Er circuleert momenteel een verhaal op internet over een man genaamd Al Bielek die beweerde in de vorige eeuw al naar Mars te zijn gereisd. De inmiddels overleden Bielek zei in 1989 voor het eerst dat hij onderdeel was geweest van geheime Amerikaanse overheidsprojecten.
Hij zei onder meer dat hij samen met zijn halfbroer Duncan Cameron meerdere keren naar Mars is geweest. Hij zei dat ze ook andere planeten hebben bezocht. Bielek claimde verder dat hij de aarde in het jaar 6037 en 100.000 voor Christus heeft gezien.
In 1990 legde hij een getuigenverklaring af bij de jaarlijkse MUFON-conferentie en gaf hij details over zijn ervaringen. Bielek haalde het nieuws en werd geïnterviewd over beweringen dat hij naar het jaar 2749 gereisd zou zijn en tijd had doorbracht in een hoogontwikkelde beschaving.

Bielek gaf details over de steden in dat jaar. Hij zei dat sommige tot vier kilometer in de lucht zweefden met behulp van antizwaartekrachtsystemen. De steden werden volgens hem bestuurd door kunstmatige intelligentie en maakten deel uit van een wereldwijd netwerk van radioactieve kristallen die ‘lama’s’ werden genoemd. Eén daarvan las zijn gedachten om erachter te komen waarom hij er was en hoe hij er was gekomen.
Bielek zei dat hij was uitgekozen om deel te nemen aan twee geheime projecten, het Philadelphia-experiment en het Montauk Project. Het Philadelphia-experiment is een vermeend experiment in de marinehaven van Philadelphia in 1943 om onzichtbaarheid van een marineschip te bewerkstelligen door manipulatie van magnetische velden.
Er zouden allerlei vreemde effecten opgetreden zijn zoals verdwijning van bemanningsleden, tijdreis-effecten en zelfs teleportatie van het schip. Volgens de officiële lezing van de marine is het verhaal een opgeklopte mythe. Nu zou dit project verder gevoerd zijn als het Montauk Project.
Critici zeggen dat de beweringen van Bielek niet met elkaar stroken en klinken als sciencefiction. Christine Dickey zegt op de website bielek-debunked.com dat zij hem heeft ontmoet: “Ik kende Al Bielek rond 1987. Steeds als ik hem kritische vragen stelde, had hij een antwoord klaar. Zijn verhalen werden ieder jaar steeds fantastischer.”
Boekentip: The Montauk Project
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Ons voedsel wordt gemanipuleerd en Frans Timmermans speelt daar een belangrijke rol bij
Oud-vicepremier Ollongren toegetreden tot raad van commissarissen Postcode Lottery Group: ‘Baantjescarrousel’
De EU bouwt nu aan een nieuwe ijzeren kooi, waar jij als ‘werkbij’ in wordt vastgezet
FBI lanceert nieuw onderzoek naar Clinton Foundation. Wat gaat er gebeuren met Hillary?
Wat je moet weten over de rechter die Marine Le Pen veroordeelde: ‘Linkser kon je niet vinden’
“Ik ben paranormaal begaafd”
Het geheim: we zijn niet alleen (video)
51 jaar na de moord op JFK: complottheorieën zijn nog springlevend
Spoeddebat met minister Dijkstra over instemmen pandemieverdrag: ‘Schoffering van de Kamer’