Aartsbisschop Carlo Maria Vigano heeft gezegd dat de Deep State is verwikkeld in een hevige oorlog met president Trump. Hij roept de Amerikaanse president in een open brief op LifeSiteNews op om de Deep State en de mainstream media te bestrijden.
“In de afgelopen maanden heb ik twee kampen zien ontstaan: de kinderen van licht en de kinderen van het duister,” schrijft Vigano. “De kinderen van het duister vormen een absolute minderheid, maar bekleden wel vaak strategische functies binnen de overheid, politiek en media. De goeieriken worden gegijzeld door de slechteriken.”
Dezelfde krachten
“De ene groep heeft het beste met mensen voor, is eerlijk, wil graag een gezin stichten en werken, en staat klaar voor hulpbehoevenden. De andere groep dient zichzelf, heeft geen morele principes, bestrijdt het traditionele gezin en de natiestaat, buit werknemers uit om zelf rijk te worden, veroorzaakt verdeeldheid en oorlogen, en is alleen uit op macht en geld.”
Vigano stelt dat de Deep State de kaarten op tafel legt door haar plannen te onthullen. Hij zegt dat uit onderzoek zal blijken wat er achter de coronacrisis en de wereldwijde protesten zit. Volgens de aartsbisschop schuilen achter de protesten en Covid-19 dezelfde krachten.
Wakker worden
De voormalige diplomaat van de Heilige Stoel haalt ook uit naar de rooms-katholieke bisschop van Washington, Wilton Gregory. Die zei dat het bezoek van Trump aan een door relschoppers beschadigde protestantse kerk tegenover het Witte Huis ‘ongepast’ was.
Vigano zegt dat Gregory en andere religieuze leiders de Deep State, de globalisten en de Nieuwe Wereldorde dienen. “De kritiek op Trump na het bezoek van de kerk is onderdeel van een georkestreerd medianarratief dat niet gericht is op het bestrijden van racisme, maar het legitimeren van geweld en misdaad.”
“Amerikanen begrijpen dat de mainstream media niet willen dat de waarheid naar buiten komt en leugens verspreiden die de belangen van hun meesters dienen. Het is belangrijk dat de goeieriken, die veruit in de meerderheid zijn, wakker worden en niet langer accepteren dat ze worden misleid door een minderheid. Het is noodzakelijk dat de goeieriken, de kinderen van het licht, samenkomen en zich laten horen.”
“Want dan vallen de plannen van de kinderen van het duister in duigen, komt hun bedrog aan het licht en verliezen ze hun macht.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kabinet akkoord over invoering Europese digitale ID, ondanks expliciete instructie Kamer dit NIET te doen
Explosief gerucht over Jaap van Dissel: ‘Dit is een nucleaire bom’
AfD pleit voor onmiddellijke stop op mRNA-vaccins wegens ‘onopgeloste veiligheidsvragen’
Geheim Tibet: de Duitse SS-expeditie
Verslagenheid na aannemen ‘dictatoriale’ pandemiewet: ‘Moeilijke, moeilijke tijden komen eraan’
Geluidsverbinding tijdens rechtszaak 9/11 van buitenaf verbroken
VIDEO: NASA-beelden tonen ‘buitenaards ruimteschip’ dat energie van de zon opzuigt
Baphomet is gearriveerd. Onthulling van duivelsbeeld bij Amerikaans overheidsgebouw zorgt voor veel ophef
Pepijn van Houwelingen moet op 7 oktober voor de meervoudige strafkamer verschijnen: ‘Absurde aanklacht’