Sinds de vijftiger jaren is er veel veranderd. Als je in die tijd begon over vliegende schotels kon je de vraag verwachten of ze van Mars of van Venus kwamen.
Vandaag de dag gaan de vragen meer over wormgaten, hyperdimensionale reizen en elektromagnetische golfenergie.
De natuurkunde leidt bezonnen individuen naar het punt waarop ze tenminste de concepten kunnen gaan begrijpen die beschrijven hoe de aandrijfsystemen van UFO’s werken.
Veda’s
Is het werkelijk nieuw en modern voor ons of herontdekken we een technologie die mogelijk duizenden jaren geleden al op aarde aanwezig was? Staat deze technologie afgebeeld in de Bijbel en de oude hindoeïstische Veda’s?
Naar verluidt wist Duitsland een dergelijke vorm van technologie toe te passen ten tijde van de Tweede Wereldoorlog en hebben de Verenigde Staten het werk van de nazi’s in het geheim voortgezet.
Er is sterk bewijs dat de inval in Irak vooral te maken had met het verkrijgen van een oude technologie in plaats van meer olievoorraden. Indien een land energie op atomisch en subatomisch niveau weet te beheersen is de weg vrij naar de productie van vrije en schone energie, antizwaartekracht en wellicht zelfs reizen in de tijd of tussen dimensies. Zijn we dichtbij? Kunnen we er al gebruik van maken?
Bron: YouTube/UFOTVstudios
Gerelateerd:
- Onderdrukte wetenschap: Vrije energie en antizwaartekracht (video)
- Bewijs voor duizenden jaren oude geavanceerde technologie in Peru (video)
- Energie van de toekomst: Koude fusie en ‘vrije energie’ (video)
- Onderdrukte geschiedenis: Het Thule-Gesellschaft, Sigrun, Vril en de Aldebaran-connectie
- Neutronen zweven tijdens antizwaartekracht-experiment
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘We gaan met het coronapaspoort een glibberig pad op’
Kijk: Luxemburgs parlement geïnformeerd over nanotechnologie in COVID-19-‘vaccins’
Gideon van Meijeren zet nieuwe coronawoordvoerder D66 klem: ‘Dat is een feitelijke onjuistheid’
Prof Capel houdt verhaal ‘dat niet gehouden mag worden’
Hoe een Nederlandse podcast wordt ingezet om de ‘schandalige hebzucht’ van EU-ambtenaren te stillen
Yogagoeroe leidt massaprotest tegen corruptie
Rusland komt ‘komende week’ met bewijs dat familie-Erdogan persoonlijk betrokken is bij criminele oliehandel met IS
Uitvaartondernemer Laura spreekt zich uit: ‘Er is iets goed mis’
De Jonge hoeft zich niet te verantwoorden: ‘Volstrekt ongelofelijk dat dit gebeurt’