Binnenkort komt de pandemiewet ter stemming in de Eerste Kamer. Advocaat Meike Terhorst is van mening dat we ons hiertegen moeten verzetten.
Op de eerder genomen maatregelen in de coronaperiode heeft geen parlementaire controle of evaluatie plaatsgevonden, maar deze komen nu wel terug in deze nieuwe wetgeving. “Dat is onacceptabel binnen een democratie,” vindt Terhorst.
“Wat heel opmerkelijk is, is dat de Nederlandse bevolking niet op de hoogte is gesteld. Dat de Covid-19-wetgeving permanent wordt gemaakt zonder dat dat wordt gemeld aan de bevolking,” zei ze.
Er staat niet in wat een minister wel of niet mag tijdens een noodbevoegdheid. Als de pandemiewet is aangenomen, mag de minister gewoon alles doen wat hij nodig acht op het moment dat er een noodsituatie is, benadrukte Terhorst. “Dat is gewoon een juridisch gat.”
In de vernieuwde podcast van De Andere Krant is de eerste gast advocaat Meike Terhorst. Terhorst bespreekt de #Pandemiewet die binnenkort ter stemming komt in de Eerste Kamer. Terhorst bespreekt de implicaties van deze wet en waarom we ons hiertegen zouden moeten verzetten. Op de… pic.twitter.com/UwU8R0HC9X
— De Andere Krant (@AndereKrant) May 10, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Brandstapel
Statisticus Herman Steigstra heeft daarnaast een e-mail gestuurd aan de senatoren van de Eerste Kamer over de pandemiewet, waarin hij aangeeft dat de maatregelen de grondrechten ‘tot op het bot aantasten’.
“Wat mij het meest verontrust, is dat de besluitvorming gebaseerd lijkt te zijn op ‘wetenschappelijke consensus’, net zoals er lang geleden wetenschappelijke consensus was over het feit dat de aarde plat was en de zon om de aarde draaide. Wie deze visie niet onderschreef, belandde op de brandstapel. Zo ook met de consensus dat maatregelen zinvol waren in het bestrijden van de pandemie,” schrijft Steigstra.
Zojuist deze mail aan de senatoren van de Eerste Kamer verstuurd. Hopelijk krijgt deze de aandacht die nodig is. De grafiek staat op de volgende Tweet. pic.twitter.com/ctlC39TEI7
— Herman Steigstra (@SteigstraHerman) May 11, 2023
Zeer omstreden
Hij vraagt in zijn mail ook aandacht voor de onverklaarde oversterfte, die 500 per week bedraagt, terwijl we nu ondersterfte hadden moeten zien.
“Een zeer voor de hand liggende conclusie zou zijn dat vaccinatie hiervoor verantwoordelijk zou zijn, maar dat bewijs is vooralsnog niet te leveren, omdat de benodigde cijfers nog steeds niet beschikbaar zijn. We willen niet vooruitlopen op de conclusies, maar de rol die vaccins mogelijk zouden kunnen spelen bij een toekomstige pandemie, lijkt op zijn minst zeer omstreden,” aldus Steigstra.
Als ik die kop van die vent zie moet ik al kotsen, wat een ongelooflijke boef is dit, ze liegen en bedriegen alles wat los en vast zit, dit land gaat kompleet naar de kloten, het domme volk verdient niet anders dan dat ze kompleet worden uitgekleed en geboeid door het satanisch tuig van de richel.👺👺👺👺👺👺🤡🤡🤡🤡🤡👀👀👀👀👀😤😤😤👁️👁️👁️👁️👁️👁️
er wordt al druk gewerkt aan de controlepoststroomvoorziening op plekken in en uitgaande centrum stad
Dit is allemaal al bekokstooft zelfde als de klimaathoax de agenda van de GLOBALISTEN word hiermee veder uitgerold die wet moet er alleen maar komen om straks bij de volgende PLANDEMIE,en die komt eraan zit al in de koker,om het volk te onderdrukken.Wat betreft de oversterfte dit proberen ze zo lang mogelijk onder de pet te houden want die WEFRATTEN weten dat het door die gifspuiten komt.
Nederland is HIJACKED/KIDNAPPED …door de criminelen in Den Haag