De rechtszaak die op 6 september zou dienen tegen Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers is verplaatst naar 11 oktober. Dat laat de Nationale Bond tegen Overheidszaken weten.
De gedaagden zouden voor het eerst in de rechtbank worden geconfronteerd met de stelling van de Bond dat zijn geen plaats mogen hebben in het landsbestuur. De landsadvocaat van Pels Rijcken heeft verzocht tot uitstel en hoopt op nietigverklaring.
Extreem bizar
De deurwaarder die de dagvaarding heeft afgeleverd bij Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers kreeg bezoek van de politie en moest tekst en uitleg geven. De Bond spreekt van ‘intimidatie’. “Dit is extreem bizar aangezien een deurwaarder vanuit zijn beroep bevoegd is om een dagvaarding af te leveren. Zonder dagvaarding kan er namelijk geen eerlijke gerechtelijke procedure gestart worden.”
Rutte kreeg de dagvaarding in de bus aangezien hij niet thuis was. Ook Kaag was niet thuis, maar de dagvaarding kon worden overhandigd aan haar echtgenoot. Mevrouw Hoekstra deed de deur open en nadat ze de deurwaarder om zijn identificatie had gevraagd, gooide ze de deur in zijn gezicht dicht. Ze riep: ‘Ga maar naar het ministerie’. Segers was evenmin thuis en de dagvaarding is aan zijn echtgenote uitgereikt.
Vervolgens kreeg de deurwaarder op zijn woonadres bezoek van de politie. “Ze wilden weten wat ik bij de woning van Hoekstra deed. Ik vond het bijzonder dat men mij hierover kwam bevragen omdat ik het doel van mijn komst aan de personen die ik aan de deur tref altijd meedeel. Het is bijzonder dat zij direct naar mijn woonadres zijn gegaan in plaats van naar mijn kantoor. Men heeft het kennelijk nodig gevonden de moeite te nemen om mijn privéadres te achterhalen,” laat de deurwaarder weten.
Zwaar misdrijf
Het Rijk onder vreemde heerschappij brengen of de regeringsvorm onwettig veranderen, is een zwaar misdrijf dat terdege afgestraft zou moeten worden met levenslange opsluiting, stelt de Bond.
“Anton Mussert (NSB) is in 1946 ter dood veroordeeld wegens dezelfde strafbare feiten. Klaus Schwab erkent openlijk dat middels het Young Global Leaders-programma van het World Economic Forum de meeste regeringen zijn ‘geïnfiltreerd’. ‘Onze’ regering neemt net zo goed deel aan dit kwalijke programma, wat inhoudt dat deze illegale staatsgreep verder uitrolt met actieve medewerking van de Nederlandse volksvertegenwoordigers en de hoge ambtenaren op ministeries die de deuren bij Schwab in Davos platlopen,” schrijft de Bond.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Business Class laat filmpje zien over Klaus Schwab en Great Reset: hebben we in 2030 geen bezittingen meer?
Explosief verhoor: ‘Jeffrey Epstein claimde dat hij de financieel adviseur was van de Rothschild-familie in Frankrijk’
Wat vieren we eigenlijk met Pasen?
Dit zelfvoorzienende gebouw van hennep en wol wekt zijn eigen energie op, zuivert water en verwerkt afval
Bizar: coalitie rent Tweede Kamer uit. ‘We worden geregeerd door schurken’
Bus vol coronabetogers aan de kant gezet door politie: ‘Kijk, zo ziet een dictatuur eruit’
Kijk: Kennedy’s ministerie van Volksgezondheid komt met ‘huiveringwekkende’ visie voor de toekomst-video
Is dit het einde van de oliedollar? (video)
Hartslag van de aarde van cruciaal belang voor onze gezondheid