Er wordt veel gespeculeerd over het object op de bodem van de Oostzee. Foto’s lijken aan te tonen dat het gaat om een soort ‘natuurlijke, geologische formatie’, aldus expeditieleider Peter Lindberg.
Het zou volgens Lindberg een ruimteschip kunnen zijn als de buitenaardsen hun schepen maken van steen. Hoe dan ook rijzen er steeds meer vragen.
Wetenschappers en duikers hebben het 60 meter grote object in de Oostzee 12 dagen achtereen onderzocht. Ze analyseren momenteel het beeldmateriaal van de expeditie.
Zwart materiaal
Het vreemde aan de ontdekking is dat de stenen niet zijn bedekt met slib. Vreemder nog, er lijken bewerkingslijnen en vierkanten op het schotelvormige object te zijn getekend. Er zijn ook rechte hoeken gezien.
De duikers hadden ten hoogste slechts een meter zicht. “Er zitten scheuren in het oppervlak,” zei Lindberg. “In de scheuren zit een soort zwart materiaal, maar we weten niet wat het is.”
Pilaar
Het object lijkt overeind te worden gehouden door een acht meter hoge pilaar, voegde hij toe. Duikers verkenden de ruimte rond de pilaar en verzamelden monsters in de buurt van het object.
“Als een intelligente levensvorm een ruimteschip heeft gebouwd kan men zich afvragen of ze het misschien uit gesteente of koraal maakten,” aldus Lindberg.

De ontdekking van iets wat al dan niet het wrak van een gecrasht buitenaards schip is heeft niet voor veel beroering gezorgd in Zweden. “Ze nemen het erg luchtig op,” zei Lindberg. “De Amerikanen en Japanners zijn veel enthousiaster.”
Bron: Foxnews.com
Gerelateerd:
- UFO Oostzee met geheimzinnigheid omgeven
- Zweedse wetenschappers onderzoeken UFO in Oostzee
- Duikers vinden grote, onverklaarbare objecten op bodem Oostzee (video)
- UFO Oostzee blijkt gigantische paddenstoel (video)
- Vonden wetenschappers vliegende schotel op de zeebodem?
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Zoete aroma’s’ en ‘uitvallende apparaten’: Mysteries rond opening graftombe Jezus
Young Global Leaders lijden vernietigende nederlaag: deze 2 WEF-puppets zijn weggestemd
10 medicijnen die gewoon in je tuin groeien
Margarine gevaarlijker voor kinderen dan gedacht
Jaimy kreeg de diagnose corona, maar werd NIET getest: ‘Nu begrijp ik waar alle cijfers vandaan komen’
Enkele prominente figuren zien 2024 met angst tegemoet
Kijk: Kennedy vertelt hoe Bill Gates 242 miljoen dollar verdiende aan het Pfizer-vaccin
“We zijn tot de vreselijke conclusie gekomen dat het Witte Huis terreurgroep IS verdedigt”
Geesten worden alvast rijp gemaakt voor voedselbonnen: ‘Ze zijn nog lang niet klaar met hun coronaspel’