Dr. Carl Calleman deelt zijn persoonlijke visie op de Mayakalender, uitspraken die zijn gedaan door Drunvalo Melchizedek en verwachtingen die mensen hebben.
Volgens hem is het niet realistisch om in 2012 al grootschalige veranderingen te zien.
We moeten niet gaan afwachten, maar ons actief verbinden met het reeds bestaande veld van eenheidsbewustzijn, aldus Maya-expert Calleman.
In het tweede deel hebben Lilou en Carl het over de Venusovergang op 6 juni 2012 en hoe deze datum een kans kan bieden om vanuit liefde te leren leven.
Gerelateerd:
- Richt je op de zon tijdens de Venusovergang
- Het einde van de Mayakalender
- Kosmische Convergentie en de Mayakalender – Dr. Carl Calleman (video)
- Lilou Mace interviewt Dr. Carl Calleman (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Professor ziet Nederlandse publieke omroep liefst vandaag nog opgedoekt worden. Dit is waarom
Britse krant: Misschien hebben de complottheoretici dan toch al die tijd gelijk gehad
Roland Pierik wekt woede met uitspraken over Douwe Bob: ‘Waar is dit lid van de Gezondheidsraad mee bezig?’
Uit de oude doos: Frans Timmermans beweert dat ons land in ZEE verdwijnt
Zelensky gaat nu Europese leiders met de dood bedreigen: ‘En deze man wordt hier onder luid applaus ontvangen?’
Gaat de EU ergens tussen 2022 en 2027 ten onder? De eerste tekenen zijn zichtbaar
Bankenbolwerk City of London implodeert (video)
Zondag in Amsterdam: de grootste mars van de menselijke verbinding, 80 groeperingen – ‘Nu is het genoeg!’
Kijk: Marcel de Graaff toegeschreeuwd en het woord ontnomen tijdens debat