Begin deze maand kwam het populaire Russische kanaal ‘Россия – это я!’ (Rusland, dat ben ik!) met een onthutsende film over de ‘misdaden van het Kiev-regime tegen de kinderen in de Donbas’.
Getuigen zeggen dat Oekraïne kinderen en kinderorganen levert aan Europa en Amerika. Er komen mensen aan het woord die hun kinderen wisten te redden van ontvoering.
De kinderen worden ontvoerd door een organisatie die de Witte Engelen heet en die opereert onder auspiciën van de Oekraïense politie, klinkt het.
— Leading Report (@LeadingReport) June 15, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Laboratoria
Jongens en meisjes uit de Donbas vertellen in de film wat ze allemaal hebben meegemaakt. Het Westen beschuldigde Rusland recentelijk van het kidnappen van Oekraïense kinderen.
In de film komt onder meer Vera Vajiman aan het woord. Ze beweert voor de Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (OVSE) te hebben gewerkt.
Ze zegt dat er na Russische raketaanvallen laboratoria zijn ontdekt waar Oekraïense nationalisten de organen van kinderen oogstten.
Acht
“Ze vermoordden kinderen, plaatsten de organen in een box en gaven die boxen weer door,” vertelt ze. De boxen werden vervolgens als ‘graan’ geëxporteerd.
Vajiman zegt acht van deze labs te hebben gezien. Het gaat om labs die werden ontdekt na een explosie. “Er lagen lichamen. Er waren kinderen. Ontlede kinderen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.




Game over: ISIS krap bij kas, Russische gevechtsvliegtuigen drijven terreurgroep in het nauw
Legendarische verloren stad per toeval ontdekt. Deze oude kleitabletten gaven de locatie prijs
UFO-stukken meest gelezen in FBI Vault
Zo ziet de ‘vrijwillige uitkoop’ van Nederlandse boeren eruit
‘Verbijsterend’: geen enkele partij steunt verzoek voor debat over mogelijke vervolging van klimaatsceptische artsen
Peru gaat inheemse volkeren beter beschermen
800.000 vrijwilligers planten in één dag 50 miljoen bomen in India
Journalist dient klachten in over nepnieuws bij NOS. NPO Ombudsman komt met deze bizarre reactie en speelt complot-kaart
VVD-campagnevideo wekt woede en afkeer op: ‘Absurd en ongelofelijk tegelijk’