Volgens gepensioneerd luitenant-kolonel Richard French zijn in 1947 twee objecten neergestort nabij Roswell.
Het eerste toestel werd volgens hem neergehaald door een experimenteel Amerikaans vliegtuig dat werd ingezet vanaf White Sands.
Door een elektromagnetisch pulswapen verloor de UFO de controle over zijn besturingssystemen, aldus French.
Oud-legerkolonel John Alexander trekt de uitspraken van French in twijfel. “In de tachtiger jaren ontwikkelde ik alle pulswapensystemen. We hadden zulke wapens in die tijd nog niet. In de zestiger jaren hadden we een lasersysteem, maar het bereik ervan was zeer beperkt,” legde Alexander uit. Hij wil dat het leger amnestie verleent aan militairen die over hun UFO-ervaringen willen spreken.
Overlevenden
French hoorde van een andere legerofficier van White Sands Proving Grounds in Nieuw-Mexico hoe de UFO werd neergehaald. In het gebied werden veel wapensystemen getest.
Volgens French stortte enkele dagen later nog een UFO neer nabij Roswell. “Dat was op enkele kilometers van de oorspronkelijke crash,” zei hij. “We dachten dat ze in het gebied waren vanwege de wrakstukken en overlevenden van de eerste crash. Ik heb het over de wezens uit de ruimte, van wie de UFO was.”
Inscripties
“Ik heb foto’s gezien van de UFO met inscripties die leken op de Arabische taal,” ging hij verder. “Het waren foto’s in een map waar ik doorheen bladerde.”
Onlangs vertelde oud-CIA-agent Chase Brandon dat hij op het hoofdkwartier van de CIA in de negentiger jaren een doos aantrof met het opschrift ‘Roswell’. Hem werd duidelijk dat een toestel van buiten de aarde was neergekomen in de buurt van Roswell.
Bron: Huffingtonpost.com
Gerelateerd:
- Oud-legerkolonel wil amnestie voor militairen die UFO’s zien
- Oud-legerpiloot spreekt na 40 jaar over UFO-ervaring
- Gepensioneerde legerkolonel: UFO’s zijn echt en schakelen kernwapens uit
- ‘Kolonel moest UFO-waarnemingen in diskrediet brengen’ (video)
- Brits Roswell: het mysterie van de UFO-landing bij voormalig vliegbasis Bentwaters (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Australië bouwt quarantainekampen voor ‘lopende operaties’: ‘Dit is gestoord!’
Wat ze je niet vertellen over de rol van Monsanto in Oekraïne
Ultieme ambitie: Muse wil UFO laten landen tijdens liveoptreden
‘Tot vandaag een ‘complottheorie’ en vanaf vandaag werkelijkheid’: nieuwbouwwijken krijgen geen drinkwater
Geen vlees meer bij hogeschool Saxion tijdens evenementen: ‘Ze zijn knettergek’
10 ingrediënten die niet thuishoren in je badkamer
Bekijk hier gratis: de film waarvan Hollywood niet wil dat je hem ziet
‘Door het beleid van Rutte zijn duizenden mensen overleden’
Politiek wil opheldering over buitensporig politiegeweld tijdens coronademonstratie: ‘Het zoveelste voorval’