Een columniste van de Volkskrant heeft via social media laten weten dat ze Antifa een warm hart toedraagt. Het bericht ging niet onopgemerkt voorbij. “Ik ben Antifa want ik ben tegen fascisme en racisme. Deal with it. We pikken het niet meer,” aldus Harriet Duurvoort.
Statenlid in Overijssel Andreas Bakir (FvD) twitterde: “Columnist van de Volkskrant komt ervoor uit een terroristische organisatie te steunen.” De tweet werd ook gedeeld door FvD-voorman Thierry Baudet.
Columnist van de Volkskrant komt er voor uit een terroristische organisatie te steunen. #bizarretijden https://t.co/3FdzzIBj8S
— Andreas Bakir (@AndreasBakir) June 7, 2020
In een andere tweet liet Duurvoort, die zichzelf een ‘bruggenbouwer’ noemt, weten George Soros te steunen:
Soros supporting the right cause! https://t.co/PyG9yAINey
— Harriet Duurvoort (@HDDuurvoort) June 7, 2020
Terreurgroep
Ze schrijft voor de Volkskrant onder meer dat ‘we nieuwe migranten hard nodig hebben’.
De Amerikaanse president Donald Trump liet onlangs weten dat hij de links-radicale protestbeweging Antifa als een terreurgroep gaat bestempelen. Hij zei dat Antifascisten deels verantwoordelijk zijn voor de rellen in de Verenigde Staten.
Binnenlands terrorisme
De Amerikaanse minister van Justitie Bill Barr bracht een verklaring uit: “Het geweld dat wordt uitgelokt en gepleegd door Antifa en soortgelijke groepen in relatie met rellen is binnenlands terrorisme en zal ook zo worden behandeld.”
Op Twitter beschuldigde Trump de Antifa-beweging verschillende keren van de rellen die zijn ontstaan na de dood van George Floyd. “De VS zullen Antifa aanwijzen als een terroristische organisatie,” schreef hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Arts Zelenko vreest voor leven, neemt verontrustende videoboodschap op
Verhaal over aanval op echtgenoot Nancy Pelosi krijgt bizarre wending
Kijk: Het moment waarop Denk doorkrijgt dat het allemaal toneel is
Raadselachtige ruimte ontdekt in Grote Piramide. Wat was het doel ervan?
Het grote showproces rond de Amerikaanse rechter Brett Kavanaugh. Wat zit hierachter en wat heeft Soros ermee te maken?
Rosanne Hertzberger wil besmettelijke mensen ‘weren uit de samenleving’
Van sneuvelbereid naar sneuvelverplicht: lees dit voordat de Tweede Kamer over de Wet op de defensiegereedheid stemt
De dag dat UFO’s boven het stadion van Fiorentina verschenen
Hoe D66 achter de schermen het beleid dicteert: ‘Alles gaat door alsof er geen verkiezingen zijn geweest’