Great ResetBinnenland

Rutte 4 heeft al bepaald dat Schoof 1 naar het World Economic Forum in Davos moet

Help ons door dit artikel met iedereen op je socials te delen!

Het World Economic Forum heeft een ‘taskforce’ gevormd voor de Nederlandse overheid in de Vierde Industriële Revolutie, valt op te maken uit vrijgegeven Wob-documenten. “Het WEF blijkt meer dan een ‘praatclubje’,” schreef onderzoeksjournalist Marc van der Vegt, die de documenten heeft bestudeerd.

Spelers binnen de taskforce zijn onder meer de ministeries van Economische Zaken, Landbouw en Buitenlandse Zaken; bedrijven als Unilever, DSM en Rabobank; en publieke instellingen zoals de Wageningen University & Research en de provincie Gelderland.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Ambtenaren vinden dat het komen tot een juiste entiteit vooral het werk van het WEF moet zijn en niet van de Nederlandse overheid. “Met andere woorden, het World Economic Forum is de baas,” aldus Van der Vegt.

Building Back Better

Het blijkt lastig een WEF-entiteit te registreren in Nederland, maar daar heeft men diverse workarounds voor bedacht.

Het voornaamste doel van de innige samenwerking tussen de Nederlandse overheid en het WEF is een nieuw voedselsysteem, oftewel de zogeheten Food Innovation Hubs. Partners zijn Bayer, Microsoft, Pepsi, Unilever en het WEF.

Een tweede doel is ‘Building Back Better’ naar een digitale en groene economie.

Dit geldt ook voor een komend kabinet

Uit één van de stukken blijkt dat het WEF geen directe media-aandacht wil.

Het gaat overigens niet om een idee van de Nederlandse overheid. Dit initiatief komt voort uit het WEF. “Naar aanleiding van overleg met het WEF heeft het kabinet besloten te ondersteunen.”

Wat is het belang voor Nederland? “Deze activiteiten geven het ministerie van Economische Zaken en de Nederlandse regering ruimte om in het WEF-kader zichtbaar een rol te spelen (Davos, et cetera). Dit geldt ook voor een komend kabinet.”

naar

Van der Vegt merkt op: “Dus Rutte 4 heeft al bepaald dat Schoof 1 naar Davos moet om daar het beste jongetje van de klas te blijven spelen in het kader van Build Back Better naar een groene en digitale economie.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 160 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

112 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
SiFi
SiFi
1 jaar geleden

Hoezo moet?

Anne
Anne
1 jaar geleden

Rutte en consorten horen achter slot en grendel.

Henk R
Henk R
1 jaar geleden

Klinkt gezond deze partners van de food innovatieonshub. Dus voeding komt uit een fabriek. En bepaalde entiteiten hebben hier het monopolie over. Zo ook in de landbouw waar genetisch gemodificeerde planten, de norm worden. Ook dit zal voor een monopolie zorgen. Dit zal bayer (monsanto) zijn. En wie wordt er gesponsord door dit bedrijf? Juist, de bbb. Ook voor hun is de tafel al gedekt in Davos.

Cok
Cok
1 jaar geleden

Tja, als je je niet houdt aan wat het WEF en de Cabal willen, dan sturen ze de boze wolf op je af. Iedereen moet netjes in de rij blijven staan!

Realist
Realist
1 jaar geleden

Het WEF mag graag de controle uitvoeren, maar wat dacht u van de UN!

https://principia-scientific.com/how-the-un-intends-to-control-the-world/

WEF, UN, één pot nat!

Hans
Hans
1 jaar geleden

“Het voornaamste doel van de innige samenwerking tussen de Nederlandse overheid en het WEF is een nieuw voedselsysteem, oftewel de zogeheten Food Innovation Hubs. Partners zijn Bayer, Microsoft, Pepsi, Unilever en het WEF”.
Nou, dan weten we al hoe laat het is. Alleen maar ellende in de vorm van insecten in ons voedsel, genetisch gemodificeerd voedsel en de koeien en varkens volgepropt met zoveel prikken dat zij alleen daardoor al voortijdig komen te overlijden.
Wageningen was eens de trots van onze boeren. Nu is het overgenomen door de multi-nationale voedsel- en farmaceutische bedrijven en het WEF. Een schande dat Nederland en de Nederlandse regeringen het zo ver hebben laten komen!

