Epstein-eiland is niet het enige eiland waar ze kinderen pijn hebben gedaan, zei acteur Jim Caviezel in gesprek met Steve Bannon.
De twee eilanden van Epstein stonden bekend als ‘pedofieleneilanden’ en ‘orgie-eilanden’. Caviezel zei dat inlichtingendiensten meerdere Epstein-eilanden ‘runnen’.
Actor Jim Caviezel says that adrenochrome is ten times stronger than heroin. He also says that intelligence agencies run several Epstein Islands. pic.twitter.com/YLu9qOCFOr
— Paul White Gold Eagle (@PaulGoldEagle) July 15, 2025
(Video verwijderd? Klik hier...)
Adrenochroom
Agenten vertelden hem dat een vat lichaamsdelen en bloed van kinderen 77.000 dollar kost en dat het materiaal naar biolabs in Oekraïne en andere landen wordt gestuurd om er adrenochroom van te maken.
Volgens Caviezel werken vele Amerikaanse overheidsagentschappen hieraan mee en wordt er grof geld aan verdiend. De acteur was bij Bannon om te praten over zijn film ‘Sound of Freedom’, die gaat over een waargebeurd verhaal over kinderhandel. Tijdens de opnames in Colombia werkte hij met meerdere oud-agenten en Navy SEALs.
10 keer sterker dan heroïne
Caviezel verwees tijdens het gesprek naar klokkenluider Tara Lee Rodas, die werkte voor het Amerikaanse ministerie van Volksgezondheid en Sociale Zaken en die getuigde dat er 85.000 kinderen vermist zijn. De media deden er niets mee, klaagde de acteur. “Niemand wil het erover hebben.”
Hij zei ook dat adrenochroom al jaren door de elite wordt gebruikt als drug en 10 keer sterker is dan heroïne. “De drug zorgt er onder meer voor dat je er jonger uit gaat zien.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Paus Franciscus geeft ‘laffe’ wereldleiders veeg uit de pan: “Poep van de duivel”
Dit 3-jarige jongetje had volgens artsen nog maar 48 uur te leven tot zijn moeder hem cannabisolie gaf
Gepensioneerde hoogleraar: buitenaards contact is een feit
Wie profiteren er van de klimaatmaatregelen en waarom is klimaatverandering een hoax? Deze wetenschapper heeft de antwoorden
AD vraagt lezers of ze de nieuwe coronaprik gaan halen, maar vergeet de reacties te censureren: een greep
Kijk: Medeoprichter Greenpeace heeft het helemaal gehad met de klimaatluchtfietserij
Kerngezonde Belgische eliterenner (28) zakt in elkaar en sterft na hartaanval
Niet-ingeënte mensen ‘krijgen minder vaak kanker en reuma’
Kijk: Europarlementariër ageert fel tegen ‘satanische WEF-agenda’