Een professor van de Canadese McMaster University is ervan overtuigd dat de drie World Trade Center-torens op 11 september 2001 gecontroleerd zijn gesloopt.
“Dit heeft me al heeft wat hoofdbrekens bezorgd,” zei hoogleraar civiele techniek Robert Korol. “Ik kon maar niet begrijpen hoe die gebouwen waren ingestort. Het klopte gewoon niet.”
WTC 7 werd niet door een vliegtuig geraakt, maar zakte toch als een kaartenhuis in elkaar, aldus Korol, toevoegende dat er kantoren van de CIA en Secret Service gevestigd waren.
Explosieven
Nooit eerder stortte een hoog gebouw met een stalen constructie in als gevolg van brand, met uitzondering van de aardbeving in Mexico-Stad in 1985, merkte hij op.
Het enige fenomeen dat dergelijke gebouwen op deze manier kan doen instorten is normaal gesproken gecontroleerde sloop, waarbij explosieven worden gebruikt.
“Alleen de bovenste verdiepingen stonden in brand en dus is de kans klein dat de hitte zich naar beneden heeft verspreid om de stalen constructie te verzwakken,” zei hij tegen de Daily Commercial News.
Vlamvertragers
“Verder werden de brandhaarden behandeld met vlamvertragers waardoor ze zich niet verder konden verspreiden,” klonk het.
Kolos wees erop dat verpulverd beton van de Twin Towers tot op 370 meter afstand van de torens is gevonden. Dat moet met explosieve kracht uit de gebouwen zijn geslingerd.
“De meest voor de hand liggende verklaring is gecontroleerde sloop en hoogstwaarschijnlijk is er thermiet gebruikt,” zei hij.
Overweldigend bewijs
De professor zei verder dat de stalen constructie van de gebouwen normaal gesproken het domino-effect zou hebben voorkomen.
“Er is overweldigend bewijs dat de drie gebouwen zijn vernietigd door middel van gecontroleerde sloop,” concludeerde hij.
Foto: MattWade Wikimedia Commons
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Commerciële luchtvaart mag niet vliegen op Lelystad Airport vanwege ‘stikstof’, maar Defensie wel: ‘Onaanvaardbaar’
Rutte brengt volgens Russische ambassade nazigroet: ‘Ai, niet slim’
Onze geheime dienst zorgt voor ophef: ‘Dit is echt full-blown Stasi’
Zeldzaam zeedier bestaat uit duizenden klonen (video)
Maar liefst een derde van alle kinderpornobeelden staat op Nederlandse servers: ‘De cijfers zijn schokkend’
Krant: “Meeste olie Islamitische Staat gaat via Koerdisch gebied en man genaamd ‘oom Farid’ naar Israël”
Trump: “We gaan ons niet meer haasten om buitenlandse regimes af te zetten waar we niets over weten”
Felle kritiek op benoeming oud-stikstofminister Van der Wal tot voorzitter BOVAG: ‘De baantjescarrousel draait immer door’
Kabinet-Rutte en met name VVD-minister Van der Wal ‘volledig te kakken gezet’