CoronaMens en Dier

Kijk: Bill Gates begint behoorlijk te stamelen als hij een lastige vraag krijgt

Help ons door deze informatie met anderen op je socials te delen!

Er zijn beelden opgedoken van een interview dat miljardair Bill Gates in 2020 had met CBS News over de ‘pandemie’. Norah O’Donnell wees erop dat de bijwerkingen van het Moderna-vaccin zorgwekkend lijken.

Na de tweede dosis kreeg tenminste 80 procent van de proefpersonen een systemische bijwerking, variërend van heftige rillingen tot koorts, aldus O’Donnell. Ze vroeg Gates of deze vaccins veilig zijn.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Niet superernstig

Hij antwoordde dat de Amerikaanse medicijnwaakhond FDA daar ‘grondig naar gaat kijken’. De bijwerkingen waren ‘niet superernstig’, stamelde Gates. “Ze veroorzaakten geen permanente gezondheidsproblemen. Moderna moest een vrij hoge dosis toedienen om antilichamen op te wekken.”

O’Donnell benadrukte dat iedereen die een hoge dosis kreeg, last had van bijwerkingen. Gates, die heel vaak ‘eh’ zei en ongemakkelijk heen en weer bewoog op zijn stoel, herhaalde dat ze niet al te ernstig waren. “Het was alleen superpijnlijk.”

“We moeten ervoor zorgen dat er geen ernstige bijwerkingen optreden,” lachte hij. “Ik ga ervan uit dat de FDA daar op zal toezien, ondanks de druk.”

Gates kreeg ook de vraag hoeveel doses we nodig zullen hebben. “Het lijkt erop dat geen enkel vaccin zal werken na één dosis, zoals we aan het begin gehoopt hadden. We hopen dat twee doses genoeg zullen zijn, hoewel ouderen soms meer nodig hebben.”

Interessant

Vind je deze info interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 76 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

93 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Greet Resist
Greet Resist
3 jaren geleden

FDA Criminally Approved Bioweapon as Safe & Effective Vaccine – Karen Kingston https://rumble.com/v228tus-fda-criminally-approved-bioweapon-as-safe-and-effective-vaccine-karen-kings.html

Peter
Peter
3 jaren geleden

dergelijke leugenaars—TRIBUNAAL geen tijd meer aan verspillen

Jeroen 🐝
Jeroen 🐝
3 jaren geleden

Bill Gajes weet nog wel met antwoorden te komen, maar komt met extreem veel “eeeh”s en beweegt ook onrustig. Nu wil dat niet altijd wat zeggen, maar het impliceert wel dat hij weet dat hij zich op dun ijs begeeft en er bij een kleine fout doorheen zakt.

Lichaamstaal kan soms wel degelijk bedrieglijk zijn, maar ik heb ’t idee dat hij ’t nu toch wel langzaamaan benauwd begint te krijgen. Laten we hopen dat dit een goed teken is.

Antiislam
Antiislam
3 jaren geleden

Is deze man een viroloog ???? NEE dus wat doet hij daar überhaupt???!

Ttq
Ttq
3 jaren geleden

Meneer de koekenbakker speelt voor medicus.
En medici laten zich door een ongeschoolde koekenbakker de les lezen?
Weet waar jou plaats is, schizofreen?

Geert-Jan
Geert-Jan
3 jaren geleden

Toppunt van kwakzalverij vermomd als zogenaamd wij weten het best
Enge man!

Henk R.
Henk R.
3 jaren geleden

Hoeveel dosissen nodig zijn? Nou ze hebben er in het begin al 10 per persoon in gekocht. Heel veel geld over de balk gesmeten, zoals alle projecten van de eu de laatste jaren. Wij maar betalen.

Boink
Boink
3 jaren geleden

Eeeh……aaaaaw…….. Nuremberg tribunal 2.0?

Jessedepesss
Jessedepesss
3 jaren geleden

Gates is in India aangeklaagd voor moord wegens vaccins. Dat zegt genoeg.
In NL denkt men dat Gates een goede man is, een weldoener 😂😂😂

Ezeltje prik je
Ezeltje prik je
3 jaren geleden

Tja, een leugenaar moet goed bedenken (en onthouden) wat hij liegt om zichzelf niet in een later stadium schaakmat te zetten .

Franske
Franske
3 jaren geleden

FDA, the gold standard of regulators…
Whoehahahaaa a.
Niet te geloven 🤡🤡🤡

Ivo
Ivo
3 jaren geleden

Alle proefdieren met deze vaccins hebben het niet overleefd, zegt mij genoeg en dat spuiten ze dan zonder problemen en zonder waarschuwing bij jou in!!! No way

Ivo
Ivo
3 jaren geleden

Vraag ook maar eens naar de vaccins die hij in India heeft uitgerold, daar eisten ze volgens mij de doodstraf voor hem.

