Europarlementslid Christine Anderson (AfD) gaf deze week haar eerste speech voor de nieuwe onderzoekscommissie naar corona.
Ze wees erop dat uit de database van het Europees Geneesmiddelenagentschap (EMA) blijkt dat de coronavaccins in zeven maanden tijd 20 keer zoveel ernstige bijwerkingen en 23 keer zoveel sterfgevallen hebben veroorzaakt als alle andere vaccins in de afgelopen 20 jaar tezamen.
(Video verwijderd? Klik hier...)
Zwartgelakt
“Waarom wordt dat niet onderzocht?” vroeg het Europarlementslid. Met de volksgezondheid had het hele coronabeleid niets te maken, zei ze. Het lijkt erop dat dit vooral draaide om het verkopen van zoveel mogelijk prikken. “Vaccineren, vaccineren, vaccineren.”
Anderson probeert contracten die zijn afgesloten met de vaccinmakers boven water te krijgen, maar die zijn grotendeels zwartgelakt. “Ik kan mijn werk als Europarlementariër op deze manier niet doen,” verzuchtte ze.
Onacceptabel
De parlementariër beklaagde zich over het feit dat onderzoeken naar bijwerkingen van de vaccins gebrekkig zijn of dat er simpelweg wordt geweigerd om hier onderzoek naar te doen.
Ze zei verder dat het onacceptabel is dat de Wereldgezondheidsorganisatie nieuwe contracten wil afsluiten met EU-lidstaten die de WHO in feite in staat stellen om in het geval van een toekomstige pandemie de macht over te nemen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






VS schrapt top over kernwapenvrij Midden-Oosten
Senator vraagt dokter of er studies zijn die vaccins linken aan autisme. Dit is zijn verrassende antwoord
Sterfte onder jonge mensen ongekend hoog: ‘Hier gaat iets flink mis’
Onbegrip over zware straf wraakvader die pedofiel aanpakte. Je dochter beschermen wordt bestraft in dit gekke land terwijl de echte viezeriken overal mee wegkomen
Kijk: Links ontploft nadat Pepijn van Houwelingen feiten op tafel legt over AIVD
Guy Verhofstadt is ‘vol verantwoordelijk voor Brexit’. Ronald Plasterk haalt hard uit
Toen Baudet dit 1,5 jaar geleden in de Tweede Kamer aankondigde, werd het een complottheorie genoemd
Advocaat over zaak tegen Gates en Rutte: als rechter eisers in gelijk stelt moet Nederlandse Staat zich ‘heel druk gaan maken’
Waarom werd Megaupload werkelijk offline gehaald?