Overal in het Westen wordt de genderideologie opgedrongen. Canadezen hebben er genoeg van. Op woensdag 20 september lopen een miljoen Canadezen een mars om kinderen te beschermen tegen LGBT-indoctrinatie op school.
Overal in het land, van kust tot kust, zijn plekken aangewezen waar mensen mee gaan doen aan de zogeheten Million Person March. De slogan is: ‘Laat onze kinderen met rust’. Canadezen willen dat hun kinderen niet langer worden blootgesteld aan genderideologie, seksuele inhoud in bibliotheken en LGBT-propaganda.
Will you join the million plus Canadians standing up together from Coast to Coast and saying NO to Gender Ideology and the sexualization of children in schools on Wed, Sept 20.
View video here:https://t.co/lJ8hYIKMif#LeaveOurKidsAlone#1MillionMarchForChildren… pic.twitter.com/6ojkxQignY— Our Duty Canada (@OurDutyCanada) September 3, 2023
Thuishouden van school
Op de website van de organisatoren valt te lezen dat ‘woke-ideologie’ vijandigheid, verdeling en haat in de hand werkt.
Het hoofdprotest zal plaatsvinden in Ottawa, de hoofdstad van Canada. Betogers verzamelen zich om 09.00 uur lokale tijd bij het parlementsgebouw, waar ook de truckers demonstreerden. Om 11.00 uur lopen ze een mars naar de binnenstad.
Ouders die niet kunnen deelnemen aan de mars worden opgeroepen om hun kinderen die dag thuis te houden van school.
One Million Canadians are preparing to march!!!
Natasha Montreal joins me as a guest to discuss this and what is currently happening in #Canada
The rest of the world will be watching this closely. Are we seeing the beginning of a great awakening as people all over the world… pic.twitter.com/NTyLcQS9Xf
— Jim Ferguson (@JimFergusonUK) September 14, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
We moeten actie ondernemen
“Ouders zijn het zat,” zei Natasha Montreal in gesprek met Jim Ferguson. Mogelijk brengen de Canadezen de bal aan het rollen en verspreiden de protesten zich ook naar andere landen, zei Ferguson. “Dit kan het begin zijn van een enorme beweging.”
Natasha wees erop dat deze radicale genderideologie onderdeel is van Agenda 2030 van de globalisten. “We moeten actie ondernemen. Niemand komt ons redden. Dit gaat om onze kinderen.”






Debat over klimaatverandering op BBC: “Hoe meer CO2, hoe beter”
‘Eén van de grootste onthullingen waar niemand over praat’: onderzoeker over Epstein-documenten en pandemieën
Kijk: Gideon van Meijeren vat 2022 treffend samen
Morgan Freeman: verbod op cannabis is domst mogelijke wet
Britse overheid probeerde UFO te vangen om superwapens te bouwen. Dit geheime dossier komt nu naar buiten
Sneeuw in juni in Moskou! Weet Trump meer over de global warming-hoax en is dit de reden dat hij uit het klimaatakkoord stapte?
Heeft je zoon de diagnose ADHD? De boosdoener is dan waarschijnlijk deze veelgebruikte pesticide
Aartsbisschop Carlo Maria Vigano ontboden bij de paus om te worden geëxcommuniceerd
Rusland komt ‘komende week’ met bewijs dat familie-Erdogan persoonlijk betrokken is bij criminele oliehandel met IS