Daan
Daan
3 jaren geleden

Moordenaar en leugenaar 🤥 weg met die man opsluiten!!!! Nooit meer los laten samen met soros, biden, Schwab, en heel de WEF AANHANGERS toch Rutte Kuipers Hugo Koopmans enz enz

Aad.A
Aad.A
3 jaren geleden

Dat die nog over straat kan!

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Is iedere vaccinatie doden, hierna niet gewoon op het conto te schrijven van dit soort figuren.

Een niet voldoende veilig vaccin is gewoon een soort moordwapen, nu of in de toekomst.

Marion
Marion
3 jaren geleden

Gates wist allang dat de “vaccins” niet zouden werken,van de bijwerkingen mogelijke dodelijkheid wist hij ook net als zijn trawant in het kwaad nl Fauci. In India heeft hij al heel veel kwaad aangericht,daar loopt een gerechtelijke strafzaak tegen hem. Wanneer hij naar India gaat wordt hij opgepakt. Hij hoort in de gevangenis te zitten deze crimineel,maar als je rijk bent mag je mensen gewoon uitmoorden en worden gesteund door het door en door verrotte WHO en WEF. Met deze policy wordt de wereld steeds ongezonder.

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Moeten we deze kwakzalver zijn BIG-registratie niet afnemen?
Oh, wacht…..

TOS
TOS
3 jaren geleden

Ehm..not safe and ehm.. not effective. Niet zoals een normaal mens denkt over veilig en effectief in ieder geval.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Eerste uitrol Pfizer gen therapie.

43000 proefpersonen.

Binnen een maand na 1ste injectie 1200 doden.

Onze “overheden” wisten dat.

Maar de uitrol van de injecties (het zijn geen vaccins) moest doorgaan omdat het een geheime politieke afspraak was.

Men moest alleen nog een pandemie organiseren.

Europese Unie roadmap to vaccination 2018. “hugoniseren” lag dus al vast.

Wat mij betreft mogen de timmer werkzaamheden op het malieveld beginnen.

Dat denk ik dan ..... ....
Dat denk ik dan ..... ....
3 jaren geleden

Hij antwoordde dat FDA daar grondig naar gaat kijken ?????? Dat hadden ze moeten doen VOOR dat er gevaccineerd werd . Stelletje idioten . Het geeft wel aan met wat voor een mentaliteit ze tegenover de bevolking staan. Er moeten er namelijk 6,6 miljard geruimd worden. Zolang ze niet met resultaten van onderzoeken komen, kunnen ze lekker door blijven prikken ,elk eentje is er eentje minder…..

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

dit was 2020, we twijfelen al sedert die tijd niet meer aan de oprechtheid van deze Bill Gates.

hij liegt

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

toch zijn ze al ver gekomen met hun plandemie, het is bijna 2023 en er zijn er nog velen, die zich laten ringeloren.

Rinus
Rinus
3 jaren geleden

Ik zal hem wel willen vaccineren, knutsel wel iets in elkaar dat vast veilig is

Soit
Soit
3 jaren geleden

Mochten er nog altijd mensen zijn die in hem geloven…..🙈🥴🤫🤔👇

https://youtu.be/jgm455M-N3Y

Tom Poes
Tom Poes
3 jaren geleden

Spuiten tot de dood erop volgt, niet KILL GATES?

Onbekend
Onbekend
3 jaren geleden

Ons afweer systeem slaat alarm en komt in actie bij giftige indringers. Het is niet het vaccin dat verantwoordelijk is voor de aanmaak van anti lichamen maar uw eigen lijf is verantwoodelijk voor de anti lichamen om het vaccin, welke dan ook, onschadelijk te maken. Ook wel exosoom reaktie genoemd en ja daar wordt je ziek van. Alle ziektes zijn gevolg van disbalans in het lichaam, het ziekte proces is uw lichaam die zichzelf beter maakt. Medicijnen verstoren dit proces. De balans terug brengen en het lichaam heelt zichzelf. Duurt wel wat langer, maar dan is wel alles opgeruimt.

Brioche
Brioche
3 jaren geleden

Er een weg voor bill gates, direct naar de hel daar zitten al zijn vrienden.

gargamel
gargamel
3 jaren geleden

Zo gaat het ook in de tweede kamer tijdens debat, als kartel moet vragen van FVD beantworden

gaafland
gaafland
3 jaren geleden

Wanneer iemand in antwoord op zo een simpele vraag meer dan 3 x moet stotteren en uhm … uhm zeggen, dan weet je dat die persoon gaat liegen.

Ron
Ron
3 jaren geleden

Sommige ouderen hebben er meer nodig? Jawel meer spuiten voor ze sterven of lebvenslang verminkt worden? Waarom? Bij het verouderen werkt de afweer niet zo goed meer. Allergische reacties, auto immuunzoeketen blijven dan achterwege, bloedklonters dan maar als de ultieme manier als de rest niet werkt om alsnog de beoogde overlijdens te bewerkstelligen.

