Mens en Dier

Mainstream politici doen alsof Syrië nu ‘bevrijd’ is: deze waarschuwing deed Baudet in 2018

Help anderen door deze informatie met jouw vrienden op je socials te delen!

Op 12 april 2018 confronteerde FVD-leider Thierry Baudet de Kamerleden van het kartel met de keiharde feiten over de snel escalerende situatie in Syrië.

Je moet kijken naar de endgame, zei Baudet in het debat. “Waar gaan we naartoe? Wat is het scenario dat Syrië wacht zonder Assad?” vroeg hij.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Totale ineenstorting

Dat is een scenario van een totale ineenstorting, een scenario waarin de islamisten zullen winnen, benadrukte hij.

Baudet zei verder dat Assad niet in zijn eentje verantwoordelijk is voor de doden die er in Syrië zijn gevallen. “Je moet je ook afvragen: wie is begonnen met welke partijen te bewapenen, waar is het allemaal ontstaan, deze gekkigheid?”

Heel veel boter op het hoofd

Hij zei dat het Westen in dat opzicht ‘heel veel boter op het hoofd heeft’.

“Assad weg, en dan? Hebben we dan een tweede Irak? Een tweede Afghanistan?” Mainstream politici doen alsof Syrië nu ‘bevrijd’ is. Maar wat is het alternatief? Door Amerika gesteunde moslimfundamentalisten die ‘rebellengroepen’ worden genoemd?


Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 150 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

74 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Markiez
Markiez
1 jaar geleden

Alle Syriërs per direct enkeltje naar huis nu hun land bevrijd is.

Joop
Joop
1 jaar geleden

Ja hij heeft 100procent gelijk islam terroristen shit gaat weer verder dankzij USA en UK met derde reigh nazi’s Brussel met Rutte en co voorop hoeveel doden zitten ze niet hoe meer hoe beter zie hoerenstaat van de Uki.s en zelfde proberen ze in Georgië en Roemenië zgn democratie Europa bestaat niet en heeft nooit bestaan met ongekozen psychopaten die zichzelf verrijkt en de grootste landverraders en misdadigers zitten in Brussel.

Jan R
Jan R
1 jaar geleden

Een kwestie van tijd en we komen allemaal aan de beurt kijk alleen maar even wat er in Europa aan de gang is heb ik nog niet eens over de rest van de wereld dus succes allemaal

Hugo
Hugo
1 jaar geleden

Ja, de FVD met Baudet en zijn team hebben meer kijk op de problemen in de wereld dan alle ministers, staatsecretarissen en volksvertegenwoordigers bij elkaar. Wat een armoede en onkunde in de 1e en 2e kamers en ambtenaren, het is eigenlijk heel zielig wat wij te zien krijgen. Tijd om ministers, ambtenaren en volksvertegenwoordigers een diploma te laten halen op het gebied van wat zij vertegenwoordigen. Het is echt stuitend.

PSA
PSA
1 jaar geleden

Vanmorgen MSN nieuws publiceert: COVID 19 VS publiceren verontrustend rapport geleid door Republikenen en Demoncraten staat in dat alles niet klopte, virus ongeluk Wuhan, 2m, mondkap,etc. ik zei de waarheid op de site, vanmiddag verwijdert, copie op aanvraag.

Hans J.
Hans J.
1 jaar geleden

En weer is het Amerika dat achter de schermen deze zogenaamde revolutie steunt. Een democratisch gekozen president verjagen is gewoon een ordinaire coup.

