De Amerikaanse presidentskandidaat Jill Stein (Groene Partij) werd acht uur lang aan een stoel gebonden nadat ze dinsdag buiten het tweede presidentiële verkiezingsdebat was gearresteerd.
Ze was het grootste deel van de tijd alleen met haar running mate Cheri Honkala, maar toch vonden de agenten het nodig om haar aan een stoel te binden.
Stein en Honkala werden gearresteerd toen ze in opstand kwamen tegen het feit dat ze waren uitgezonderd van deelname aan het presidentiële debat tussen Barack Obama en Mitt Romney. Ze probeerden de Hofstra-universiteit binnen te komen, waar het debat plaatsvond, maar werden geweigerd omdat ze niet de juiste accreditatie hadden.
Vrijlating
Toen ze werd gearresteerd bekritiseerde Stein de groep die het debat had georganiseerd, de Commission on Presidential Debates, die volledig bestaat uit Democraten en Republikeinen.
Stein diende een verzoek in tot vrijlating, maar dat werd geweigerd omdat de autoriteiten niet wilden dat ze tijdens het debat ‘vrij rondliepen’.
Derde partij
Pas een half uur na het debat tussen Obama en Romney werd het tweetal vrijgelaten. Ze kregen te horen dat ‘hun auto’ klaarstond. Het bleek een wagen te zijn van de Secret Service. Stein mocht niemand bellen, maar wist uiteindelijk toch haar advocaat te bereiken.
“Ze vertelden onze campagnemedewerkers dat ze gearresteerd zouden worden als ze op het terrein zouden blijven wachten,” zei Stein. De Groepe Partij is een zogeheten derde partij in de Verenigde Staten.
Bron: Rawstory.com
Gerelateerd:
- Wie zitten er achter de Amerikaanse presidentiële schijndebatten?
- Obama, Romney, Bush en Cheney zijn verwant aan elkaar
- Schijnverkiezingen in een schijndemocratie (video)
- ‘Propagandatechniek Grote Leugen ingezet tijdens presidentsrace VS’
- Senator ontmaskert 26 miljardairs die verkiezingen manipuleren
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Zoek je innerlijke genezer: Duizenden Duitse artsen behandelen aandoeningen met hypnose
Plaatsen die Google Maps voor u verborgen houdt
Verkiezingssoftware getest door bedrijf van oud-D66-fractievoorzitter
Wetenschappers: Vreemde boodschappen uit de ruimte zijn waarschijnlijk afkomstig van buitenaards leven
Ook Pepijn van Houwelingen moet voor MEERVOUDIGE strafkamer verschijnen en wel hierom
Harde uithaal naar Jesse Klaver: ‘Jullie zaaien angst, net als de fascisten uit de dertiger jaren’
Van A (Argentinië) tot Z (Zaïre): 35 landen waar de VS drugsbaronnen, fascisten en terroristen heeft gesteund
SGP-Kamerlid tegen Schoof: ‘We gaan toch geen MILJARDEN aan dit Syrische regime geven!?’
Alledaagse verzorgingsproducten veroorzaken allergieën bij kinderen