In het St. Vincent’s-ziekenhuis in Dublin komt een ‘zorgwekkend’ aantal volledig gevaccineerde patiënten binnen voor de behandeling van Covid-19. Dat heeft hoofd van de afdeling spoedeisende hulp professor John Ryan gezegd tegenover nieuwssite Independent.ie.
Hij benadrukte dat mensen die dubbel geprikt zijn niet per definitie immuun zijn voor het virus. “Op dit moment zien we een aanzienlijk aantal doorbraakbesmettingen,” zei hij. Professor Ryan zet zich schrap voor een nieuwe golf coronagevallen.
Vaccinatiepaspoort in de horeca
Sinds eind vorige maand mogen volledig gevaccineerden en mensen die recent zijn hersteld van Covid-19 in Ierland weer binnen dineren bij horeca. Gasten moeten wel een vaccinatiepaspoort tonen voordat ze worden bediend. Veel pubs gingen voor het eerst sinds maart 2020 weer open.
Eind juni stelde de Ierse regering de heropening van de horeca uit vanwege de opmars van de ‘deltavariant’ van het virus.
Ierland op plek twee in Europa
In Ierland heeft 89,2 procent van de volwassenen tenminste één coronaprik gehad, blijkt uit data van het ECDC, de Europese versie van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu. Daarmee staat het land op plek twee in Europa. Alleen in IJsland (91,2 procent) hebben al meer mensen een prik gehad. 77,9 procent van de volwassen Ieren is volledig gevaccineerd.
St Vincent’s hospital in Dublin is admitting a “worrying” number of double-vaccinated patients for treatment for Covid-19, emergency department head Professor John Ryan has said.https://t.co/fJWwebhVDH
— Independent.ie (@Independent_ie) August 22, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Galactisch transportsysteem: “Melkweg bevat mogelijk wormgat naar ander sterrenstelsel”
‘Buitensporige aanval’: niet te geloven wat ze met deze Australische journalisten hebben gedaan
Arts trekt aan de bel: bloed van gevaccineerden verandert in ‘zombiebloed’
Lily-Mae (3) weggerukt bij moeder en overgeplaatst naar ‘mishandelaar’: ‘Dit is wat Jeugdzorg doet’
Verbijstering over klimaatitem RTL Z: ‘Koekoek! He-le-maal de weg kwijt’
‘Bizar’: Pepijn van Houwelingen haalt onthutsende e-mails boven water
Noodtoestand afgekondigd om bestorming Area 51. Hoe Nevada zich voorbereidt op een menigte waarheidszoekers
Kaag verdedigt monitoren transacties vanaf 100 euro: ‘Echt ongelooflijk’
Bosma: ‘Ik en miljoenen Nederlanders willen af van de NPO’