Huisarts Bettine van Steenis uit Enschede waarschuwt dat er onbegrijpelijke risico’s worden genomen met de prik. Ze schreef alle mogelijke instanties hierover aan, waaronder ook het RIVM, maar kreeg geen antwoord op haar vragen.
Van Steenis maakt zich vooral zorgen over de haast die farmaceut AstraZeneca maakt om het vaccin op de markt te brengen. Eerder sloot minister Hugo de Jonge een deal met dit bedrijf voor honderden miljoenen coronavaccins. De huisarts had zondag tijdens een protest tegen de coronamaatregelen in Enschede een boodschap voor de minister, maar ook voor de farmaceutische industrie: “Blijf van mijn kinderen af.”
Ze wil niet meewerken aan een vaccinatieprogramma als de veiligheid voor haar niet vaststaat, zei ze in gesprek met Tubantia. Ze heeft grote twijfels over de veiligheid: “Ik heb me verdiept in de wetenschap en hoe het vaccin wordt ontwikkeld dat Nederland heeft besteld. Dat klopt niet.”
De wereld is een proeftuin
Van Steenis, die van mening is dat corona geen killervirus is, merkt op dat het vaccin van AstraZeneca een ‘type is dat nog nooit op mensen is toegestaan’. Een experimenteel vaccin dus. “De wereld is een proeftuin,” zegt ze.
Dat bleek deze week nog maar eens, toen een grote vaccinstudie van AstraZeneca met de Oxford-universiteit werd stilgelegd omdat bij een deelnemer een onverklaarbare ziekte was vastgesteld. Buitenlandse media meldden dat de proefpersoon een acute ontsteking van een deel van het ruggenmerg had opgelopen. De farmaceut zei dat dit nog niet duidelijk is.
[Tubantia]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kijken: ‘Deze politicus geeft één van de beste speeches die ik ooit heb gezien’
Stiefzusje van Anne Frank op tv: ‘Foto’s van bevrijding Auschwitz zijn NEP’
Zelensky vliegt naar New York om wereld de les te lezen over ‘klimaatverandering’: ‘Je verzint het niet’
Minister De Jonge gaat quarantaine verplichten: ‘Duivel van de democratie’
De meeste mensen hebben geen flauw benul welke risico’s er kleven aan 5G. Deze man wil daar verandering in brengen
Tjeerd de Groot flink op zijn plek gezet: ‘Er zijn hele groepen in Nederland door D66 gigantisch geterroriseerd!’
Nederland geeft absurd genoeg meer dan de HELFT van het coronaherstelfonds uit aan klimaatdoelen
De eerste stappen in bestuurskunde
Gideon van Meijeren op volgepakt Malieveld: ‘Wij blijven net zolang strijden tot de daders zijn opgesloten!’