Greet Resist
Greet Resist
1 jaar geleden

al mag men de vergelijking niet maken; destijds heette zoiest ‘der anschluss’

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Jette en zijn vriendjes zijn al vergeten dat deze zelfde meneer homo’s van de flatgebouw gooit, of verzuipt in een kooi opgesloten. En Nederland werkt hier juichend aan mee, waar zijn de gillende mensenrechten figuren nu? Dit land is ziek en rijp voor het gesticht

Ier
Ier
1 jaar geleden

Kans nu groot dat die oorlog escaleert tot een derde wereldoorlog. Alle grootmachten hebben daar legers die nu dus tegen elkaar komen te staan. Dat iedereen zich voorbereidt op de waarschuwing.

caso
caso
1 jaar geleden

Hypocriet zooitje, de democratiserings golf van de eerste arabische lente kegelden alle dierbare dictators van het westen omver. Nu juichen ze alleen maar omdat het een vriendjes van Poetin was.

Roadrunner
Roadrunner
1 jaar geleden

Degene die nu vol góede moed terugkeren zullen er wel achter komen….

gargamel
gargamel
1 jaar geleden

Gaddafi:

Nu word ik aangevallen door de grootste kracht uit de militaire geschiedenis, mijn kleine Afrikaanse zoon Obama wil mij vermoorden, de vrijheid van ons land wegnemen, onze vrije huizen, onze gratis medicijnen, ons gratis onderwijs, ons gratis voedsel , en alles wat het vervangt door de Amerikaanse schurk die het kapitalisme heet. Maar wij allemaal in de Derde Wereld weten wat dat betekent: het betekent dat bedrijven de landen regeren, dat zij de wereld regeren, en dat de mensen lijden.

Voor mij is er dus geen alternatief. Ik moet vechten en, als God het wil, sterven door zijn weg te volgen, de weg die ons land tot een vruchtbaar land heeft gemaakt, rijk aan voedsel en gezondheidszorg, en die ons zelfs in staat heeft gesteld onze Afrikaanse en Arabische broeders en zusters te helpen hier met ons te werken, in de Libische Jamahiriya.

Ik wil niet sterven, maar als het erop aankomt – om dit land, mijn volk, alle duizenden van hen die allemaal mijn kinderen zijn – te redden, dan zij het zo.

Laat dit testament van mij mijn stem voor de wereld zijn, de stem dat ik opkwam tegen de kruistochten, tegen het Westen en zijn koloniale ambities, en dat ik samen stond met mijn Afrikaanse broeders, met mijn echte Arabische en islamitische broeders.

In het Westen noemen sommigen mij een gek, maar ze kennen de waarheid, en toch blijven ze liegen, ze weten dat ons land onafhankelijk is, vrij en niet in de klauwen van het kolonialisme. Ze weten dat mijn visie duidelijk is, dat mijn pad duidelijk is voor mijn volk en dat ik tot mijn laatste adem voor onze vrijheid zal vechten. Moge de almachtige God ons helpen gelovig en vrij te blijven.

Geen schaap
Geen schaap
1 jaar geleden

Iedereen die een beetje na kan denken weet dat het land zich in complete anarchie gaat storten.

gargamel
gargamel
1 jaar geleden

Het enige wat ik kan concluderen is dat de moderne Europeanen tot uitsterven gedoemd zijn. Dit soort domheid heb ik in mijn tachtig jaar nog nooit gezien. Sommigen zouden zeggen: naïviteit, nee, het is ideologische vervorming en degeneratie.

Geurtje
Geurtje
1 jaar geleden

Hoeveel kamerleden telt Nederland die wel hun volle verstand hebben?

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Baudet is èèn van de weinige in de tweede slaapkamer die z’n hersens gebruikt.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Ik sta ook paf van dat feestvierend volk wat hier als vluchteling is gekomen uit Syrie,
Kunnen die mensen eigenlijk nadenken? Mooie beloften van die Islamitische ¨rebellen¨
Maar dat hebben we al vaker gezien van die lui. Zodra ze gesetteld zijn moet je opletten hoe snel de vrouwen weer onder een juk gezet worden. Dat zal nooit anders worden. Maar wat mij betreft: laat ze allemaal maar terug gaan. Het is een totaal andere cultuur wat hier niet goed valt. Het is en blijft een tribale cultuur. Hier zijn ze eensgezind, maar zodra ze daar zijn veranderen ze weer als een blad aan de bomen en is de sociale controle weer huge.

de wappies
de wappies
1 jaar geleden

Dit is toekomst visie, of je wil of niet.

