In een aantal verzorgingstehuizen in Nijmegen en omgeving zijn coronabesmettingen geconstateerd. Drie ingeënte bewoners van het verzorgingstehuis Huize Rosa zijn met corona overleden. Er zijn 13 besmettingen, schrijft de Gelderlander.
“Je denkt dat je redelijk veilig bent omdat alle bewoners gevaccineerd zijn, maar ze kunnen nog steeds behoorlijk ziek worden en overlijden,” zei een bestuurder van het verzorgingstehuis. De afdeling waar de besmettingen zich hebben voorgedaan, is nu in isolatie.
Voor de uitrol van het vaccin hebben zich in het zorgcentrum geen uitbraken voorgedaan. Volgens GGD Gelderland-Zuid is er sprake van zeven clusters. Ook enkele gevaccineerde medewerkers van De Waalboog waren besmet en ‘hadden het aardig te pakken’.
Het Nijmeegse raadslid Rosalie Thomassen twittert: “Verpleeghuizen in Nijmegen kampen met nieuwe sterfgevallen (gevaccineerd), keer op keer afdelingen in isolatie, ’n vriendin van mij zit de halve zomer alleen. Straks permanent in quarantaine?”
Zaventem
Bij onze zuiderburen sterven ook volledig gevaccineerde bewoners van verzorgingstehuizen. Zo zijn in twee weken tijd zeven bewoners van een woonzorgcentrum in Zaventem overleden na een corona-uitbraak. Ze waren allemaal volledig gevaccineerd.
Wat opviel: alle 20 mensen die uiteindelijk besmet raakten, waren volledig gevaccineerd tegen het coronavirus. Ook al het besmette personeel was volledig ingeënt. De directie zei ‘geen idee te hebben hoe de besmetting is binnengekomen’.
Amersfoort
Eerder dit jaar deed zich een grote corona-uitbraak voor in een verzorgingstehuis in Amersfoort. Van de 106 bewoners waren er 70 positief getest. Sommige bewoners waren ernstig ziek. Tien van hen kwamen te overlijden. De eerste besmettingen werden enkele dagen na de eerste ronde van de vaccinaties geconstateerd.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Corona-klokkenluider vertelt over huiveringwekkende ervaring in het ziekenhuis
Professor doet opvallende uitspraken op tv: de pandemie was een scenario van Rockefeller en Bill Gates
Jaden Konijn maakt eerste sporen op de maan
Massale leegloop? Honderden soldaten stappen uit het Duitse leger
Prof. Pierre Capel legt in 7 minuten uit waarom er geen tweede, derde of vierde golf is geweest
Totale chaos in Australië: ziekenhuizen stromen vol, geen bedden beschikbaar, ambulances in de wachtrij
Russische demonstranten betaald door George Soros en CIA met geld van USAID
FVD wil Antifa op terreurlijst na aanslag op Baudet: ‘Het is een criminele organisatie’
Wob-stukken onthullen hilarische theaterstukjes van onze overheid en de NPO: hoe toevallig is dit?