Oud-Kamervoorzitter Khadija Arib verlaat de Tweede Kamer wegens de ‘(anonieme) dolkstoten van de laatste dagen’, zo schrijft ze op Twitter. “Ik ben bereid veel te verdragen, maar ieder mens heeft zijn grens. Het betreft hier aanvallen op mijn waardigheid,” schrijft het PvdA-Kamerlid.
Mijn besluit waarom ik geen kamerlid meer wil zijn. pic.twitter.com/btLnlNRaY3
---Lees verder na dit advertentieblokje---— Khadija Arib (@khadijaArib) October 1, 2022
Er is een onderzoek ingesteld naar mogelijk grensoverschrijdend gedrag door Arib. Ze was niet alleen Kamerlid, maar leidde ook de parlementaire enquête naar de coronacrisis. In die commissie zit ook FVD.
“Ik heb zomaar het vermoeden dat een lid van D66 of een andere kartel-puppet mevrouw Arib gaat vervangen als voorzitter van de parlementaire enquêtecommissie corona. Schaamteloos vuil spel,” reageert journalist Annelies Strikkers.
Smerige een-tweetje
Kamerlid Wybren van Haga deelde een tweet van Corine Vloet, die schrijft: “De politici die iets te duchten hadden van de commissie corona zullen heel, heel tevreden zijn.”
“En NRC en de magere mannetjes kunnen heel trots zijn op hun smerige een-tweetje,” aldus Vloet.
Achterbakse aanval
Juridisch adviseur Roger Vleugels stelt: “Wie heeft er het meeste belang bij het vervangen van Arib als voorzitter van de parlementaire enquête naar het coronabeleid? Nou, bijvoorbeeld Mark Rutte en Hugo de Jonge. En nu is er quasi los hiervan een achterbakse aanval van Vera Bergkamp op Arib. Nederland is een treurig landje.”
Sportverslaggever Jack van Gelder trekt van leer: “Rutte is de schuld van alles. Hij heeft zijn ziel en zaligheid verkocht aan D66 (lees: Kaag). De benoeming van Bergkamp was een lachertje. Lang leve deze coalitie. Waarom staat bij Arib altijd vermeld dat ze van Marokkaanse afkomst is en bij Bergkamp niet? D66-transparantie?!”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Leefden er reuzen of Nephilim op aarde?
Angst voor geld. Hoe weet je of jíj eraan lijdt?
Venus vertoont gedrag van komeet
Politie richt ‘pisstraaltje’ op klimaatbetogers bij blokkade A12: ‘Er wordt met twee maten gemeten’
Verpleegster: ‘De ziekenhuizen liggen niet vol met coronapatiënten, ze liggen vol met gevaccineerde patiënten’
Klaus Schwab in 2017: ‘Wij zijn er heel trots op dat wij kabinetten binnendringen’
Beursanalist: ‘Mensen gaan dood door coronabeleid Rutte!’
‘CO2-neutrale’ zeiljacht van Greta Thunberg verbruikte meer brandstof dan vliegtuig. Spaanse krant legt leugens bloot
Stealing Africa: de macht van een mijnbouwgigant (video)