Thinkforyourself
Thinkforyourself
1 jaar geleden

Hetzelfde geldt voor wat er in Europa, en in het bijzonder met Duitsland, is gebeurd na de ‘bevrijding”: bezetting en overname van de duizend jaren oude eigen cultuur door de grote satan VS. Maar dat mag je natuurlijk niet zeggen over “vrienden”.

Yvonne
Yvonne
1 jaar geleden

Veel slimmer dan Baudet ga je ze gewoon niet vinden….!

Helga
Helga
1 jaar geleden

Israel is Syria al binnengetrokken.. 3x raden waarom, 1 x is genoeg.

ikke zelf Jeroen
ikke zelf Jeroen
1 jaar geleden

Fvd is de partij die dadelijk veel zetels gaat halen..

Thinkforyourself
Thinkforyourself
1 jaar geleden

Iemand wel eens gekeken naar de kaart van “Greater Israel”? Het komt aardig in die richting, met Syrië erbij.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Biden is een psychopaat op ramkoers, met raketten Rusland aanvallen nu een regime change voor de moslims. Israël wordt steeds verder geïsoleerd van het westen en is omringd door islamitische landen.
Wat gaat biden nog meer verstieren en verstoren?
De westerse globalistische politiek lacht en heult mee nu het nog kan.

Grote kans dat er opnieuw syrische vluchtelingen hun heil in Turkije of de eu nemen.
Zij komen dan hier waarop het gaat polariseren tussen de syrische vluchtelingen van toen en nu.
Niet voor niks is Israël al Syrië binnen gedrongen.
Het midden oosten conflict laait weer op.

Een gewaarschuwd mens telt voor 2
Een gewaarschuwd mens telt voor 2
1 jaar geleden

Kunnen ze gelijk allemaal terug naar hun thuisland

Sergeant yves
Sergeant yves
1 jaar geleden

Baudet heeft 100 procent gelijk

personanongrata
personanongrata
1 jaar geleden

Een beruchte moslimfundamentalist die van de CIA die hem bevoorraad heeft , moet zeggen dat hij nu een moslimdemocraat is geworden .

Mooi bijkomend feit is dat de Russen hun Middellandse-zee haven kwijt zijn .
Als die al niet kwaad waren zijn ze nu ziedend .
Uit het draaiboek : hoe start ik de Derde Wereldoorlog .

René
René
1 jaar geleden

Keer op keer op keer vinden Thierry en FvD het gelijk aan hun zijde.

Wat een heldere, vooruitziende blik heeft de partijleider van FvD en wat een aanwinst en een verademing zou Thierry zijn voor Nederland als hij minister president zou zijn!

Thierry for Prime Minister!

Graag een duimpje omhoog voor wie het met mij eens is!

Fisk foar weet
Fisk foar weet
1 jaar geleden

Bekijk de kaart van Greater Israël /Yinon Plan. Egypte, Irak, een stukje van Turkije, een deel van Saudi-Arabië enz..

KlaasM
KlaasM
1 jaar geleden

Wat betreft Oekraine kreeg Baudet gelijk, en nu weer wat betreft Syrie.

Robert
Robert
1 jaar geleden

Tja, zolang we de bureaucraten blijven voeden met belastinggeld gaat alles gewoon door.