Koddebeier
Koddebeier
1 jaar geleden

Ambtenaren horen niets te vinden, het zijn gewoon werknemers die horen te doen wat hen opgedragen wordt, anders moeten ze maar een andere baan zoeken !!

Koddebeier
Koddebeier
1 jaar geleden

Maar als ministers en staatssecretarissen te dom zijn voor hun taak hebben ambtenaren vrij spel !!

Ikke
Ikke
1 jaar geleden

Ik wist het , ik wist dat ze niets te zeggen hebben als regering. Als Geert ballen had was hij hier niet mee accoord gegaan en het wef vaarwel gezegd.
Maar ook deze regering zijn marionetten van het WEF , vaarwel Nederland

Draak
Draak
1 jaar geleden

En u raad het al: Onze Rotte bezocht Oekra twee dagen nadat hij Jens Stoltenberg hoofd van de NATO verving.
“Ukraine is closer to NATO than ever before. And we will continue on this path until you become a member of our alliance. I very much look forward to that day,” zei de griezel.

Want die grote oorlog moet en zal er komen en Rotte doet wat hem is opgedragen.
“President Vladimir Putin warned it would mean NATO is at war with Russia and ordered changes to Russia’s nuclear doctrine. ”
https://www.zerohedge.com/geopolitical/new-nato-chief-visits-ukraine-first-priority

Steven
Steven
1 jaar geleden

Gemaakte plannen kunnen toch worden afgeschaft door een neiuwe regering…daar is Nederland toch zo goed in?!

Bezorgde burger 1
Bezorgde burger 1
1 jaar geleden

We weten nu toch onderhand wel wat er speelt !
Op naar 1 wereldregering, 1 wereldmunt en 1 wereldreligie. Zoveel mag toch onderhand wel duidelijk zijn : alles naar Totale Controle.

En waarom zeggen we dit MEDE zo stellig : omdat het woord van God : de Bijbel ons hier in het bijzonder zo voor waarschuwt.

In dit tijdperk zijn de technieken, de methodes, de systemen klaar voor een wereldse controle systeem welke nog nooit door alle eeuwen is kunnen verwezenlijkt : daarom dat ook dit tijdperk de eindtijd wordt genoemd.

En we zitten er midden in: geen weg meer terug. Geen leider of land die ons hieruit zal kunnen helpen. Nee, kijk uit…. er komt juist een valse redder. In het bijzonder voor het Joodse volk : het land Israël.
De valse Messiah voorzegt in de Bijbel : de anti christ.

Dus allen wie roepen ( Trump, Poetin, de Paus bv ) ; We gaan jullie redden, kijk er mee uit… we leven in tijden dat de valse redder eerdaags zal opstaan !

Maar er is ondanks deze waarschuwingen ook een levende Hoop : de Here Jezus Christus. De werkelijke redder van deze wereld : zoek Zijn schuilplaats en je bent geborgen voor de zeer moeilijke tijd die komen gaat …

malion
malion
1 jaar geleden

Food Innovation Hubs. Partners zijn Bayer, Microsoft, Pepsi, Unilever en het WEF.
Ze zijn het GIF van de aarde.

anna
anna
1 jaar geleden

Eerst was het een complottheorie en nu is het dus een complotfeit. Wat ik mij wel telkens afvraag is: hoe komt het dat Nederland een voorbeeld functie heeft voor de wefplannen. Zou dat alleen komen door het lobbyen van flutte en max, of zit er nog meer achter…. We gaan het beleven.
Ik heb er alle vertrouwen in dat het ze NIET gaat lukken. NFN heeft hierin zeker een aandeel in gehad. Thanks.

