Een hobby-historicus uit het oosten van Duitsland heeft naar eigen zeggen de kernbommen van Hitler gevonden in een geheime ondergrondse bunker.
De 70-jarige Peter Lohr zegt enorme grotten onder het Jonastal in Thüringen te hebben ontdekt met behulp van bodemradar. Hij trof daarin vijf grote metalen objecten aan, waaronder ’tenminste twee atoombommen’.
De vorm van de objecten komt overeen met die van een kernwapen, aldus Lohr, die mechanisch ingenieur is. “Het metaal ligt er al 71 jaar,” waarschuwde hij in Bild. “Op een bepaald moment draait dit uit op een tweede Tsjernobyl.”
Geen complottheorie
De autoriteiten lijken hem niet serieus te nemen, maar hebben hem wel gezegd dat hij zijn onderzoek niet mag voortzetten.
Dat de nazi’s werkten aan hun eigen kernwapen is geen complottheorie. In juli 2015 zond de ZDF een documentaire uit over de kernwapens van de nazi’s. In de film wordt een document getoond waaruit blijkt dat het Russische leger wist dat de Duitsers de beschikking hadden over een atoombom.
Kernproeven
De gerenommeerde historicus Rainer Karlsch publiceerde daarnaast een boek waarin hij stelde dat de nazi’s een atoombom hadden ontwikkeld. Hij schreef dat Duitsland in oktober 1944 en maart 1945 kernproeven heeft gedaan.
Volgens redacteur Sven Felix Kellerhoff van Die Welt is er geen bewijs dat de nazi’s werkten aan een superbom of een wonderwapen. Hij merkte op dat minister van propaganda Joseph Goebbels nergens in zijn dagboek spreekt over zo’n bom.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Wetenschapsjournalist plaatst fophef over ‘levensgevaarlijke’ hitte door ‘klimaatverandering’ in Nederland in perspectief
Huisarts: ‘Wat ik heel kwalijk vind, is dat er gezegd wordt dat de coronavaccins veilig zijn’
‘Westerse instructeurs en Oekraïense commandanten GEDOOD’ bij Russische raketaanval Kryvy Rih
Koning Willem-Alexander doet lacherig over corona: ‘Dat is fake news’
VIDEO: Alle regeringen worden geleid door leugenaars en niets van wat ze zeggen moet worden geloofd
Palestijnse televisie: Israël verantwoordelijk voor 9/11
World Economic Forum beheert en archiveert mailverkeer van rijksambtenaren: ‘Niets aan de hand hoor’
Medisch microbioloog: ook al ben je gevaccineerd, dan nog kun je besmet raken en het virus overdragen
Sneeuwstormen en ijs leggen delen Europa lam: ‘Heb dit nog nooit gezien’