Simply
Simply
1 jaar geleden

Oude koek dit …..

dna
dna
1 jaar geleden

islam is een cult

Egy sört
Egy sört
1 jaar geleden

De Syriërs die hier zitten gaan echt niet terug.
En als men gaat dan krijgen ze een oprotpremie,kinderbijslag ook voor kinderen die nooit in NL zijn geboren en een uitkering.
Niemand in nederigland die controleert waarom er zoveel turken en marokkanen met een nederiglandse uitkering/pensioen enz. daar zo oud zijn.
Omdat ze waarschijnlijk grotendeel ook al niet meer leven maar het cash zo lekker voor de familie.
Vele nederiglanders kunnen barsten, gaan weg maar krijgen echt geen oprotpremie mee.
Rechtsongelijkheid, je moet eerst recht hebben om rechtsongelijkheid te kunnen hebben.
We hebben het over nederigland waar het recht al jaren terug vermoord is.
En dan de Syriërs, de zielige Syriërs.
Enige jaren terug zat ik in de kantine van een opdrachtgever te eten.
Ik kom uit Rotterdam daar waar men zegt wat men denkt.
En ze kennen mijn direktheid zeer goed.
Er was een Syriër,christenen en lichaamlijk in Syrië mishandeld/verminkt.
Er was niks aan de hand en zomaar vanuit het niets begon hij te schreeuwen dat wij kinderen en vrouwen hadden gebombadeerd.
Wij,ik heb nog nooit een bom in het echt gezien net als velen.
En jullie dit en jullie dat.
Ik keek wat om me heen en al die nederiglanders(want dat zijn het ,nederiglanders) bleven naar hun boterham staren.
En daar kwam de Rotterdammer naar boven in me.
Ik ging helemaal los tegen hem dat hij wel wat dankbaarder mocht zijn dat hij een huis,vreten,een leidinggevende functie heeft.
Dat niemand van ons daar bommen hebben gegooid en als het hem niet bevalt hij lekker moest oprotten naar zijn oooooh zo geweldige land.
Meneer was stil en de rest ook.

Christen,moslim,clown het maakt niet uit
Dankbaarheid kennen ze niet en ze zien ons allemaal als de agressor,het eeuw ruziemakend volk.

Ik zeg,aanpassen en werken of oprotten.
Meer smaak is er niet.
En dat moet de norm zijn.
Ikzelf ben maar iit nederigland weggegaan om diverse redenen maar zeker ook omdat je niet alleen kan vechten terwijl de meerderheid de overheid verdedigd en het wel goed vinden.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Amerika en Israël zijn het werkelijke kwaad in de wereld en het westen laat zich hierin meeslepen l

Julia
Julia
1 jaar geleden

De oorlogshitsers Macron en Scholz die grote problemen in eigen land hebben zijn bereid samen te werken met Islam rebellen.De Duitse bondskanselier Olaf Scholz heeft maandag met de Franse president Emmanuel Macron gebeld over Syrië. Volgens de Duitse regering hebben de twee uitgesproken dat ze bereid zijn samen te werken met de nieuwe machthebbers, nu de rebellen het regime van Bashar al-Assad omver hebben geworpen.
Kan er ook nog wel bij wie volgt vanuit Den Haag die twee doorgeslagen oorlogshitsers ik vrees dat ook Nederland snel zal volgen.

Jack
Jack
1 jaar geleden

Het westen heeft geen boter op zijn hoofd, dit gebeurt allemaal opzettelijk met een doel voor ogen.
Het is toch duidelijk te zien dat de politiek opzettelijk steeds het tegenovergestelde doet van wat de burger graag zou zien gebeuren.

pieter
pieter
1 jaar geleden

even iets anders …..
Omdat er een arrestatiebevel is tegen Netanyahu wil deze Americaanse pro trump senator Tom Cotten NL binnen vallen. Zie vanaf minuut 24:05
https://jensen.nl/prik-door-de-fake-realiteit-de-jensen-show-680/
Wij worden bang gemaakt want de Russen zouden wel eens binnen kunnen vallen maar de Amerikanen willen echt een invasie plegen in NL . Het staat in de Amerikaanse wet dat Amerika dat mag doen. Kan je na gaan wie de controle over NL heeft. 
Te gek voor woorden.