EUSSR aan de Noordzee
EUSSR aan de Noordzee
1 jaar geleden

Het WEF wil geen directe media aandacht.
Nee natuurlijk niet want anders zouden de schapenkuddes wakker worden, en dat mag niet want alles moet in het geheim doorgevoerd worden.
Of het nu gaat om de klimaatleugen, de coronaleugen of hun plan om de wereld te veroveren en daarom WO3 uit te voeren.
En nu snap je dus ook waarom de onafhankelijke mediakanalen de mond gesnoerd moeten worden onder het mom van “het bestrijden van desinformatie en complottheorien”.
Vrijheid en democratie zijn een blok aan het been voor de globalistische elites en daarom schaffen ze die maar gewoon af, onder het mom van ze juist te beschermen.
Gaat het ze allemaal lukken om “het Vierde Rijk” in te voeren?
Ik denk dat het ze nooit gaat lukken, maar wij als wereldbevolking moeten wel massaal de strijd aanbinden met dit ongedierte.

bezorgde burger
bezorgde burger
1 jaar geleden

Lekkere klootzak is die Wilders dan. Snap uberhaupt niet dat mensen op die partij stemmen met zijn minder minder opmerkingen. Kijk ik zie de problemen met marokaans straattuig ook maar dit soort opmerkingen gaan echt te ver en zijn in mijn ogen ook dom.

Als die Wilders dit toestaat is het net zon landverrader als Rutte en co.

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Het is 1 groot theater stuk opgevoerd door het WEF WHO en de ELITE

Cathja
Cathja
1 jaar geleden

Wie bepaalt er wat moet en niet moet?
Voedsel wat onveilig is voor het menselijk lichaam zal ik NIET eten!
Verder ga ik niet tegen mijn wil in een 15-minutenstad wonen.
En er zijn nog tal van andere zaken waar ik NEE tegen zeg.
Wie heeft de zeggenschap over mij en anderen? Dat is niet Schwab, Schoof of andere figuren.
Dat zijn wij zelf!

Weldenkend mens
Weldenkend mens
1 jaar geleden

En dat zijn allemaal mensen die door ons betaald worden en voor ons zouden moeten werken. HOE LANG PIKKEN WIJ DIT NOG MET Z’N ALLEN?
Het kan niet anders of deze mensen moeten wel chantabel zijn. Anders doe je hier toch niet aan mee? Een normaal mens zou toch zijn baan opzeggen als je hiertoe gedwongen wordt? Dus waardoor zijn ze chantabel? Maak dat openbaar en de ellende is voorbij.

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Ze zijn juridisch verbonden met het WEF, het WEF bepaald achter de schermen het beleid van Nederland!!!!!….. Het wordt tijd dat dit ontbonden wordt, net zoals in de VS zijn er nu vijf Staten die het gedaan hebben!!!!!….. Dat geldt tevens voor de VN, WHO bij wet niet meer toegelaten, het is een Nazi organisatie met terroristische banden!!!!!….∆∆∆∆∆

Realist
Realist
1 jaar geleden

Voor degenen die investeren, check eerst of jouw aandeel het WEF steunt:
https://www.weforum.org/partners/#search
Wij hoeven natuurlijk niet ons geld in bedrijven te stoppen die het WEF steunen, of tenminste we kunnen het minimaliseren.

Ron
Ron
1 jaar geleden

Er moet helemaal niets,dat bepaald de bevolking niet Schoof.
Het WEF is een criminele organisatie die probeert de wereld over te nemen.
Vergeet het maar klaus,verzet is in aantocht voor alle landverraders.

Prikkienie
Prikkienie
1 jaar geleden

Ik dacht dat hij al bij ie WEF club zat !! Die gemene schoof, die al tekende bij de VN, zonder medeweten van de burgers !! Achter de schermen was HIJ de man die alles regelde, en doorgaf over de corona aan Rutte !!! War een “FIJNE KEREL”” BAH

Hans M
Hans M
1 jaar geleden

Onze ziel is aan de duivel verkocht. Je zou ze toch met de koppen tegen elkaar slaan.????

