Valt het jullie ook op op sociale media? Steeds meer mensen hebben en krijgen een hekel aan het NOS Journaal. Dat neemt maar toe, zegt Harry Vermeegen in een nieuwe video. “Een enorme klachtenbrei is het gewoon over het NOS Journaal.”
“Mensen zijn woedend over het NOS Journaal.” Vermeegen begrijpt dat wel: “Af en toe in tussenzinnetjes wil dat NOS Journaal toch o zo graag laten weten aan welke kant ze staan.”
Stiekeme commentaartjes
Dat het bijvoorbeeld heel slecht is voor de wereld dat Trump gekozen is. Dan willen ze toch even laten weten waar het NOS Journaal staat. Dat gebeurt ook bij berichten over het klimaat, Israël, Wilders, enzovoorts.
“Maar ik wil helemaal niet weten waar het NOS Journaal staat,” aldus Vermeegen. “Het NOS Journaal moet gewoon in het midden staan. Vertel mij nou gewoon wat er gebeurd is. Punt. Zonder die stiekeme commentaartjes van jullie erbij.”
Enorm genoeg van
Daar hebben de mensen enorm genoeg van, benadrukt hij. “Als het NOS Journaal zo doorgaat, dan keren nog veel meer mensen zich af van dat NOS Journaal.”
Tegen die lui bij het NOS Journaal zegt hij: “Zoek eens het woord ‘neutraal’ op.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ecuador pakt corrupte agenten aan
Mariska belandde na haar Pfizer-booster in het ziekenhuis en dit kreeg ze daar te horen
Chinese viroloog publiceert bewijs dat corona in lab is gemaakt: ‘Smoking gun’
Chris Stoffer: ‘Omikron legt bom onder coronapas, 2G de prullenbak in’
Journalist: “9/11 was door de Amerikaanse overheid gefinancierd terrorisme”
Jan Roos werd uit zijn huis getrokken, Hans Teeuwen kreeg een politie-inval, maar voor Bob Vylan gelden andere regels
Kijk: Stormtroopers van Trudeau vertrappen iedereen die vrij wil zijn in Canada
FBI doet geheimzinnig over mogelijke UFO-waarneming: ‘Langwerpig, cilindervormig object’
Deze marechaussee gaat op 21 juni demonstreren tegen coronabeleid: ‘In strijd met de eed’