Er komen steeds minder donaties binnen bij de Clinton Foundation, opgericht door oud-president Bill Clinton en oud-minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton.
“De geldstroom is letterlijk opgedroogd,” zei voorzitter Peter Schweizer van het Government Accountability Institute in Tucker Carlson Tonight op Fox News.
“De Clinton Foundation heeft moeite om geld in te zamelen omdat zij geen invloed meer heeft,” zei hij.
Macht
“Ze heeft geen toegang tot de macht en daar draaide het bij de stichting voornamelijk om,” klonk het.
Tien jaar geleden, toen Hillary Clinton minister was, haalde de Clinton Foudation tien keer zoveel geld binnen als nu.
Internationaal gezien staat de organisatie er nog slechter voor.
Drie jaar
De Clinton Foundation draait al drie jaar op rij verlies, na het verlies van Hillary Clinton bij de Amerikaanse presidentsverkiezingen, zo blijkt uit documenten.
De stichting verliest ieder jaar naar schatting 16 miljoen dollar.
Clinton zei ondertussen op Twitter dat ‘heel, heel, heel veel mensen’ willen dat ze gaat meedoen aan de presidentsverkiezingen in 2020.
Epstein
Bill Clinton was de laatste tijd herhaaldelijk negatief in het nieuws vanwege zijn banden met de veroordeelde pedofiel Jeffrey Epstein.
President Trump retweette zelfs een theorie die stelt dat Bill Clinton Epstein heeft laten vermoorden.
[Fox News]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





VIDEO: 100 jaar autorijden zonder te tanken
Filmpje van ECB-baas Lagarde over digitale euro valt slecht: ‘Recept voor een ramp’
Bioscoopgangers kregen in Zutphen de vraag of ze iemand kennen met vaccinatieschade, zoveel mensen staken hun hand op
Hier krijg je de kriebels van: Nederland is voorloper op het gebied van ‘insectentoepassingen’
Rutte neemt heel groot risico met aanpak coronavirus, zegt deze Italiaanse arts
Rol van Maxima bij het WEF mag niet worden besproken in talkshows: ‘Dit is verboden’
“Wereld Natuur Fonds is criminele organisatie”
Je huis opknappen in 2023
Hoger beroep David Icke: deze opmerkelijke zaken werden besproken in de rechtszaal