Joffrey
Joffrey
3 jaren geleden

It still blows my mind that a computer salesman 
has become the biggest voice in the World on health matters. 
How did we get here? 🤷‍♂️

Optimaforma
Optimaforma
3 jaren geleden

Koop een ssd’tje en begin te experimenteren met Linux mensen, het Windows tijdperk moest maar eens voorbij zijn

Druif
Druif
3 jaren geleden

‘Severe chills and Fevers’ Are you shitting me! Hoe zit het met al die andere side effects! Wat een achterlijke doos weer he’ Waarom vraagt dat mens niet naar de ernstige bijwerkingen waarbij mensen overlijden aan hartfalen door bloedproppen etc etc.

Mokumer
Mokumer
3 jaren geleden

C U N T

wakkere
wakkere
3 jaren geleden

Die WEFFERS herken je allemaal aan hun arm en handgebaren, als ze spreken.
Rutte .Jonge Kuipers Segers Ranst Macron Merkel Kaag Gates Wodka slurper ……. Koopmans , allemaal die door Schwabber bewerkt zijn

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Ik weet nog dat Gates in ieder msm-bericht over hem ‘filantroop’ werd genoemd (net als Soros trouwens).
Tsja….

Frans Peeters
Frans Peeters
3 jaren geleden

Vaccin help niet tegen corona krijgen, verspreiden of sterven, gewoonweg waardeloos spul en zovelen hebben hierin gelooft

Join de Discussion
Join de Discussion
3 jaren geleden

Misschien ook geprofiteerd van zijn eigen spuiten ?

Marian Lamina
Marian Lamina
3 jaren geleden

Zijn expertise is om virussen in omloop te brengen en vervolgens antivirus programma’s erop los te laten. Met dit verdienmodel is hij gewoon doorgegaan

Hugo den Oude
Hugo den Oude
3 jaren geleden

Hij heeft alvast flink wat landbouwgrond opgekocht om straks genetisch gemanipuleerde rotzooi te verkopen.
Mochten de vaccins het werk niet volledig kunnen doen, dan maar mbv bijv. Amerikaanse popcorn waarvan gerotzooid is met het DNA.

Pjotr
Pjotr
3 jaren geleden

Iemand ooit gezien hoe Gates in de nineties reageerde toen ie lastige vragen kreeg nadat ie veroordeeld was tot het toelaten van andere webbrowsers dan Internet Explorer op “zijn” Windows? Een pruillip! Echt, een vent van veertig jaar of zo die als klein kindje een pruillip trok. Dan is dit nog matig, blijkbaar heeft ie zijn ontwikkelingsstoornis toch al wat beter leren verbergen.

Mickey
Mickey
3 jaren geleden

Moordenaar!!!!

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Bill Gates….

  • maakte nooit zijn college af
  • is geen ingenieur
  • is geen dokter
  • is geen epidemioloog
  • is geen viroloog
  • is niet gekozen
  • bezit virus-patenten
  • bezit vaccinbedrijven
  • bezit heel veel land
  • bezit kunstvoedselfabrieken
  • bezocht Epstein Eiland verschillende keren

…en zijn enige kwalificatie is GELD

max
max
3 jaren geleden

Bill de crimineel zegt niet veel , ja hij verwijst naar de “onafhankeijke” FDA , ons RIVM. En door wie worden die “onafhankelijke” instituten ondersteund? Hee , daar heb je hem weer , the bill & melinda foundation. Ouwe-jongens-krentenbrood.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
3 jaren geleden

Zielig figuur..totaal klote opgevoed!!!!!

Thea
Thea
3 jaren geleden

Geef de ouderen maar lekker veel doses, maar vraag je niet af waar de oversterfte vandaan komt. 😯

Archi Soesman
Archi Soesman
3 jaren geleden

Zijn deze mensen ZELF ook gevaccineerd of kletsen zijn elkaar maar na ZONDER zelf gevaccineerd te zijn en daardoor ook GEEN bijwerkingen kennen of hebben.

Arthur.s
Arthur.s
3 jaren geleden

Gates is een massa moordenaar!

Brugje
Brugje
3 jaren geleden

Een betere vraag van de interviewster ware geweest: “Mr Gates, welke vaccinaties en boosters heeft u zelf gehad, hoeveel, en welke bijwerkingen heeft u zelf ervaren?” Natuurlijk is hij niet gevaccineerd, maar de manier waarop iemand zo snel leugens verzint is altijd interessant om te zien!

Pieternella
Pieternella
3 jaren geleden

Waarom vragen ze dat aan hem?? Hij is niet eens een deskundige, maar alleen maar een geldschieter die zijn fantasiewereldje tot werkelijkheid wil maken!

Strix
Strix
3 jaren geleden

Er miste enkel een lange neus 🤥

nuance
nuance
3 jaren geleden

Ook het verzwijgen van de bijwerkingen doe je niet voor een ander

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

its not dramatic. zegt die M……..R

Joking96
Joking96
3 jaren geleden

Geen ernstige bijwerkingen? De eed van Hippocrates is duidelijk: do no harm. Dus geen bijwerkingen.

Back to top button
93
0
We lezen graag je reactie!x