De makers van de nieuwe documentaire Unacknowledged laten opnieuw een sneak peek zien. De film gaat over de manier waarop de VS het bestaan van bewijs voor aliens onder het tapijt veegt.
In het nieuwe fragment wordt gesuggereerd dat Marilyn Monroe werd vermoord omdat ze had gedreigd met het lekken van geheime informatie.
Dr. Steven Greer vertelt in de film dat de Amerikaanse acteur Burl Ives, een 33e graad vrijmetselaar, tegen hem had gezegd dat ‘we allemaal weten dat Marilyn Monroe niet is gestorven aan een overdosis’.
Doodsvonnis
“Weet je waarom ze Marilyn hebben gedood?” zou Burl aan dr. Greer hebben gevraagd, waarop hij een geopenbaard document laat zien dat haar doodsvonnis zou hebben getekend.
Het document, dat dateert van 3 augustus 1962, gaat over afgeluisterde gesprekken tussen journalist Dorothy Kilgallen, die onderzoek deed naar het Roswellincident, en haar goede vriend Howard Rothberg.
Rothberg had gezegd dat Monroe vanwege haar relatie met de Kennedy’s op de hoogte was van geheime dossiers.
Geheime vliegbasis
Eén van die dossiers had betrekking op het bezoek van president Kennedy aan een geheime vliegbasis om ‘dingen uit de ruimte te inspecteren’.
Als dit verhaal klopt zal het John F. Kennedy in ernstige verlegenheid brengen en de plannen van NASA om mensen op de maan te zetten flink in de war gooien, aldus Kilgallen.
Monroe klaagde volgens het overheidsdocument meermaals dat ze werd genegeerd door de president en diens broer.
Persconferentie
Ze dreigde een persconferentie te beleggen en alles te vertellen, aldus het document.
“Marilyn was een actrice en was dus niet bekend met de nationale veiligheidsstaat en de wreedheid van de mensen die dit soort geheimen willen bewaren,” zei Greer.
[Gizmodo]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Overheid zond maandenlang misleidende tv-spotjes uit: “Schippers en Van Rijn moeten zich schamen”
Uitvinder mRNA-technologie over plannen van Schwab: ‘World Economic Forum bevordert het fascisme’
“Belazerd”: Vrijwilligers stoppen vanwege torenhoge directiesalarissen goede doelen
EFT: powertherapie om problemen op te lossen
Russische kwantumfysicus ontdekte hoe je tussen parallelle realiteiten kunt glijden
‘Beschaving maakt mensheid minder intelligent’
Asielzoekers die hun geslachtsdeel laten zien en vrouwen intimideren: inwoner Ter Apel onthult hoe erg het is
Was de einddatum van de Mayakalender onjuist?
Gates Foundation en WHO namen deel aan simulatie die apenpokkenuitbraak bijna tot op de dag nauwkeurig voorspelde