Donderdag was de tweede dag van het hoger beroep in de zaak van Gideon van Meijeren. ON!-verslaggeefster Arlette Adriani sprak hem voor het gerechtshof, waar opvallend genoeg geen andere media te bekennen waren.
“Weet je wat mij opvalt. Ik zie helemaal geen andere media,” aldus Adriani. Toch wel heel opmerkelijk, reageerde Van Meijeren. “Je ziet de hele dag door allemaal nieuwsberichtjes over koetjes en kalfjes, maar wanneer er een parlementariër, een lid van de oppositie vervolgd wordt door de Staat vanwege kritiek op diezelfde Staat – een hele uitzonderlijke zaak, ook met hele grote gevolgen voor de vrijheid van meningsuiting, het overstijgt echt mijn persoonlijk belang – dan is het toch wel heel typerend dat de media dit helemaal dood willen zwijgen.”
Mijn vertrouwen in de media was al naar een dieptepunt gedaald en zo mogelijk is dat nog verder gedaald, voegde hij er nog aan toe.
Vandaag is de tweede dag van het hoger beroep in de zaak van @GideonvMeijeren. @ArletteAdriani sprak hem voor het gerechtshof.
“Vandaag ga ik het echte inhoudelijke pleidooi houden. Ik hoop dat ik een rechter tref die te goeder trouw recht gaat spreken en tot het inzicht komt… pic.twitter.com/YPQyt9fh15
— Ongehoord Nederland TV (@ongehoordnedtv) January 29, 2026
BOEM:
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Vitaminwater ontmaskerd als suikerwater (video)
Het is echt van de zotte! Meer dan 1000 bomen gekapt voor 5 windmolens: ‘De burger pikt dit niet’
Voormalig Chinese overheidsfunctionaris bevestigt bestaan aliens tijdens UFO-top
Arts onderzoekt covidprik in het lab en is geschokt door wat ze ziet
Het kan niet langer zo doorgaan: word wakker! Word wakker! Word wakker! Europarlementariër steekt tirade af
Grote tegenslag voor de Gates Foundation
De ene na de andere journalist sterft plotseling en onverwacht tijdens WK voetbal in Qatar
Arts-epidemioloog treedt uit anonimiteit: ‘Ik wil niet medeplichtig zijn aan deze misdaad’
Een voorproefje van het zonnemaximum (video)