De rechtszaak die op 6 september zou dienen tegen Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers is verplaatst naar 11 oktober. Dat laat de Nationale Bond tegen Overheidszaken weten.
De gedaagden zouden voor het eerst in de rechtbank worden geconfronteerd met de stelling van de Bond dat zijn geen plaats mogen hebben in het landsbestuur. De landsadvocaat van Pels Rijcken heeft verzocht tot uitstel en hoopt op nietigverklaring.
Extreem bizar
De deurwaarder die de dagvaarding heeft afgeleverd bij Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers kreeg bezoek van de politie en moest tekst en uitleg geven. De Bond spreekt van ‘intimidatie’. “Dit is extreem bizar aangezien een deurwaarder vanuit zijn beroep bevoegd is om een dagvaarding af te leveren. Zonder dagvaarding kan er namelijk geen eerlijke gerechtelijke procedure gestart worden.”
Rutte kreeg de dagvaarding in de bus aangezien hij niet thuis was. Ook Kaag was niet thuis, maar de dagvaarding kon worden overhandigd aan haar echtgenoot. Mevrouw Hoekstra deed de deur open en nadat ze de deurwaarder om zijn identificatie had gevraagd, gooide ze de deur in zijn gezicht dicht. Ze riep: ‘Ga maar naar het ministerie’. Segers was evenmin thuis en de dagvaarding is aan zijn echtgenote uitgereikt.
Vervolgens kreeg de deurwaarder op zijn woonadres bezoek van de politie. “Ze wilden weten wat ik bij de woning van Hoekstra deed. Ik vond het bijzonder dat men mij hierover kwam bevragen omdat ik het doel van mijn komst aan de personen die ik aan de deur tref altijd meedeel. Het is bijzonder dat zij direct naar mijn woonadres zijn gegaan in plaats van naar mijn kantoor. Men heeft het kennelijk nodig gevonden de moeite te nemen om mijn privéadres te achterhalen,” laat de deurwaarder weten.
Zwaar misdrijf
Het Rijk onder vreemde heerschappij brengen of de regeringsvorm onwettig veranderen, is een zwaar misdrijf dat terdege afgestraft zou moeten worden met levenslange opsluiting, stelt de Bond.
“Anton Mussert (NSB) is in 1946 ter dood veroordeeld wegens dezelfde strafbare feiten. Klaus Schwab erkent openlijk dat middels het Young Global Leaders-programma van het World Economic Forum de meeste regeringen zijn ‘geïnfiltreerd’. ‘Onze’ regering neemt net zo goed deel aan dit kwalijke programma, wat inhoudt dat deze illegale staatsgreep verder uitrolt met actieve medewerking van de Nederlandse volksvertegenwoordigers en de hoge ambtenaren op ministeries die de deuren bij Schwab in Davos platlopen,” schrijft de Bond.
Mobiele telefoons verboden op Franse scholen. Wanneer volgt Nederland?
World Economic Forum: haal je coronaprik of onderga de gevolgen
Spaargeld beleggen en verhandelen op 3 lucratieve manieren
Kijk: Zo gaat Rutte vanuit zijn nieuwe rol als NAVO-chef vrolijk verder met het uitkleden van onze sociale zekerheid
Patiënt ‘ontmaskerd’ als lobbyist voor medicijnmakers
De Belgische journalist Bas Spliet sprak met Syriërs in Oost-Ghouta. Zijn verbijsterende verslag zal je kijk op het conflict voorgoed veranderen
Protestbeweging Nuit Debout verspreidt zich als lopend vuurtje door Europa: “Genoeg! De tijd is rijp voor verandering”
Pfizer testte het mRNA-vaccin op 344 baby’s en dit is de uitkomst
Iraanse wetenschapper zegt ’tijdmachine’ te hebben uitgevonden