Uit geheime WhatsApp-berichten die zijn vrijgegeven blijkt dat de Britse regering medicijnautoriteit MHRA opdroeg om zorgen over de coronavaccins de kop in te drukken.
Huisarts Els van Veen, die ‘des duivels’ is, vraagt zich af hoe dit in Nederland zit. “Jullie hoorden toe te zien op de veiligheid van de coronaprikken. Ze zijn aan kinderen gegeven, aan zwangeren, ze waren zogenaamd veilig en effectief. Ik kon mijn eigen kinderen niet eens beschermen tegen jullie prikdrang.”
“Waar is Hugo de Jonge nu?” vraagt ze. “En Marion Koopmans en Roland Pierik en de rest van de Denktank Desinformatie?”

Onrust wegnemen
Medisch adviseur Wendy Mittemeijer wijst erop dat in Nederland bijwerkingencentrum Lareb de taak kreeg ‘onrust over bijwerkingen weg te nemen’ om de vaccinatiegraad te maximaliseren.
“In mijn ogen is dat echt iets anders dan gedegen safety monitoring of neutrale volledige informatieverstrekking over vaccins,” stelt Mittemeijer.
Wanneer de medische waakhond wordt omgeturnd tot politieke schoothond, dan werken de controlemechanismen niet meer, merkt voormalig Europarlementariër Marcel de Graaff op. “En dus is dan de politieke agenda belangrijker dan de veiligheid van medicijnen.”
Gates
Onlangs meldden we dat de MHRA en andere toezichthouders een rapport van Pfizer over de veiligheid van de covidvaccins al een half jaar in de la houden.
Het Britse oud-parlementslid Andrew Bridgen wees er eerder op dat de MHRA voor 86 procent wordt gefinancierd door de farmaceutische industrie. “De stroper betaalt de jachtopziener.” Ook Bill Gates geeft het medicijnagentschap geld.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Sterke twijfels bij officiële verhaal over MH17-ramp. Onafhankelijk onderzoeker en filmmaakster komen met documentairereeks
Trump kondigt plan aan om Deep State te ontmantelen: ‘Er slapen een heleboel mensen slecht’
Kijk: Schoof probeert uit te leggen waarom Oekraïne geen proxyoorlog is, maar komt dan uit bij definitie van proxyoorlog
17 artefacten die suggereren dat geavanceerde beschavingen duizenden (of miljoenen) jaren geleden bestonden
President Zelensky onder vuur vanwege oproep Europees leger: ‘Knettergek’
Na 19 jaar weer nieuwe polio-uitbraak op de Filipijnen. Raad eens wat de oorzaak is
Slapen, hoe vanzelfsprekend is dat voor jou?
Marion Koopmans wil verspreiders van ‘desinformatie’ achter de tralies wegens georganiseerde misdaad
Gezond ouder worden met oervoeding