Sinds de vijftiger jaren is er veel veranderd. Als je in die tijd begon over vliegende schotels kon je de vraag verwachten of ze van Mars of van Venus kwamen.
Vandaag de dag gaan de vragen meer over wormgaten, hyperdimensionale reizen en elektromagnetische golfenergie.
De natuurkunde leidt bezonnen individuen naar het punt waarop ze tenminste de concepten kunnen gaan begrijpen die beschrijven hoe de aandrijfsystemen van UFO’s werken.
Veda’s
Is het werkelijk nieuw en modern voor ons of herontdekken we een technologie die mogelijk duizenden jaren geleden al op aarde aanwezig was? Staat deze technologie afgebeeld in de Bijbel en de oude hindoeïstische Veda’s?
Naar verluidt wist Duitsland een dergelijke vorm van technologie toe te passen ten tijde van de Tweede Wereldoorlog en hebben de Verenigde Staten het werk van de nazi’s in het geheim voortgezet.
Er is sterk bewijs dat de inval in Irak vooral te maken had met het verkrijgen van een oude technologie in plaats van meer olievoorraden. Indien een land energie op atomisch en subatomisch niveau weet te beheersen is de weg vrij naar de productie van vrije en schone energie, antizwaartekracht en wellicht zelfs reizen in de tijd of tussen dimensies. Zijn we dichtbij? Kunnen we er al gebruik van maken?
Bron: YouTube/UFOTVstudios
Gerelateerd:
- Onderdrukte wetenschap: Vrije energie en antizwaartekracht (video)
- Bewijs voor duizenden jaren oude geavanceerde technologie in Peru (video)
- Energie van de toekomst: Koude fusie en ‘vrije energie’ (video)
- Onderdrukte geschiedenis: Het Thule-Gesellschaft, Sigrun, Vril en de Aldebaran-connectie
- Neutronen zweven tijdens antizwaartekracht-experiment
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.







De mythe van Christus: “Jezus heeft nooit bestaan”
Verbazing tijdens zaak tegen Bill Gates in Leeuwarden: ‘Bizar, het was HONDS’
Krant: “Meeste olie Islamitische Staat gaat via Koerdisch gebied en man genaamd ‘oom Farid’ naar Israël”
Oud-informateur Van Zwol: het geld is op. En de media maar schrijven dat Kaag de schatkist blakend gezond achterliet
‘Iceman’ Wim Hof… waarom je hem beter zou moeten leren kennen!
Bankieren is te belangrijk om aan banken over te laten (video)
Arts: ‘De grote vraag is waarom de regering doorgaat met dit zinloze coronabeleid’
Rechters en justitie overspoeld met kritiek na ingezonden stuk: ‘Jullie hebben zelf meegewerkt aan het wantrouwen’
1300 jaar oud bouwwerk op afgelegen Siberisch eiland stelt experts voor raadsel