De Zweedse epidemioloog en overheidsadviseur Johan Giesecke legt in een video van YouTube-kanaal UnHerd uit waarom lockdowns in zijn ogen niet helpen tegen het coronavirus.
Hij zei dat het beleid waar andere landen voor hebben gekozen, niet gebaseerd is op bewijs.
We moeten alleen de ouderen en zwakkeren beschermen, zegt professor Giesecke. Er zal vervolgens vanzelf groepsimmuniteit ontstaan.
Veel te pessimistisch
Het onderzoek van Imperial College London, waar veel landen hun beleid op gebaseerd hebben, is volgens hem slecht uitgevoerd. Hij zei dat hij nog nooit een ongepubliceerd onderzoek heeft gezien dat zoveel impact heeft gehad op beleidsvorming.
Giesecke zei dat het onderzoek veel te pessimistisch was en geen goede basis vormde voor beleidsmaatregelen.
Hij verwacht dat de resultaten uiteindelijk voor ieder land ongeveer hetzelfde zullen zijn.
Tenminste 50%
“Covid-19 is een milde ziekte die lijkt op de griep,” zei hij. “Mensen zijn er bang voor omdat het een nieuwe ziekte is.”
Professor Giesecke, die ook de secretaris-generaal van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) adviseert, zei verder dat het echte sterftecijfer door corona ongeveer 0,1% is.
Als we kunnen testen op antilichamen zal blijken dat tenminste 50% van de bevolking de ziekte al heeft gehad, voorspelde hij.
Bekijk het interview met de Zweedse epidemioloog hieronder:
[UnHerd]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






64 bizarre mogelijke alien megastructuren ontdekt. Lees wat deze astronoom over supercivilisaties zegt
Ontwerper F-16: “Turkije lokte nietsvermoedende Russische straaljager in de val”
Russische ambassade over Rutte: ‘Wil hij een wapenwedloop ontketenen die leidt tot WOIII of de wapenindustrie nog rijker maken?’
Is de CIA verantwoordelijk voor de moord op RFK? Schrijfster komt na 25 jaar onderzoek met onthullend boek
‘Er is iets heel erg mis’: kinderarts slaat alarm over coronaprik
Vrijgegeven CIA-documenten geven uniek inkijkje in topgeheim illegaal project MK-ULTRA. Is dit slechts het topje van de ijsberg?
Petitie die PVV-minister Agema oproept rechtszaak tegen huisartsen te staken duizenden keren ondertekend
Dit kan echt niet! Dit is al zo vaak misgegaan. Waarom het klimaatfonds onder leiding van Wouter Bos een ontzettend slecht idee is
Ex van First Lady Jill Biden doet heftig boekje open over ‘misdaadfamilie Biden’