Je krijgt vaak te horen dat de crisis voorbij is, maar waarom merken we daar niks van? Onder premier Rutte zijn de belastingen met ruim een kwart gestegen. Dat komt neer op meer dan 3000 euro per huishouden.
Daarnaast zijn de prijzen enorm gestegen. Zo betaal je gemiddeld 13 procent meer voor boodschappen en ruim 30 procent meer voor je verzekeringen.
Wanbeleid
Volgens Forum voor Democratie is dit het gevolg van financieel wanbeleid, ‘waarbij VVD en CDA steeds weer weigeren te kiezen voor het Nederlands belang en onze welvaart laten wegvloeien naar zinloze klimaatmaatregelen, massale immigratie, steunfondsen voor Zuid-Europa en een alsmaar uitdijend overheidsapparaat’.
De FVD wil dat hier verandering in komt en pleit voor invoering van een belastingvrije voet van 20.000 euro voor alle werkenden en gepensioneerden.
Volkomen absurde ‘energietransitie’
De partij stelt:
We moeten snoeien in de bureaucratie; stoppen met de ongecontroleerde immigratie en de 1000 miljard die Rutte wil uitgeven aan de volkomen absurde ‘energietransitie’ ten goede laten komen aan lastenverlichting, koopkrachtherstel, verbetering van de pensioenen en verbetering van de publieke voorzieningen.
Bekijk de video hieronder:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Politici eisen onderzoek naar speciale behandeling Hillary Clinton. Gaat ze alsnog de bak in?
Wybren van Haga over ‘zoveelste ambtsmisdrijf’ De Jonge: ‘Hoog tijd dat hij inpakt en vertrekt’
VN komt samen voor overleg over Oekraïne: dit zijn de speeches die je niet zag
‘Het lijkt echt niemand ene fuck te interesseren dat er elke dag 40 mensen onverklaard doodgaan’
Schok: Hoogzwangere vrouw weigert coronatest voor baby, krijgt te horen dat kind toebehoort aan de staat
Amerika moet nu stoppen met het steunen en bewapenen van terroristen die Syrië kapot maken
Uitspraken AIVD-baas over complottheorieën rond kwaadaardige elite wekken woede: ‘Ik kook’
Bof-vaccinatie werkt niet. Ingeënte kinderen krijgen alsnog massaal de bof en Big Farma vult haar zakken
Sterjournalist ontmaskerd als fantast. Deze reportages zoog hij volledig uit z’n duim