Wetenschappers hebben met een nieuwe onzichtbaarheidsmantel een goudvis en een kat aan het oog weten te onttrekken.
In een filmpje van het apparaat verschijnt een goudvis plotseling uit het niets terwijl hij achter de mantel vandaan komt. Daarnaast verdwijnt een kat deels op het moment hij in de mantel stapt.
Het apparaat maakt gebruik van glazen panelen om objecten onzichtbaar te maken. Dat gebeurt door licht om de objecten heen te buigen.
Het team van wetenschappers onder leiding van Baile Zhang van de Nanyang Technological University in Singapore heeft een eerdere versie van de mantel verbeterd. De oude versie maakte gebruik van gepolariseerd licht of microgolven in plaats van golflengtes die mensen kunnen waarnemen.
De apparaten zijn nog vrij eenvoudig. Ze kunnen objecten alleen vanuit bepaalde hoeken laten ‘verdwijnen’ en de mantels zijn deels zichtbaar.

In de video maken de wetenschappers gebruik van een hexagonale mantel die objecten vanuit zes verschillende richtingen kan verbergen.
Bron: Telegraph.co.uk
Gerelateerd:
- Nieuwe onzichtbaarheidsmantel maakt gaten in de tijd
- Professor onthult onzichtbaarheidsmantel (video)
- Wondermateriaal: kwantumstealth maakt mensen onzichtbaar
- Voorwerp ‘perfect’ onzichtbaar gemaakt
- Gat in de tijd maakt gebeurtenissen onzichtbaar
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De wereld wordt gerund door hagedissenmensen, Reptilians. Deelnemer Love Island doet hoogst opmerkelijke uitspraken
Schokkend: de oorsprong van transgenderisme onthuld
Kabinet weigert ook maar iets te zeggen over Bilderbergconferentie: ‘Controle is onmogelijk’
‘Frankensteak’: Zo wordt vlees aan elkaar gelijmd
Russische schoolmeisjes fotograferen vliegende schotel
‘Ik hielp bij de opbouw, tot ik de fraude zag’: WEF-insider ontmaskert The Great Reset
Oude stoffelijke resten Romeinse reus gevonden
Pepijn van Houwelingen roept AIVD op: ‘Complottheorie! Dat mag niet! Doe er wat aan!’
World Economic Forum distantieert zich van vacature voor ‘lekkere blonde wijven’