke verkooppraatjes ze er aan vast maken,het gaat nooit om het klimaat of milieu het gaat ze enkel om controle controle terwijl wij die zogenaamde Democratische macht niet kunnen controleren ze hebben toch niets te verbergen,blijkbaar heel veel dus waarom zouden wij alles moeten laten controleren.
Zo laten onnozele burgers zich hun vrijheid afnemen, en merken dat pas als het te laat is .

Pietje
Pietje
1 jaar geleden

Alle banken wereldwijd ook de centrale banken FED/ECB zijn in handen van deze criminelen, ze hebben alle touwtjes in handen om de wereld te gaan knechten.. nog even een krediet crises aanwakkeren, beurzen laten crashen, geld bijdrukken tot dat de EURO/USD compleet waardeloos zijn..

Zeeuwse Babbelaar
Zeeuwse Babbelaar
1 jaar geleden

Bij de ABNA heb ikzelf volledige zeggenschap,
over het hoe of wat ik met m’n geld doe.
Ik beslis uiteindelijk, niet de bank.

Zeeuwse Babbelaar
Zeeuwse Babbelaar
1 jaar geleden

Blijf zoveel en zo lang mogelijk,
contant betalen !!!

Moeder van 5
Moeder van 5
1 jaar geleden

Daarom betaal ik alles cash en eet ik lekker elke dag vers vlees heerlijk ????

Jacques
Jacques
1 jaar geleden

Allemaal weg bij die leugenachtige RABO, de anti-boeren en dus anti-voedsel bank.

Markiez
Markiez
1 jaar geleden

Ben benieuwd naar de wetenschappelijke onderbouwing. Oh dieis er vanzelfsprekend niet, net als bij de rest.

De ombudsman
De ombudsman
1 jaar geleden

Dat onderzoek van Wordline is niks waard, dat cashbetalingen hogere CO2-uitstoot hebben dan elektronisch betalen is een dikke leugen. Iemand een bankbiljet overhandigen kost geen elektriciteit, in tegenstelling tot een elektronische geldtransactie. Het zijn juist de elektronische betalingen die hogere CO2 uitstoot geven, enkel een idioot of een mainstream journalist gelooft het tegendeel.

Meester Uil
Meester Uil
1 jaar geleden

ER WAS EENS…………………………………GROTE LULKOEK!!!!!!!!!!!!!
En alle mensen aten geen Vees meer en Plotseling ging ZOMAAR Het KLIMAATTTTTTT VERANDEREN ;WOWWWWWWW, EEN MIRAKEL !!!!!!!!! ( kouder of warmer maakt niet uit je kan nu eenmaal alle kanten uit met dat woord ),het Oude Toverwoord was Opwarming maar DIE LEUGEN schijnt nu Niet Goed meer te werken,helaas
En de Satanisten zagen dat het goed was en de mensen waren Nu Slaven in een KLIMAATTTTTT !!!!!!!!!!! Van Een Grote Gevangenis want dat was dus het Grote Complot want ja Liegen en Bedriegen is Nu het NIEUWE KLIMAATTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!! van deze Wereld om hun satanische plannen nu eenmaal uit te kunnen voeren

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Nu vraag ik ?
Hoe en waar is de uitspraak,” cash betalen zorgt voor meer co2 uitstoot; op gebaseerd?.
Hoe kunnen ze dat onderbouwen?
Want dat doen ze niet.

Volgens mij, is pinbetalen met alle gadgets die er voor pinnen nodig zijn, “meer” milieuonvriendelijk.
Neem de ontwikkeling, v.d. pas en pinautomaat eens onder de loep.

Kontant geld word gedrukt op papier met watermerk enzovoort.

Verdiep u hier eens in.

rebel&girl
rebel&girl
1 jaar geleden

De RABOBank die toch een aardige geschiedenis heeft van schandalen
nu in de rol van de vos, die de passie preekt??
Het moet niet gekker worden
Wie en hoe wordt die CO2 uitstoot bepaalt en opgeslagen
dat heb ik jaren geleden uitgezocht, niemand weet hoeveel opslag er daarvan plaatsvind
dat was in een minder modellengerichte pseudoscience tijd als nu
Betalen via het net zou leiden tot minder CO2 verbruik
het net vreet stroom ..stroom ..energieverbruik>>>CO2 want daar komt het op neer
Dus als ik in een winkelstraat loop langs een bank en dan redeneer
het is simpeler om als ik 10 aankopen moet doen
om wat te pinnen, dan zou dat in CO2 begrippen duurder zijn??
Dat is linkse logica en die gasten kunnen niet tellen noch denken

Back to top button
151
0
We lezen graag je reactie!x