Er is een complottheorie opgedoken die stelt dat beroemdheden die zich in het openbaar laten zien met een blauw oog, leden van de Illuminati zijn. Dat schrijft de Daily Mail.
Onlangs zijn acteurs, muzikanten, politici en zelfs de paus gefotografeerd met een blauw oog. Complottheoretici beweren dat het gaat om inwijdingsrituelen.
Op deze manier kunnen leden omhoog klimmen binnen de sinistere organisatie, zo is de gedachte.
Alle wereldleiders
Radiopresentator Sherry Shriner, auteur van ‘Interview With The Devil’, zei: “Je ziet steeds blauwe plekken in het gezicht van Illuminati-politici en -entertainers en dit heeft geleid tot speculatie dat hun ziel is vervangen tijdens een satanisch ritueel.”
Shriner, die afgelopen jaar overleed, claimde dat alle wereldleiders dit ritueel hebben ondergaan.
In de afgelopen jaren zijn onder meer Adam Sandler, prins Philip, George W. Bush en Liz Hurley in het openbaar verschenen met een blauw oog.
Opeens
Prins Andrew had er vorig jaar één, terwijl prins Philip beweerde dat hij op een ochtend in 2013 wakker werd en opeens een blauw oog had.
Paus Franciscus had vorig jaar een blauwe plek onder zijn oog, volgens hem als gevolg van een ongeluk in de Pausmobiel.
George W. Bush beweerde dat hij tijdens een toespraak in het gezicht was geraakt door een microfoon.
Teken van de duivel
In het verleden werd gedacht dat een blauw oog het ‘teken van de duivel’ was, zoals valt te lezen in het Freeman’s Journal uit 1879 getiteld ‘een blauw oog’.
Noah Christopher van America First Patriots vroeg zich af waarom zo veel politici de laatste tijd worden gezien met een blauw oog.
“Tuurlijk is het mogelijk dat diverse politici zomaar ergens tegenaan lopen en tegelijkertijd een blauw oog krijgen, maar ik vind het nogal vreemd,” zei hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Nederlanders sturen folder van NCTV over noodsituatie massaal retour: ‘Idioten!’
Gideon van Meijeren: er is een elite die wel degelijk openlijk aan het streven is naar een Nieuwe Wereldorde
Verbazing over ommezwaai minister Agema: ‘Is ze onder druk gezet?’
Nostradamus ‘voorspelde’ Donald Trump 400 jaar geleden. Zijn deze profetieën het bewijs?
De Jonge in november 2020: je moet heel erg oppassen met gedachten over een vaccinatiepaspoort
Onthutsende cijfers: beerput rond covidprik ‘gaat langzaam maar zeker open’
Chinese stad Wuhan gehuld in mysterieuze mist
Tienermeisje werpt basketbal terwijl ze in coma ligt
In alle 50 Amerikaanse staten worden reusachtige detentiecentra gebouwd, maar voor wie zijn ze bedoeld?