Deze week werd in het Westen vanuit het niets de aanval geopend op koken op gas. Tienduizenden kinderen hebben mogelijk astmasymptomen door koken op gas, kopten de Nederlandse media. Ook de Belgische pers pakte ermee uit.
In de Verenigde Staten gingen er stemmen op om gasfornuizen te verbieden, waarna felle kritiek losbarstte. Koken op gas zou opeens slecht zijn voor de gezondheid.
Hoe kan het ook anders
Wat zit hier achter? Een bedrijf dat gelinkt is aan het World Economic Forum. Hoe kan het ook anders. Vorig jaar verscheen er al een artikel op de website van het WEF waarin wordt geclaimd dat gasfornuizen een ‘grotere bedreiging vormen voor het klimaat dan gedacht’.
In de VS verwijzen prominente Democraten naar een studie die zou aantonen dat gasfornuizen gevaarlijk zijn. Website RedState ontdekte dat het bedrijf ‘Carbon-Free Buildings’ achter deze studie zit. Het bedrijf is een partner van het World Economic Forum en de directeur wil de CO2-uitstoot drastisch terugdringen.
OMG.
The company that wrote the article being used to ban gas stoves is a world economic forum (WEF) partner. pic.twitter.com/zqIwjSkuEq— Rising serpent 🇺🇸 (@rising_serpent) January 11, 2023
Gecoördineerde actie
We komen dus wederom uit bij het WEF, de club die ook zegt dat je ‘niets zult bezitten en gelukkig zult zijn’. Het lijkt dus te gaan om een gecoördineerde actie. Het WEF en haar marionetten willen fossiele brandstoffen uitbannen terwijl ze zelf de wereld rondvliegen in kerosineslurpende privéjets.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





“Het bewijs is duidelijk”: Nieuw onderzoek linkt mobiele telefoons aan tal van gezondheidsproblemen
Griekse oud-minister: Griekenland is ‘slaaf’ van de banken geworden en heeft nauwelijks nog macht
‘Het is 70 kilometer lang!’ – ’s Werelds grootste truckerskonvooi komt aan, Trudeau neemt de benen
Kennedy legt hier ‘de extreme gevaren’ van telefoonstraling uit
NPO lijdt gevoelige ‘nederlaag’, ‘belangrijke overwinning’ voor Ongehoord Nederland
Er is géén klimaatcrisis. 500 wetenschappers doen dringende oproep aan VN-baas
Minister Klever baart opzien met uitspraken: ‘Heel ongepast en heel vreemd’
Europa werkt in Oekraïne samen met fascisten en oligarchen
Must see: dit is de meest gecensureerde documentaire aller tijden