In Den Bosch kregen de militairen van het Regiment Genietroepen bezoek van koningin Maxima. Ze kreeg eerst uitleg over het werk van de militairen en daarna hielp zij hen met het vrijmaken van hindernissen.
Afgelopen maand werden de genisten ingezet bij de omvangrijke NAVO-oefening Steadfast Defender. De militairen bouwden onderweg naar Litouwen een brug zodat het konvooi door kon reizen.
Koningin Máxima heeft vandaag een bezoek gebracht aan het Regiment Genietroepen van @landmacht. De koningin deed onder andere mee aan verschillende oefeningen.
Lees hier meer over het bezoek: https://t.co/Erg4QtChMG pic.twitter.com/pltx3vgGIR
— Ministerie van Defensie (@Defensie) June 20, 2024
Ook koning Willem-Alexander liep een dagje mee met het leger. Hij maakte boven de Spadeadam Range van de Britse luchtmacht een trainingsvlucht in een Apache-gevechtshelikopter. Na zijn eigen trainingsvlucht sprak hij met enkele deelnemers aan de oefening.
Koning Willem-Alexander bracht vandaag een bezoek aan een oefening van @dhcluchtmacht in het Verenigd Koninkrijk. De koning was zelf onderdeel van de oefening en vloog een rondje mee in een Apache helikopter.
Lees hier meer:https://t.co/94KAqTi8of pic.twitter.com/amlwLaGCqI
— Ministerie van Defensie (@Defensie) June 19, 2024
Levensgevaarlijk
“Maxima breeduit lachend in een militaire outfit. Het globalistische koningshuis doet uiteraard graag mee om de ‘sneuvelbereidheid’ nog wat op te krikken,” constateert rechtsfilosoof Raisa Blommestijn. “Alles wijst erop: de geesten worden langzaam rijp gemaakt voor een oorlog met Rusland. Levensgevaarlijk.”
Topmodel Lonneke Engel merkt op: “Ja, ze maken ons warm voor oorlog! Maar zelf zullen ze echt niet gaan.”
Interessant doen voor de bühne
“Het koninklijk huis streeft toch naar blijvende vrede met Rusland mag ik hopen?” vraagt jurist Kim Tjoa.
Volgens fractievoorzitter van FVD in Arnhem Gino Luurssen is het vooral interessant doen voor de bühne. “Onze krijgsmacht is een puinhoop (helaas).”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Filmpje: Europarlementariër laat tijdens donderspeech geen spaan heel van Von der Leyen
Gigantisch grote hiërogliefen gevonden. Archeologen zijn compleet in shock door deze vondst
Onderzoekers: coronaprik heeft ‘giftige’ bijwerkingen, stop met vaccineren
Zien: Europarlementslid vertelt de keiharde waarheid over Oekraïne, maar dan wordt zijn microfoon dichtgedraaid
Emotionele smeekbede Geert Vanden Bossche: ‘Doe het niet!’
Beleggen in goud bij Doijer & Kalff: een tijdloze keuze
De macht van de onzichtbare bankiers: Je zult je ogen en oren niet geloven, want dit verhaal is BIZAR
Onteigening dreigt voor Brabantse boeren: overheid zet stevig tandje bij
Europarlementslid haalt uit naar Ursula von der Leyen: ‘Graaier die zichzelf verrijkt’