Als je de Nederlandse media moet geloven, is een groot deel van de Israëlische bevolking zonder problemen ingeënt tegen corona en staan de meeste Israëliërs positief tegenover de zogeheten groene pas voor gevaccineerden.
De werkelijkheid is heel anders, zei de Israëlische advocaat Tamir Turgal in januari in Berlijn bij de Corona Commissie onder leiding van Reiner Fuellmich. Hij zei dat de mainstream media propaganda verspreiden en dat steeds meer mensen in Israël wakker worden.
Slechteriken
Er wordt een agenda opgedrongen aan het Israëlische volk, stelde Turgal. “Jammer genoeg trappen veel mensen erin.” De vaccinatiecampagne tegen corona noemde hij een ‘experiment op de mensheid’.
Turgal, wiens opa’s Holocaust-overlevenden waren, zei verder dat ze – de slechteriken – ons mee terug willen nemen naar de tijd van voor de oorlog, toen mensenrechten ver te zoeken waren. “Het doet me veel verdriet dat mijn land heeft laten zien hoe een samenleving kan worden overgenomen door slechteriken.”
Bekijk het fragment hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Journalist bezoekt Kiev en Marioepol: ‘Geen bewijs voor Russische aanvallen op burgerdoelen’
Chemiereuzen als Bayer-Monsanto kunnen wel inpakken. Dit onderzoek linkt pesticiden in voedsel aan scherpe toename dodelijke darmkanker
Magnetisch veld van de aarde verzwakt en niemand weet waarom. Wat is er aan de hand?
10 ontdekkingen die suggereren dat reuzen hebben bestaan
Zorgeloos gezond
38-jarige lerares sterft na AstraZeneca-vaccin (maar volgens De Jonge is het veilig)
Labanalyse: in de coronavaccins zitten allerlei dingen die niet thuishoren in een menselijk lichaam
Kijk: ex-hoofdredacteur AD geeft ontluisterend inkijkje in werkwijze van mainstream media tijdens verkiezingen
NOS = fake news en verspreidt mainstream media-propaganda. Gele hesjes richten hun pijlen op publieke omroep