Albert Belgium
Albert Belgium
1 jaar geleden

Maken jullie geen zorgen want god de schepper laat niet met zich zollen en de aarde hellemaal niet. Ze denken voor god te kunnen spelen

Vagevuur...
Vagevuur...
1 jaar geleden

Er is een on-beïndigbaar contract cq abonnement afgesloten incl. het maandelijkse “clubblad”…
Een “gold-member” mocht deelnemen aan Epsteins Island !
Het WEF, een sekte a-la-carte…
Ps, waarom of waar door is het donorregister… vul dit maar zelf in…

Janny
Janny
1 jaar geleden

De Lidl is ook al begonnen met knoeien met eten ze mengen gehakt met eiwitten van erwten ,zal niet lang duren dan zitten er meelwormen en sprinkhanen doorheen ,nou ze mogen van mij hun vieze gehakt lekker zelf opeten ,groenten hoef je daar ook niet te kopen dat is bijna verrotte als je thuis bent ,in ieder geval de volgende dag wel,daar zit zoveel vergif op niet normaal ,kom er alleen nog maar om badkamer reiniger dat werkt als een tierelier

THJ
THJ
1 jaar geleden

Artikel 97a werken voor een externe agenda tegen de belangen en wensen in van het NL volk daar staat levenslang op, als daar geen gehoor aan wordt gegeven dan hebben wij het recht om al deze verraders op welke manier dan ook te elimineren.

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

“Partners zijn Bayer, Microsoft, Pepsi, Unilever en het WEF.”
Goh, “toevallig” hè, dat ratte ooit werkzaam was voor unilever.
Hun vooruitgeschoven mannetje.

zona
zona
1 jaar geleden

Wat een vreselijk land is dit geworden, met vreselijke mensen die het beleid voeren van het WEF. Wat heeft stemmen nog voor zin? En gelukkig doe ik dit al jaren niet meer.Zeer verdrietig zie ik hoe dit land in een neerwaartse spiraal terecht is gekomen.Het enige wat ons nog kan redden is dat we met z’n allen in opstand komen en dit niet langer meer pikken en of dat zal gebeuren denk ik niet, want veel, veel mensen zien nog niet wat er aan de hand is en nemen alles voor zoete kauw.Ze vinden het prima zo. Ik hoop nog dat dit kabinet binnenkort valt en een ieder op FVD gaat stemmen.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Waar heeft dat ooit in een verkiezingsprogramma gestaan?

We zitten lang en breed in een fascistische technocratie.

Het geld rolt van beneden naar boven essentie van fascisme samen met verstrengeling van het top gajes dat zich overheid noemt in pedo en homo orgies.

JohnC
JohnC
1 jaar geleden

Hoe lang moeten burgers deze samenzwering accepteren van deze regering en deze overheid? Dit gaat alle perken te buiten.
Burgers hebben dit wanbeleid nu 15 jaar aangezien met krommende tenen.
Er lopen nu 4.5 miljoen immigranten tegen de wil van de burgers. De economische en culturele schade is gigantisch die uitsluitiend gedragen wordt door de burgers.
De regering heeft geen andere inkomsten dan door de burgers.
En het gehele beleid van covid, vaccins, windmolens, CO2, stikstof, warmtepompen, uitfaseren aardgas, Steun Oekraine, blind delegeren bevoegdheden naar EU, WEF en UN …. het is allemaal beleid erop gericht dit land cultureel en economisch kapot te maken en maximaal bevoegdheden naar de elite te schuiven met hun satanische NIeuwe Wereld Orde.

Naar de burgers wordt totaal niet geluisterd: integendeel !!! Zelf kamerleden worden vervolgd die niet meer dan een discussie over het onderwerp willen voeren.

Als het Nederlandse leger niet achter de burgers gaat staan (waarom doen zij dat al niet?), is er maar een oplossing en dat is revolutie !!!!

snappie
snappie
1 jaar geleden

Hoogste tijd voor FVD

Snappie
Snappie
1 jaar geleden

Yeah donder maar op met die mafklappers in de politiek.
Wie is hier niet de baas in nederland?
Het volk zou de baas moeten zijn maar wij worden aan alle kanten bedonderd.

salvar
salvar
1 jaar geleden

Ambtenaren vinden dat het komen tot een juiste entiteit vooral het werk van het WEF moet zijn en niet van de Nederlandse overheid. “Met andere woorden, het World Economic Forum is de baas,” aldus Van der Vegt.

sinds wanneer heeft het wef iets over mij te zeggen of anders gezegd over de bevolking?

ambtenaren en de overheid buitengesloten want dat tuig interesseert mij geen moer.

mensen (mens ) dat is de naam die wij gekregen hebben van god , begaafd , zelfstandig , soeverein en universeel dus niemand en dan ook niemand heeft iets over jullie of mij iets te zeggen.
wij hebben van de schepper de vrije wil gekregen en zal niet onderdrukt worden.

het wef kan van mij de pest of de pokken krijgen.

dus MENSEN wat staat ons te doen?

simpel terug vechten (niet perse fysiek) en trek een streep tot hier en niet verder of je wil graag slaaf worden de keuze is aan ONS.

doe je mee?

