Corona wordt gebruikt door wereldleiders om maatregelen door te voeren op weg naar een ‘wereldstaat’. Dat zei FVD-voorman Thierry Baudet op NPO Radio 1. Het woord complot vindt hij in dat verband niet gek. “De letterlijke betekenis van het woord complot is gewoon een afspraak die je onderling maakt en die je niet naar buiten toe brengt.”
“Sinds het einde van de Koude Oorlog is er in de westerse wereld een politieke elite ontstaan die toe wil naar een wereldstaat. Corona is als het ware de laatste stap daarin,” zei hij. “En ik ben daartegen.”
We zijn corona ‘aan het opblazen’ met de maatregelen die nu van kracht zijn, wat de mondiale, globalistische elites de kans geeft om door te pakken met hun wereldstaatplannen, aldus Baudet.
Baudet vindt het wel “extreem toevallig” dat het coronavirus ontstaan is in de buurt van een Chinees laboratorium waar onderzoek werd gedaan naar virussen. Maar dat corona bewust is verspreid, zoals een aantal mensen in zijn achterban denkt, spreekt hij tegen: pic.twitter.com/vm5bqytBh4
— NPO Radio 1 (@NPORadio1) March 1, 2021
Extreem toevallig
Hij vindt het ‘extreem toevallig’ dat het coronavirus is ontstaan in Wuhan, waar ‘het enige biologische wapenslaboratorium van China staat’. “Daar wordt al een paar jaar onderzoek gedaan naar coronavirussen en vleermuizen.”
De FVD-leider voegde toe dat het ‘heel goed zou kunnen’ dat corona uit dat laboratorium komt, maar hij gelooft niet dat het virus bewust de wereld ingeslingerd is.
Vanaf vandaag ontvangen we tot aan de verkiezingen elke dag een lijsttrekker, Thierry Baudet bijt de spits af. Volgens hem wordt corona gebruikt door wereldleiders om maatregelen door te voeren op weg naar “een wereldstaat”. Het woord complot vindt hij in dat verband niet gek: pic.twitter.com/HKshZ75nGF
— NPO Radio 1 (@NPORadio1) March 1, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Demissionaire regering richt stilletjes internet-autoriteit op die verregaande bevoegdheden krijgt
IQ ‘is een mythe’
Laat je kledingstijl een weerspiegeling zijn van jezelf
Meest recente processtuk in zaak tegen Rutte, Gates en Nederlandse Staat bevat explosieve passages
Hallucinant filmpje: stop met klagen en zeuren want het gaat supergoed in Nederland volgens leden van de VVD
John Podesta praat over UFO’s en buitenaardse materialen in nieuw seizoen Ancient Aliens. Wat weet hij?
D66-Kamerlid Paternotte geconfronteerd met hypocrisie: ‘In de categorie: het moet niet gekker worden’
Betogers op de Dam krijgen flinke zak geld van gemeente Amsterdam
Mysterieuze gaten in zandduinen mogelijk nieuw geologisch fenomeen