malion
malion
1 jaar geleden

Zo, het plan van de Deep State is zo goed als voltooid in het Midden-Oosten. 
Wat vrijheid voor het volk, nou niet dus. Thierry heeft wederom gelijk; de leiders die daar zitten zijn niet van hun land, overgenomen door de grootmacht om velerlei redenen. 
Wie dit niet ziet, heeft inderdaad boter op z’n hoofd, of liever gezegd: die zit in een ton met boter. 
Er is gezegd door de vijand dat ze van plan waren 7 M-O landen omver te werpen en dat is gelukt. Begonnen met Saddam Hoessein in Irak. Alles is onder bewind van de drieletterige geheime diensten gebeurd.
Alleen Rusland wil nog niet lukken. Gelezen dat Assad en zijn familie daar asiel hebben gekregen, wat mijn eerste gedachten was. Tjongejonge, en als iedereen denkt: nu komt er vrede, dan pas zullen ze beseffen dat het opnieuw een leugen was, zoals overal.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Nederland nu het Volgende Syrië?!

Marnix
Marnix
1 jaar geleden

Voor de “gelovigen” in de ommekeer van demonen;
https://simplicius76.substack.com/p/syrias-fall-in-depth-analysis

Deugniet
Deugniet
1 jaar geleden

Het gaat de wereldroulette spelers om 2 dingen in Syrië:

Stoppen van de bevoorrading van Hezbollah door Iran via Syrië.

De weg is nu vrij om een gaspijplijn van Qatar naar het Middellandse-Zeegebied aan te leggen.

De humanitaire kosten hiervan zijn ‘collataral damage’.

Sophie
Sophie
1 jaar geleden

Ja, de waarheid vertellen is hier een doodzonde geworden.
We moeten allemaal meelopen met het zelfbenoemde circus dat ons land naar de Filistijnen heeft geholpen en ons volk tot marionetten van de macht heeft gemaakt.
En omdat wij plat gespoten, gemanipuleerde zombies zijn geworden, zijn we gemakkelijke prooien, die geen enkele tegenwerking geven als we moedwillig gevangen worden genomen in de fuik van Het Kwaad.
Het is maar wat we voor toekomst wensen.

bosgeus.blogspot.nl
bosgeus.blogspot.nl
1 jaar geleden

Gelukkig heeft de IDF al veel van die rebellen ontwapend, door de wapenopslagplaatsen in (voormalig) Syrië te bombarderen. Ze moeten wel, uit zelfverdediging.

Er is overigens geen verschil tussen moslims en islamisten, hun profeet Mohammed gedroeg zich zoals nu islamisten zich gedragen. Zo is islam al 1400 jaar. Baudet is de slapende idioot zoals we hem kennen, als hij die term “islamisten” voor vrome moslims gebruikt.

trump2024
trump2024
1 jaar geleden

Baudet had geen gelijk, maar de mensen hadden gelijk.. hij is letterlijk een alt media news station…
Hij kan beter een Tucker worden i.p.v een Trump…

Daarbij zijn visie over Syrie heeft niks te maken wat nu speelt, zoals ik eerder vertelde zal Rusland Syrie intrekken nadat Trump zich terug trekt (America first policy) dan zie je Assad weer terug komen.

Nu word gezegd (dat het veilig is) en omdat alt media groepen doorbreken en met het echte nieuws komen zal er worden gezegd, nee is niet meer veilig vluchtelingen worden aangeraden 2 jaar te wachten… dus met 2 jaar extra hebben ze recht op een NL passpoort (een groot gedeelte).
En over 2 jaar is Assad of een zelfde regering weer actief nadat Rusland hun helpt.

Geloof maar dat de Arab League het er niet bij laat zitten, nadat ze Assad hebben geaccepteerd…

Ik blijf erbij de FVD is beter af zonder Baudet.. van houwelingen is prima kandidaat als partijleider.

Back to top button
74
0
We lezen graag je reactie!x