Dirk
Dirk
1 jaar geleden

Schoof is als Rutte het potverteren gaat gewoon door.

Een man van 81
Een man van 81
1 jaar geleden

Hiervoor zullen ze ongelooflijk op hun flikker krijgen.
Dit is landverraad en daar staat levenslang op.

Sardo
Sardo
1 jaar geleden

Als het nu nog niet duidelijk is dat NL is overgenomen door een buitenechtelijke macht terwijl NL massaal tegen gestemd had voor de toetreding EU, zijn we verraden door die Rattekliek olv Ratte 1 t/m 5.

het is oorlog beste medelanders.

NL geheel plat gooien en de bezem door DH.

Caat
Caat
1 jaar geleden

Allemaal geprenetreerd door ome klaus.Bukken schoofie vooral bukken.

Teuwen Harry
Teuwen Harry
1 jaar geleden

Jullie bedoelen toch Rutte V

Julia
Julia
1 jaar geleden

Schoof zal dat niet spijten hij is toch ongekozen als interim MP op de stoel gezet om het Rutte beleid voort te zetten. Hij stond toch als eerste bij Zelensky om nog even 200 miljoen extra te schenken. Schoof is het duplicaat van Rutte pro Oekraïne en dus voortdurend steunen om nog meer bloed te vergieten. Belastingverhogingen, valse beloften zie ook het zogenoemde streng asielbeleid, bestaanszekerheid ja voor de voortdurende invasie van gelukzoekers en de Nederlander de betaalslaaf dus mag wederom strakker de broekriem aantrekken.Kortom Schoof is geen haar beter dan Rutte en een WEF keffer dat knikkend en buigend zijn opddrachten uitvoert zoals hem deze zijn opgedragen. Ik vind persoonlijk dat deze man geen enkele uitstraling heeft voor een MP en zijn communicatie/presentatie mag hij ook wel wat aan gaan verbeteren die man zit vol met zenuwtrekken. We mogen hopen dat het kabinet Schoof zo snel mogelijk valt daar komt niets van terecht en er snel nieuwe verkiezingen komen. We zijn wederom flink belogen met valse beloften.

Ria
Ria
1 jaar geleden

hahaha, ik lag er maar om. Nu en nooit ga ik ook maar ergens aan meedoen, als elke gezond persoon op aarde dat ook doet incl de politie, handhavers, beveiliging etc. , nee, nee ,nee, dan kunnen ze roepen en regeltjes verzinnen wat ze maar willen, maar de macht ligt bij de gewone mens. Wij zijn toch gvd geen slaven van een groep Psychopaten?? Kom mensen, vertrouw op je eigen ik en je ziel, die verkoop je niet aan de duivel!!

malion
malion
1 jaar geleden

Schwab heeft helemaal niets te zeggen over Europa of de wereld, de WEF heeft zichzelf zichzelf na WW2 aangesteld met hele duistere bedoelingen. Hoe hebben we het ooit zover laten komen?

salvar
salvar
1 jaar geleden

ik heb het idee dat 80% van de burgers het niet in gaten hebben of ze denken dat het wel meevalt.
kan ook zijn dat ze het een goed idee vinden?

Lexy
Lexy
1 jaar geleden

Geheim agent super schoof was de man werkzaam achter de schermen, nu staat hij voor de schermen. Spannend?

Duinsnip
Duinsnip
1 jaar geleden

Hoezo verkiezingsuitslag? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? enz.

Jef
Jef
1 jaar geleden

Nou nog een leuk fotootje van Geert in Davos, weten we gelijk waar we aan toe zijn.

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

LANDVERRAAD!

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

Gaan groen en digitaal wel samen.
Daar geloof ik niets van.
Digitaal hoe kan dat groen zijn?
Er zijn allerlei grondstoffen nodig om te maken wat digitaal is.

