Project Veritas heeft onthuld dat Google van plan is om de Amerikaanse presidentsverkiezingen van 2020 te beïnvloeden en zo de volgende ‘Trump-situatie te voorkomen’.
Met de verborgen camera is vastgelegd dat Jen Gennai, hoofd van Responsible Innovation bij Google, zei:
[Senator] Elizabeth Warren zegt dat we Google moeten opdelen. Ik hou van haar, maar dat is verkeerd. Het maakt de situatie er alleen maar slechter op, omdat dan allerlei kleinere bedrijven – die over minder hulpmiddelen beschikken dan wij – de volgende Trump-situatie moeten gaan voorkomen. Een klein bedrijf gaat dat nooit lukken.
Vraagtekens
Oprichter van Project Veritas James O’Keefe reageerde:
Dit is de derde keer dat een ingewijde de geheimen van Silicon Valley heeft ontmaskerd. Deze nieuwe documenten en undercoverbeelden zetten vraagtekens bij de neutraliteit van Google en de rol van het bedrijf bij de verkiezingen van 2020.
Gennai is hoofd van Responsible Innovation, een sector die zich bezighoudt met de implementatie van technologieën rond kunstmatige intelligentie.
Politieke agenda
In de video zegt ze dat Google er ‘hard aan werkt’ om de resultaten van de verkiezingen van 2016 te ‘voorkomen’:
We zijn genaaid. Niet alleen wij, maar ook de mensen, de nieuwsmedia, iedereen is genaaid. We probeerden gelijk vast te stellen wat er was gebeurd en hoe we kunnen voorkomen dat het opnieuw gebeurt.
Volgens de ingewijde gebruikt Google de tool Machine Learning Fairness om een politieke agenda op te dringen aan de bevolking.
Verwijderd
Ze passen op deze manier de werkelijkheid aan hun wensen aan, aldus de ingewijde.
Project Veritas plaatste een filmpje over deze onthullingen op YouTube (eigendom van Google), waarna het al snel werd verwijderd.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Oostenrijk neemt mensen aan om ‘vaccinweigeraars op te sporen’
Econome Barbara Baarsma (Rabobank) bepleit CO2-budget: ‘Dit was toch ook een complottheorie?’
‘Woekerprijs’ voor oplaadbeurt elektrische auto: van 8 naar minstens 47 euro!
Amerikaanse stand-up comedian en politiek commentator legt vinger op zere plek in deze confronterende video
Kroatische Europarlementariër haalt vernietigend uit naar EU-baas: ‘Die coronapas is krankzinnig’
De ontdekking van de Schumann-resonantie (video)
Matthew Perry is bij lange na niet de enige acteur die dit jaar plotseling is overleden: een overzicht
Dr. Fauci overladen met hoon: voor de derde keer COVID nadat hij ‘zes keer gevaccineerd en geboosterd’ is
Hond krijgt een aanval en begint hevig te schudden. Kijk wat er gebeurt als zijn baasje hem cannabisolie geeft