Buitenland

Aanslagpleger Manchester voortgebracht door MI6. Dit zijn de gevolgen van de afzetting van Gaddafi

Help door dit met jouw kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Toen Moammar Gaddafi in 2011 werd afgezet, verviel Libië in chaos. Door de westerse interventie in het Noord-Afrikaanse land ontstond een machtsvacuüm.

Uit de chaos is onder meer de zelfmoordterrorist ontstaan die in de Manchester Arena een bom liet afgaan.

Veel mensen geloven dat de Amerikaanse interventie heeft geleid tot de afzetting van de Libische leider, maar het was de Britse geheime inlichtingendienst MI6 die hem weg wilde hebben.

Verdreef

“MI6 wilde [het regime van] Gaddafi omverwerpen, terwijl de VS hem wilde houden,” laat voormalig Pentagon-functionaris Michael Maloof weten.

“Ondertussen bestreed Gaddafi het Libische Islamitisch Front, een verzameling rebellengroepen waar ook de aanslagpleger en diens vader lid van waren,” vervolgt hij.

Gaddafi verdreef deze rebellengroep, die vervolgens uitweek naar het Engelse Manchester, aldus Maloof.

Olie

Hij merkt op dat het de Fransen zijn geweest die de aandacht hebben gericht op Libië, vanwege hun oliebedrijf Total.

Zij wilden de Libische olie en drongen er via [de Franse oud-president] Sarkozy bij de VN op aan om in te grijpen, stelt Maloof.

Gesteund

De vader van de aanslagpleger was jaren geleden lid van de oorspronkelijke groep, de Libische Islamitische Gevechtsgroep, die door MI6 werd gesteund, Gaddafi wilde afzetten en uiteindelijk naar Manchester vluchtte.

De FBI waarschuwde MI5 voor de plannen van Abedi, maar de Britse veiligheidsdienst greep niet in. Ook de Franse veiligheidsdiensten wisten wat hij van plan was.

[RT America]

0 0 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vond je deze info goed?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest
7 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Pinokkiocratie
Pinokkiocratie
5 jaren geleden

Moammar Gaddafi is niet afgezet, maar vermoord.
Hij is vermoord door de Jedubbeloden

Arwijn
Arwijn
5 jaren geleden

Ik word er steeds verdrietiger van dat deze man vermoord is.

Luna1
Luna1
5 jaren geleden

diegene die de zoganaamde Arabische lente in gang hebben gezet (waaronder Tunesie-Libie-Syria etc etc)
hebben bloed aan de handen . deze chaos wat nu aan de hand is in Europa aanslagen etc . zijn deze mensen schuld.

de schuldigen zijn USA en zijn meelopers, waaronder Nederland. iedereen weet wie ik bedoel.

trackback
Eindtijdsignalen en andere opmerkelijke nieuwsfeiten | Silvia's Boinnk!!!
5 jaren geleden
Back to top button
Waarom Doneren?

Grote adverteerders, zoals Google, Microsoft, Taboola en anderen wilden steeds meer bepalen wat wij wel en niet op onze site plaatsten. Zij zijn onmiskenbaar verbonden aan de elite die ziekmakende censuur toepast. Om die reden hebben wij alle samenwerking met dat soort criminele adverteerders per direct gestopt.

Om te kunnen blijven bestaan hebben wij financiële hulp nodig van de lezer. NineForNews is er vóór jou. Zonder jouw steun is er geen NineForNews.

Help ons financieel met een vrijwillige bijdrage, zodat we je kunnen blijven informeren over dingen die op social media en de mainstream media zwaar gecensureerd worden.

Help ons! Help jezelf! En help je medemens! Doe nu een vrijwillige bijdrage.

Waarom Telegram?

Overheidscorruptie wordt steeds erger. Websites en domeinen worden in beslag genomen, omdat de criminele regering geen tegengeluid duldt.

Ons Telegram kanaal staat los van onze websites. Daar krijg je een overzicht van onze berichten, ook als we 'ineens' verdwijnen en met een andere nieuwe domeinnaam/website terugkomen.

Blijf onafhankelijk! Weet ons altijd te vinden! Abonneer je nu gratis en vrijblijvend op ons telegramkanaal.

Waarom Pushmeldingen?

Facebook en Twitter censureren steeds meer. Het nieuws dat NineForNews brengt wordt steeds vaker door ze geblokkeerd.

Met pushmeldingen informeren we je rechtstreeks, zonder risico op deze censuur.

7
0
We lezen graag je reactie!x