Weinig groen, vooral wat voedsel betreft,.als vissers, boeren en tuinders worden gelimiteerd
Voedsel v.d. gronden v. GATES, die gemodificeerd worden en wat al niet meer.
Puur vergif, niets natuurlijks of groen aan.

Onlangs las ik dat E-nummers, de stoffen waar de nummers en cijfers voor staan, door de pharmsceutische industrie worden ontwikkeld.

Wie het voedsel heeft, heeft de macht.
M.I.z. gaat N.L. met alles erin en erop naar de filistijnen, door het machtsverbond met WEF.

paratrooper
paratrooper
1 jaar geleden

Schooff hoeft helemaal niet naar WEF maar als je er lid van bent en dat is hij… ja dan ga je je land verraden!

johan
johan
1 jaar geleden

Luisteren naar de meester.. niet naar het volk. Hoe vaak is dit al voorgekomen.

Peter
Peter
1 jaar geleden

En wat doet Wilders hieraan??
Stem Baudet.

George
George
1 jaar geleden

Ik voel absoluut niet de behoefte me te verdiepen in het oeverloze gezwam van de huidige schijnheilige coalitie die zich laat chanteren door het NAZI clubje WEF. De regering is er voor de Nederlandse burger en heeft onze soevereiniteit te respecteren. Ik weiger me als een soort van horige aan het WEF en de rest van de DAVOS criminelen ondergeschikt te maken. De Tweede (slaap) Kamer besmeurt haar eigen positie als Volksvertegenwoordiging en pleegt verraad aan haar kiezers door de macht af te staan aan ongekozen Instituten en Multinationals die de MAMMON aanbidden en het volk willen degeneren tot slaaf van hun BUILD BACK BETTER maatschappij. BRUSSEL WEF, WHO, VN, NAVO, SOROS, GATES, BIG BANKING, BIG PHARMA, BIG AGRICULTURE etc…. Het zijn geldwolven voor wie een mensenleven niet telt. Nederland is bezig met zelfdestructie door deze MAFIOSEN in ons soevereine bestel toe te laten en heeft lak aan de gevoelens en meningen in de samenleving. Het hele ambtenarenapparaat en het Schoof circus is beschimmeld en over de houdbaarheidsdatum heen. .Tijd voor de grote schoonmaak en het WEF VIRUS uit te bannen uit ons parlementair bestel. Vandaag nog!! Weg ermee. Opgeruimd staat netjes.

Franky
Franky
1 jaar geleden

Dit moeten “WIJ” onderhand is gaan stoppen die bullshit??
Wat voor mafkezen zijn het die dit allemaal denken te moeten bepalen???

Rinus
Rinus
1 jaar geleden

Moeten deze amtenaartjes en andere landverraders niet worden ontslagen en vervolgd, of is het OM gewoon een verlengstuk van een buitenlandse macht?

Marianna
Marianna
1 jaar geleden

wat een verrassing, dat hadden wij nooit kunnen denken

Wakker worden
Wakker worden
1 jaar geleden

Overheden gaan stilaan verdwijnen. Tradities en eigen cultuur verdwijnen. Monopolie bedrijven zullen ons ons voedsel leveren, geneesmiddelen, kleding, etc. Verenigde Naties zal als globale overheid optreden. WHO de globale overheid op vlak van gezondheid. NAVO op vlak van defensie. Musk zal ons ultrasnelle en overal bereikbaar internet leveren. AI zal met ons chatten ipv echte mensen, en tegelijkertijd als een inlichtingendienst optreden. CBDC zal de wereldmunt worden. Dit is waar ze naartoe willen gaan.

Sdl
Sdl
1 jaar geleden

Rutte heeft niets te willen. Is geen premier meer. Opzouten. Wacht jouw proces in Brussel maar even af. Hij mag zijn straf niet ontlopen vind ik en dat geldt voor meer personen. Toeslagen affaire maar ook de vele Covid slachtoffers die erin getuind zijn je doet het voor een ander.

alex
alex
1 jaar geleden

Wanneer worden die idioten gearresteerd !

Jack
Jack
1 jaar geleden

De fascisten gaan gewoon door met hun plannen…

Back to top button
112
0
We lezen graag je reactie!x